Holtpont vagy postai kézbesítés?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
De ha van egy erdő a közelben, a vidéki területeken élő emberek számára ez tökéletesnek tűnik, nagyon könnyű megtalálni a helyeket a kábítószerek elrejtésére, nem sok munka.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nincs sok lehetőségem, nincs piac arra, amit a helyemen szeretnék előállítani. Tehát, ha készpénzt akarok belőle csinálni, el kell adnom W.W., amit nyilvánvalóan nem tudok holtomiglani, tehát, postai szolgáltatás, hogy menjen.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Most jól figyeljen rám, ha nincs szervezett és professzionális csapata, akkor még csak nem is álmodhat a gyógyszerek nemzetközi szállításáról.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, ki tudná ezt fejteni, kérem, és elnézést a tudatlanságomért, mivel új vagyok ebben a témában.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Hajlandó vagyok segíteni a kezdőknek, amennyire csak tudok, először is abból indulok ki, hogy nincs szervezett csapata. Ha van egy mennyiség, amit el akarsz adni, használd a dropoffot, ha egy zsúfolt városban élsz a dropoff egyszerűbb lesz, minimum 3-4 grammot tudsz eladni személyenként, de ha vidéken vagy, akkor nagy tételben kell eladni, mert messze vagy a vevőtől és a vevőnek tudnia kell, hogy megéri. ha bármi más van a fejedben, mindig tudok válaszolni.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ha továbbra is ragaszkodik a postai szolgáltatások igénybevételéhez, akkor vagy ismernie kell valakit, aki dolgozik, vagy dolgoznia kell (de ha gyógyszereket is gyárt, akkor ennek nincs sok értelme, mert ez plusz idővel és munkával egyenlő). egyébként melyik országban él, minden ország rendszere kicsit hasonló, de nem mind egyforma.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Köszönjük kedves válaszát! Igen, egyedül dolgozom.
Eléggé távoli vidéken élek. Sajnálom, hogy nem tudom megosztani, hogy pontosan melyik országban, mivel általában nagyon óvatos vagyok az anonimitással.

Ebben az esetben hogyan tudnék tömegesen értékesíteni a helyemről? Az államhatár fiskalizáció elég szigorú az én országomban a civil szállítmányokra, mint például buszok, autók, kerékpárok és vonatok.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Az egyik dolog, amit az üzenetének köszönhetően észrevettem, hogy nincs kapcsolatom a forgalmazókkal... Tudod, az én országomban nagyon kevés olyan aktív Tor/I2P/etc felhasználó van, aki drogdíler/kingpinek/forgalmazók. Elég nehéz ilyen kapcsolatokat teremteni, ezért jött az ötletem, hogy W.W.-t szállítsak.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Igen, értem, mire gondol. Nem tudok biztosat mondani, mert nem osztja meg az országát. akkor a saját kreativitását kell használnia. végül, ha például kábítószert szállít az országon belül, ez nem jelent nagy problémát, akár a youtube-on található videókból is találhat magának valamit, például egy vizes palackba rejtve. maradjon biztonságban My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Azt is szeretném elmondani, hogy a dropoffokat már most is leginkább a nemzetközi kábítószer-szállításoknál használják (határon átkelő autók, tengeralattjárók az óceánban, siklók stb.), de hasznos lenne, ha itt is lenne egy csapat(opcionális).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Srácok, felejtsd el a postai kézbesítés i nem van egy complitely szakmai állapotú öszvérek.
halott csepp a művészet, amit lehet ásni 60 kg mefedron az erdőben, és soha nem kapták el, azt hiszem, a fedex nem hagyja, hogy ugyanezt tegye.
is az én országomban dillers gyakorolják, vagy jobb, ha azt mondom, már részt taxisofőr szállítás))))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Globálisan szállító eladók számára
Általában postai úton
Nem tagadható, hogy vannak bizonyos ellenőrizhetetlen tényezők
De mi minimalizáljuk ezt a kockázatot
A legbiztonságosabb szállítási címre van szükségünk ügyfeleink részéről
Mivel globális szállítási tapasztalattal rendelkezünk
Mi is álcázzuk a rakományt.
Például, ha az árut a vámhatóság visszatartja vagy elveszik a szállítás során (tárgyalunk az ügyféllel), általában újra kiadjuk az ügyfélnek, hogy minimalizáljuk az ügyfél veszteségét.
Eladók számára (Dead drops)
Bár ezek a kémkedés legrégebbi módszerei.
Ez a módszer csak a helyi országban működtethető, nemzetközileg nem használható, és bizonyos korlátozásokkal rendelkezik. Csak kis területen használható.
Ha Ön németországi eladó, nem használhatja a Dead drops-ot más országokba, például az Egyesült Államokba történő értékesítésre.
Az áruk vámkezelése magánszemélyek számára nem lehetséges.
 
Top