• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin a pszeudoefedrin

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Szia, tud U segíteni nekem Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Végre az első, aki érdeklődik a valódi főzés iránt, tökös ember vagy, és egyúttal örültél is nekem. A mi sk/cz szcénánk a BB fore tele van hülye gyerekekkel ......
 
View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
összességében... mit és hogyan... a klasszikus cs módján jártas vagyok... érdekel a mit és hogyan
 

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez érdekes, egy fickó regisztrál ide két napja, és rögtön azt hiszed, hogy ő egy isten, mert érdekli a nyírfa. :D Amikor üzentem neked, csak annyit mondtál, hogy új a fiókom, és azt hitted, hogy zsaru vagyok Bocsánat, de egy olyan valaki, mint te, egyáltalán nem ismer egy zsarut.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Azt hiszem, lehet véleményem és szabad akaratom, hogy ki segít. Magad is láthatod, miért mondtam, hogy húzz a picsába. Nem láttam értelmét annak, amit kértél. És nem tartom istennek, de van mersze belevágni abba, amit én a kutyareakció magasságának tartok. Szóval tökös is és nem kritizálni téged a véleményem miatt . Szerintem segítettem neked annyit, hogy legalább egy köszönömöt írjál te bolond .
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Valaki úgy érzi, hogy felküldtem a seggébe, és nem akartam segíteni? Ha igen egy link please.the srác írja nekem, hogy ő akar szintetizálni sebesség mysli de a meth ő nincs tapasztalata a szintézis vagy a használat és azonnal akar szintetizálni a legszorosabb szintézis, mint mi mást írni őt
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 136

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Ugyanezt tudom gondolni rólad...ráadásul az van a fejemben, hogy ezt csak nemrég fedeztem fel...ahol most voltam sok éve az internet nem:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Szia, valaki megbízható ellenőrzött kapcsolattartó a porok számára ? Lengyelország, vagy akár nyugodtan Arena
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A d-met efedrin desztillátum értékesítése hamarosan megkezdődik. A BB. escrow-n keresztül
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Szia, tudnál adni egy frissítést vagy linket, ha elkészül, kérlek?
 
Top