Question Egy keverőheggyel ellátott elektromos fúrógép ugyanazt a feladatot látja el, mint egy fej fölötti keverő?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kíváncsi vagyok, hogy egy elektromos fúrógép keverőheggyel ugyanazt a keverési funkciót végzi-e, mint egy fej fölötti keverő, tudom, hogy az elektromos fúrógép kézi, automatikus, és nincs időzítője, ellentétben a fej fölötti keverővel, amely autonóm, automatikus és időzítővel rendelkezik.
de a kettő ára között is nagy különbség van, az elektromos fúrógép nagyon olcsó a fej fölötti keverőhöz képest, valamint erősebb is.
Várom egy szakértő válaszát a témában.
Köszönöm mindenkinek!!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
megteszi a munkát, de meg kell tartani. míg keverő keverheti, és akkor el kell távolodnia nem kell élvezni semmilyen metilamin gáz
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A sok zaj és a felüljárókeverők szinte nem csapnak zajt
Nem tartós, hamarosan leállnak, ha a motor nem kefe nélküli
Szikrákat okoznak, így bizonyos reakciók esetén tüzet vagy robbanást okozhatnak
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Másik kérdésem a keverőkkel kapcsolatban:
Vevor olcsó 100 w-os keverője, amelyet az aliexpressen 65 euróért vásárolhatunk, és az 500 vagy 1000 eurós keverők között?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
U is készült üvegpalackban rázza és u u kapja ugyanazt a hatást
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

fúró rossz ötlet. nem tart sokáig, mivel nem folyamatos futtatásra tervezték.
de a ventilátor elvégzi a munkát. olcsó ventilátor fejleszthető fej fölötti keverővé. a ventilátorok olcsóak , kefe nélküliek és sebességszabályozhatóak.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Igen, valaki megkapta, mielőtt én ventilátorok egy mennyezeti ventilátor nagyszerűen használható alternatívaként egy következetes kormánymechanizmushoz Ezt a tudást titkos laboratóriumi könyvekből szereztem A legfontosabb dolog az, hogy a keveréknek rugalmasnak és elég hosszúnak kell lennie ahhoz, hogy képes legyen kezelni a mennyezeti ventilátor motorjának forgását
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Határozottan néhány kulcsfontosságú pontot említett ezen a szálon egy fúró borzalmas, különösen akkor, ha körül füstök, amelyek gyúlékony vagy robbanásveszélyes vagy gyúlékony, amit úgy értem, mivel van egy szikra a fúró motor belsejében is nem egy következetes áramforrás, és plusz akkor is meg kell állni felett a főzet egész idő alatt, hogy keverjük, és ez csak hulladék a és vannak olyan dolgok, amiket egész éjszaka, vagy 24 órán át, vagy 48 órán át kell keverni, és kizárt, hogy egy fúrógép akár 10 percig is kitartson 20 percig, és ne érezzük azt a késztetést, hogy ki akarunk lépni a mennyezeti ventilátorból, és a fej fölött a legjobb koncepció, amit használhatunk. Megpróbálom minél hamarabb megszerezni az illusztrációt.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
az elektromos fúrót széles körben használják a titkos kémiában, bárki, aki csak távolról is ismeri a földalatti szintézist, tudja ezt... csak használjon fúrót, és illessze a reakciókocka fedeléhez, hogy elkerülje az olyan ijesztő dolgokat, mint a beázás vagy az elektromos szikra ugrás... de mindenki szabadon dönthet....
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Mint mindezekhez, ehhez is szükség lesz és kell némi kiigazítás ahhoz, hogy jó eszközzé váljon, de egy kis leleményességgel sok szintézishez tökéletesen működik, és az Ön igényeihez igazodik, kivételek is lesznek, logikusan
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
A bk-MDMA szintézise miatt kérdeztem.
 
Top