DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Kézi kézi nyomdával készült.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam van egy diy kézi prés, hogy szükségem van segítségre. tudsz segíteni?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
A hozzászólásából úgy tűnik, hogy nagyobb tömörítőerőre van szüksége. Győződjön meg róla, hogy a gépe képes a szükséges erőt előállítani, vagy/és hogy Ön a szükséges mértékben kitölti a szerszámnyílást.
Az áramlási problémák miatt a fejét vakargatva azt gondolja, hogy a nyomás nem megfelelő, amikor valójában nincs elég por a teljes kemény tabletta elkészítéséhez.
Ha nem érez ellenállást a tabletta megnyomásakor, akkor nem keletkezik elegendő tömörítés a kemény és fényes tabletta létrehozásához.
A kristályos mdma-hozzáadás sűrűbbé teszi a tablettakeveréket, így az keményebbé és fényesebbé tömörül. A fémes színű adalékanyagok szintén segítenek keményebb és fényesebb tablettát létrehozni, mint a sima fehér keverék.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Üdvözlöm!

Milyen színezéket használhatok? Vízben el nem oldódónak kell lennie. Nehezen találok valamit az interneten. Láttam, hogy a klorofill lehet az, amit keresek. Kérem, hogy segítsen nekem.

Előre is köszönöm.

Egészségedre
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Végezzen némi kutatást a pigmentekkel/színezékekkel/lakkokkal és a mikrákkal kapcsolatban. Amint azonosította a megfelelő típust, könnyen beszerezheti és megvásárolhatja az Alibaba-ról, vagy találhat egy kisebb helyi beszállítót.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Van egy tdp-0 gépem a tabletták készítéséhez, de a segédanyagok, mint a kolloid szilícium, magnézium-sztearát, mikrokristályos cellulóz és di-kalcium-foszfát nem, ezeket nehéz beszerezni az országomban.
Láttam, hogy a keményítőnek és a talkumnak számos segédanyag funkciója van, milyen arányban használhatnék keményítőt és talkumot a már említett segédanyagok többségének helyettesítésére, hogy 200 mg-os vagy 250 mg-os tablettákat készítsek?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A keményítő és a talkum, ezek nem alkalmasak kötőanyagként. Csak nemrég láttam egy témát efedrin tablettákról kötőanyaggal, povidonnal. Lehet, hogy az önök országában is kapható? Van mód arra is, hogy kötőanyag nélküli tablettákat készítsenek, de ez nem minden anyag esetében lehetséges, ellenőrzött kristályosításra van szükség egy bizonyos kristálymérethez.
 
Last edited by a moderator:
Top