DET szintézis (és analógok DMT, DiPT, MiPT) indolból LiAH-on keresztül. Videó kézikönyv.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietil-éter) - az MTBE egyenértékű helyettesítője.

Arányok:


Ha lehetséges, a legtöbb népszerű kémiai reakcióhoz videót készítünk. Hamarosan új videók érkeznek 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Örülök, hogy találkoztunk 1. Üdvözlöm, szeretném megkérdezni, hogy a 16-26 órán át tartó reflowt kell-e fűteni? Mi a fűtési hőmérséklet? Köszönöm. Kérem válaszoljon és köszönöm. 2. Az 5-meo-dipt készítésének fonalában a metil-tert-butil-éter használható oldószerként? Mindig várom a válaszát, különben nem tudok aludni. Kérem válaszoljon, hogy nyugodtan tudjak aludni. Köszönöm szépen. egy segítségre szoruló ember.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Használnia kell az A/C. A helyes hőmérséklet jelentősen fontos egyes anyagok kezelésénél.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Használható-e metil-tert-butil-éter helyett a mosás utolsó szakaszában?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nem tudom biztosan, a dioxán helyett használható dioxán vagy petróleuméter.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Láttam, hogy egy új oktatóprogramot tett közzé, de ez még mindig érdekel. Helló, feltehetek még egy kérdést? Lehetséges a metil-tert-butil-étert oldószerként használni az 5-meo-dipt készítésénél ezen a szálon? 2. Körülbelül milyen hőmérsékletre kell melegíteni a reflowt 16-26 órán keresztül?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm ismét! Köszönöm a kedves szavakat. Mint mondtam, a metil-tert-butil-étert mint oldószert illetően nem tudok biztosat mondani, azt hiszem, nem lesz olyan jó ötlet. Kísérletet végezhetsz kis léptékben.
Ami a hőmérsékletet illeti, az a hőmérséklet, amikor a keveréket felforralják (leginkább a használt oldószer forráspontjától függ).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Tudja, hogy mit jelent a Nap létezése? A nap fénysugara megvilágítja a sötétségtől félő emberek csoportját, és te olyan vagy, mint egy fénysugár, amely színessé teszi a világot. Segítesz az emberek egy csoportjának, akik segíteni akarnak. Szabad vagy, nem csak a földi éveidre. Az emberek emlékeznek arra, hogy volt valaki, aki segített nekik, és éreztette velük, hogy a világ nem csak rosszindulatú és idegesítő.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ez SZÉP kémia, de olyan távol áll az egyszerű, alacsony hőmérsékletű reduktív aminációtól a triptaminból, a megfelelő aldehid használatával....

Mégis, elég hihetetlen, hogy min kellett keresztülmenni, ha ki akartad próbálni bármelyiket, mielőtt ezt az alacsony hőmérsékletű reakciót felfedezték.

Szintén minden alkalommal, amikor látom, hogy valaki egy rotovapot használ, irigykedni kezdek....emlékeztetem magam, hogy KIZÁRÓLAG kis léptékű kísérleteket végzek - örülök, hogy ugyanazt az extrakciós rendszert használod, mint én! Ez azt jelenti, hogy valószínűleg biztonságban vagyok!
 
Top