Question A fürdősók színe kristályos formában (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) meghatározza a tisztaságát?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Például, ha barna, narancssárga színe van... (vagyis sötét színek), az azt jelenti, hogy nem tiszta, és ha a kristályok átlátszóak, az azt jelenti, hogy tiszták, vagy a szín nem határozza meg egy gyógyszer tisztaságát?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vicces, én is mindig erre a tisztasági témára gondolok.

Most kaptam a kezembe egy jelentést. Ez a háromszoros átkristályosítással nyert mdma hcl mintáról szól: víz, ipa, ismét víz. De bázis extrakciót nem végeztünk ennél a mintánál.

A megjelenés jó.

De a teszteredmény csak 87%-ot mutat. Nem tudom, hogy ez a valódi tisztaság, vagy valami probléma van a teszttel. Fasz tudja.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Szép kristályok, Szintetizálod az MDMA-t az MDP2P-ből a PMK glicidátból kiindulva?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ha a színtelen vegyület, és van színe van a nem tiszta megy a világossárga sötétbarna többnyire ha a fekete, mint a fekete mdma, akkor ők út túlfőzött, amelynek halálos nehézfémek

Egyszerűen átkristályosítani könnyű extrém könnyű
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Nézze meg a metilon-kristályok utolsó tételének színét, miután a metilon HCl-t ionmentesített vízzel átkristályosítottam, és több napig a szabad levegőn, átlátszó műanyag táskában hagytam állni.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
az mdma és csak átkristályosítani a szép hozamot kell beállítani oldószer pk szabály vagy fractionel destilláció csökkentett nyomáson vagy oszlop chromotoghrapie kulcs a nagyobb hozamhoz
 
Top