Letétbe helyezés

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
hibát észleltünk.
1. Szeretnék befizetni összeget az XMR-ben, amelyet megerősítettek.
2. menjen a ***/account/wallet/ oldalra, és válassza az xmr --> befizetés menüpontot.
3. ezután kiválasztok egy összeget EUR-ban vagy USD-ben. ez az összeg valamilyen módon át lesz konvertálva xmr-re és cím generálódik.
4. de ha erre a címre nagyobb összeget utalok át, mint amit a 3. lépésben kaptam, akkor csak a 3. lépésből származó összeg landol: a többi eltűnik.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Azon dolgozunk, hogy képesek legyünk egy szabad mennyiséget feltölteni, anélkül, hogy konkrét mennyiséget generálnánk.

Ha ilyen helyzete van, lépjen kapcsolatba velem, és megoldjuk.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
probléma nem csak ebben az összegben van.
miután átutaltam egy fizetést az xmr tárcámból az önök címére, semmilyen más tranzakciót nem lehetett végrehajtani a tárcámból.
minden egyes próbálkozás a maggal való bejelentkezésre örökre megy a szinkronizálás.
technikailag be tudok lépni a számlámra, de nem tudom szinkronizálni az összegemet és semmilyen tevékenységet nem tudok végezni. így vagy "függőben lévőnek" vagy "blokkoltnak" tűnik.
Nem tudom, mi az oka, de feltételezem, hogy ez a probléma ezzel a fizetéssel kapcsolatos, mivel azonnal megjelent.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Miért írsz nekem privát üzenetekben és itt? Hadd válaszoljak neked holnap, te pedig gyakorold a türelmedet.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
PM-ben válaszoltál nekem, hogy nem tudod az okot, ezért hoztam ezt a kérdést közös megbeszélésre: Lehet, hogy más felhasználók is szembesültek ugyanazzal a problémával????

Úgy gondolom, hogy komoly probléma, ha néhány napig nem tudok hozzáférni a pénztárcámhoz, mivel az átutalás egy véletlenszerű címre történt.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nem a mi oldalunkon van a probléma, hanem abban, hogy a pénztárcája nem tud szinkronizálni.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
igen, megértem, hogy ez egy "általános probléma". de most már több mint 48 órája folytatódik, mióta a fizetés sikeresen megtörtént a pénztárcájába.
Véletlen egybeesés? Nem biztos.
Nem mondom, hogy ez egy probléma, amit az önök részéről szándékosan hoztak létre... ahahah...
de szerintem a címgeneráló algoritmusoddal vagy valami hasonlóval lehet összefüggésben.

reméljük, hogy 2-3 napon belül feloldják a blokkolást: vannak befagyasztott érmék, még új rendelést sem tudok leadni, hogy megvegyem a kibaszott füvemet((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Milyen tárcát használ?
Nem kell válaszolnia, egyszerűen csak importálja a kulcsokat egy másik tárcába, és ott szinkronizáljon.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Eredetileg az xmrwallet.com oldalon készült.

Nos, tettem néhány kísérletet, hogy importáljam a kulcsaimat néhány más pénztárcába: mymonero app és web használtam ugyanazzal az eredménnyel: szinkronizálási probléma.
úgy néz ki, mintha az utolsó tranzakciómat nem megfelelően dolgozták volna fel, vagy valami hasonlót, nem tudom pontosan.
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: végre kaptam egy hozzáférést a pénzeszközeimhez egy furcsa "monerujo" pénztárcával. E mellett most már képes volt szinkronizálni az összes adatot.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
I dont know nothing about monero ,how to buy ,how to pay ,how to open wallet ,anybody here can explaine me pls and how to do transaction?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Vásárolj Monerót a Kraken-en > hozz létre egy tárcát, a MyMonero egy jó tárca > várj napokat, általában egy hetet, hogy a Kraken-en lévő pénzösszegek kivehetőek legyenek > vedd ki őket az új tárcádba > az extra anonimitás érdekében hozzáadtam egy második tárcát a MyMonero-mhoz, és az XMR-t újra átviszem az első tárcából az új tárcába > gyere fel az oldalra, kattints a pénztárcádra fent > plusz jel az 'XMR' mellett > az oldal ad egy befizetési linket > ezzel vissza a pénztárcádhoz, add be a kódot a 'send' mezőbe > frissítsd az oldalt mint az őrült, amíg nem látod a számládon.

Ha ezt nem tudod követni, akkor valószínűleg egy 'kicsit' többet kellene kutatnod, mielőtt bármit is megpróbálsz.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Megpróbálom ,köszönöm
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hello! Szeretném tudni, hogy van-e lehetőség az összes korábbi tranzakció és letétbe helyezés törlésére?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, 90 nap múlva automatikusan törlődnek.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Szia új eladó, ha új fizetett megrendelést kap, hol lehet teljesíteni a megrendelést?bármilyen gomb?vagy csak postázza a nyomon követési számot a beszélgetésben?
--Csak olvastam, hogy:
Amikor a vevő megkapja a megrendelését, a "Teljesítés" gombra kell kattintania. Ez a művelet lehetővé teszi, hogy az eladó megkapja a rendelésért járó fizetést.
Van valamilyen gomb az eladó számára?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Mindenkinek van egy "adminisztrátor meghívása" gombja.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tehát minden megrendeléshez meg kell hívnom az adminisztrátort a beszélgetésbe?és aztán ott követési számot kell feladni?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ezt a kérdést már megválaszoltam neked, miért ismétled magad?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Meg kell várnia, amíg az ügyfél megerősíti a csomag átvételét. Ezt követően megkapja a pénzét. Abban az esetben, ha hosszú offline vagy figyelmen kívül hagyja Önt az ügyfél oldaláról, az Admin felkérhető a probléma megoldására.
 
Last edited:
Top