Léteznek még 2022-ben fentalógusok?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Sziasztok. Remélem, ez a megfelelő fórum, de arra lennék kíváncsi, hogy a fentalógusok valóban léteznek-e még? Mindenki a Reddit-en és a Dread-en azt mondja, hogy semmiképp, de nem tudom elhinni, hogy néhány kémikus nem váltana be ténylegesen pénzt, hogy őszinte legyek.

És mivel éppen lemaradtam arról az aranykorról, meghalnék, hogy kipróbáljak valami olyasmit, mint a FuF vagy az AcytylFentanyl, ha elérhető a sötét neten, kérem, tudassa velem! Ó, és azoknak, akik azonnal utálják a Fentet, kérem, szálljanak ki. Ez csak akkor szörnyű, ha a szemétláda kereskedők heroinként adják el, vagy más, nem kapcsolódó drogokba teszik.

Ha valaki szándékosan baszik a Fentanyllal, annak tudnia kell, hogy mibe keveredik vissza imo. És köszönöm, hogy segítettél :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Üdvözlések,
Aranykoromban voltam, és szégyen, hogy a szövetségi ügynökségek megfenyegették a piaci moderátorokat, lényegében azt mondták nekik, hogy ha a Fent vagy a Fentalogues nyíltan árulják, akkor hajlamosabbak lesznek a piacra menni. Így most mindent China White-ként vagy szintetikus ópiátként tüntetnek fel.

Az aranykorban a kedvencem a MAF volt. A kérdésedre válaszolva nézz utána a mintáknak a drugdata.org-on. Rengeteg különböző fajtáját fogod látni a fentnek. Az egyetlen hely, ahol úgy tűnik, hogy szerepelnek a kínai weboldalak & Nem vagyok hajlandó vásárolni semmit, ami nem escrow. Azt is meg tudnám mondani az árak alapján, hogy a dolgok ki vannak kapcsolva. Évekkel ezelőtt volt egy carf eladó. Akkoriban 550 $/g volt, és az eladó elismerte, hogy jelentősen csökkentették. Az eladó azt is tanácsolta a vásárlóknak, hogy kesztyűben és maszkban nyissák ki, és vágják tovább, mert különben életeket kockáztatnak. Ők is erősen ajánlották a Vmixer használatát. Nemrég találkoztam egy kínai eladóval, aki azt állította, hogy 5 g tiszta karfát ad el 850 usd-ért. Lószart mondok. De lehet, hogy ez Carf, szaros mennyiségű vágással!

Az ok, amiért tudom, hogy a fentalogues még mindig létezik, az szigorúan a drugdata.org miatt van. A fent & fentalogues különböző fajtáinak széles választékát látod. A legtöbb eladónak azonban fogalma sincs, hogy pontosan mit is árul. Személy szerint úgy gondolom, hogy az aranykor biztonságosabb volt. Akkoriban az emberek még arról beszélgettek, hogy grammonként mennyi vágást adnak hozzá, hogy lényegében egy méregből valami fogyaszthatót csináljanak. Emellett a saját tapasztalataimon keresztül megtanultam, hogy mely fajtákat szeretem és melyeket nem, és melyek azok, amelyekkel egyszerűen túl erősek ahhoz, hogy foglalkozzak. Nézd meg a drugdata.org-ot, és meglátod, milyen fajták vannak.

Sajnálatos, hogy a kínai weboldalak kérik, hogy a kezdetektől fogva ömlesztve vásároljon, és annak nem escrow. Megtanultam a leckét rendelni hamisított cigaretta. Természetesen soha nem jöttek és a képernyőnév csak fel és eltűnt. Ha nem számíthatok arra, hogy egy 30 dolláros doboz cigaretta megérkezik, akkor Def nem kockáztatom a 10g fentalogue vagy Methaqualone-t.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Köszönöm a válaszát. Lehet, hogy találtam egy törvényes webhelyet, ahol legalább zenes és néhány fentalogues vásárolhat. HK-ból és nem Kínából működnek, így ez ellenőrizhető. Weboldal is rendkívül nehéz volt megtalálni a keresőmotorok segítségével, amit jó dolognak tartok, mert a Google-on csak rákos, független és csaló szarokat kap.

Vicces, mert én rákos és kemoterápiás kezelés miatt rákos lettem az opisra. Oxyval kezdtem, aztán heroinnal, majd rc-vel, és most a toleranciám olyan magas, hogy a fent hcl még csak szart sem csinált nekem. (Egy ideig volt egy törvényes indiai beszállítóm, aki elküldte a cuccot és 5 nap alatt(!!!) ideért, míg az indiai cuccok általában át sem mennek a vámon és hetekig tart, mivel én az EU nyugati részén vagyok. De retardált lett, és most sajnos eltűnt. Ő is tudott carfent szintetizálni, mivel egy gyógyszertárban/gyárban dolgozott, ahol időről időre ellopták a terméket.
Azt állította, hogy 1g carf 1000usd lenne, amit én is akartam, de nem volt pénzem, mert olyan gyakran átvertek. A fentje legális volt, és mindig megkaptam, és megvoltak a laboratóriumi tesztek, amelyek kimutatták a tisztaságot, ami 98% volt. Kár, hogy elvesztettem ezt a haver. Ha valaki szeretné tudni az e-mailjét csak dm nekem, talán te is tudta vagy ismeri őt. Csak azt akarom tudni, hogy miért lett retardált, és valójában kirabolt engem 200 $ a legutóbbi alkalommal, és egy másik srác ellopott egy másik 300 vagy úgy... mivel ő keresett fent és carf Ausztráliában, és volt akár vásárolni akár 10k legális gyógyszerészeti opioidok havonta...

3k-t vesztettem ezeken a szarházi csalókon. Ha valaki tud valamit, vagy tud segíteni, kérem, bátran pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Sok éve foglalkozom különböző pszichoaktív anyagok előállításával.
A fentanilt és analógjait nagyon könnyű előállítani.
A legjobb analógok a 3-metilfentanil és a karfentanil.
Az NPP nagyon könnyen előállítható.
A 2-feniletil-amint könnyen elő lehet állítani benzil-cianidból.
Akrilátokkal kondenzálva szubsztituálatlan NPP-t kapunk, további akrilátok hozzáadásával szubsztituált NPP-t kapunk.
A helyettesítetlen fentanil előállításához a szokásos NPP-t vesszük, és hozzáadunk egy analinocsoportot.
Ezt követően ANPP-t oldószerben, keverjük, és adjunk hozzá propionil-kloridot, és 8 órán át keverjük. Az oldószert illékonyan vesszük. Egy nappal később, ő maga elrepül, és marad egy csapadék fentanil-hidroklorid, amely nagy tisztaságú. (Az ANPP-t kezdetben tisztítani kell).
Ha jól tudom, a fórumon tilos a fentanilt és analógjait eladni.

Ebben az esetben fel tudom ajánlani az ANPP vagy bármely más szubsztituens végső fázisát, amelyet egy lépésben kémiai ismeretek nélkül is átalakíthatsz a kívánt termékké.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Segíthetek Önnek a 4-anilino-N-fenetil-piperidin kifejezéssel kapcsolatban.
Ár
1g acilező szerrel együtt 600 euróba kerül.
10g acilálószerrel együtt 5000 euróba kerül.

Az én termékem 1g-jából 1,3-1,33g fentanil-hidrokloridot kap.
Fehér színű, 95%-98% feletti tisztaságú hidroklorid.

A kiváló minőségű fentanil-hidroklorid körülbelül 2500-3000 egyszeri adagot tartalmaz az átlagos fogyasztó számára.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Milyen berendezéseket és üvegeszközöket használ a fentanil és az analógok szintéziséhez ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Igen, rengeteg fennylogues van odakint... Körülbelül itt Kanadában tho kaptunk néhány jó kék színű fent, ez vágott, de még mindig szuper erős és tesztelt magas minőségű, jó füst jó lőni (Úgy értettem, hogy ez vágott néhány inert anyag, nincs más pszichoaktív anyagok).
 
Top