Question Minden, amit a napokban tanultam a metamfetaminról (javítsatok ki, ha rosszul értettem, még mindig tanulok)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Hígított sósav-> Ez megvásárolható egy barkácsáruházban. Blokk- és járdatisztítóként árulják. Muriatikus savnak nevezik.

Nátrium-hidroxid-> Ez valószínűleg már megvan. Ezt hívják "szóda" maró" vagy fehérítő a legtöbb helyen; ez mosogató tisztító és lefolyók.

Etil-éter-> Valószínűleg neked kell majd előállítanod. Ne aggódj, ez egy Soft. Csak menjen a helyi élelmiszerboltba vagy autóalkatrészboltba, és vegyen fel egy doboz "indítófolyadékot", amely spray-ben van. Ezt benzinmotorok hidegindítására használják.


Orrinhalátor "VICK"-> Más nem működik, amíg nem tudok róla. Bármelyik drogériában vagy élelmiszerboltban stb. You You'll need about 12 of them, de ne vegyél egy tucatnyit, mint ez, kivéve, ha Ez a tél, így lesz képes lesz mondani, hogy ez a gyengélkedő, ami a készlet a betegek számára. Egyébként, ha lehet, vegyél kettőt egyszerre. Hívj egy barátot, hogy segítsen neked. A gyógyszertár gyógyszerészei általában tudják, hogy mi a helyzet, ha nagy mennyiséget vásárolsz.



A felszerelések listáját később postázom, javítsátok ki nekem az esetleges hibákat ebben a bejegyzésben, kérlek, sokat tanulok tőletek, nagyon szerettem a fórumot, @Berlin777 sokat segített nekem, befogadott, jól éreztem magam itt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az etil-acetát a barkácsáruházban kapható tsp helyettesítő festékhígítóként. A kénsavas lefolyótisztító 95%-os tisztaságú a hardverben. Vm&p naftát egy sokoldalúan felhasználható nem poláros oldószer. A tiszta(izé) aceton körömlakklemosóként gyakorlatilag bárhol kapható. A klórozott karburátortisztító dcm, metilén-klorid. Körülbelül 75%. A motorindító folyadék gyakran etil-éter és vagy hektár vagy hexadecimális. Az epsomi só jó szárítószer, ha egyszer elkészült. A 91%-os izopropil-alkohol konyhasóval közel vízmentes állapotba sózható. 🤔 Pyrex pite serpenyők 3 $ és jól működnek a pitékhez és az átkristályosításokhoz is.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
A motorindító folyadék dietil-éter és hexán vagy heptán. Vannak videók arról, hogyan lehet etanolból dietil-étert előállítani. A Devil Springs és az Everclear nagy százalékban tartalmaz etanolt. Lehet, hogy van laboratóriumi etanol az interneten. A dibutil-étert fel lehetne használni az etil-magnézium-klorid Grignard-reakciójához acetonitrillel és sósavval történő feldolgozáshoz, hogy P2P-t (fenil-2-propanon) készítsen.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hektán és hexán az, amit a Google heptánnak és hexánnak nevez 😅az Amazonon és az ebayen biztosan van laboratóriumi minőségű etanol. Etil-magnézium-klorid hangzik nehéz megszerezni, de nemrég olvastam egy dokumentumot, amely leírja a cfc-k, mint az R-11 és más triklórvegyületek használatát az invitro grignardok előállításához, elképesztő, amit manapság online lehet vásárolni. Eredetileg aggódtam egy népszerű balzsamozószer megvásárlása miatt egy nagy online értékesítő cégtől, de azt olvastam, hogy 200-at vásároltak a múlt hónapban, ami egy kicsit jobban éreztem magam.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Én benzilmagnézium-kloridra gondoltam, nem etilmagnézium-kloridra. Elírás. A magnéziumfordulatokat dietil-éterben (vagy dibutil-éterben) adjuk hozzá, majd lassan benzil-kloridot adunk hozzá, így benzil-magnézium-klorid keletkezik. Ezután acetonitrilt adunk hozzá. Egy jódkristály segíthet a grignard-reagens kialakításában. A magnéziumfordulatokat, ha nem frissek, egy brillo pad acélkarcolóval megkarcolni segít. Az ultrahang is segíthet a grignard-reakciókban.
 

Attachments

  • iFwoBfNLGS.jpg
    iFwoBfNLGS.jpg
    13.7 KB · Views: 88

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
....és feltételezem argon vagy nitrogén alatt? Az inert atmoszféra előfeltétele a grignard készítésének, ahogy olvastam, és ez az, ami a legtöbbet visszatartotta a próbálkozástól.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
A dietil-éter nagyon illékony, és nem engedi be az oxigént. Néha magasabb hőmérsékletre van szükség, így a dibutil-étert lehet használni, ez még mindig elég illékony ahhoz, hogy kizárja az oxigént.
 

Attachments

  • bRfK0265oD.png
    bRfK0265oD.png
    188.5 KB · Views: 132

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Talán ez néhány grignard-reakcióhoz, amelyek hosszabb ideig tartó hevítést igényelnek, hogy inert atmoszférára van szükség, és az éter nem elég.
 

Attachments

  • 6eMpzIoBqf.png
    6eMpzIoBqf.png
    198.8 KB · Views: 103

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzilmagnézium-klorid és acetonitril Gondolom, vagy hiányzik az aromás gyűrű. Bár ha sikerül működnie, mondja el, hogyan, akkor elmondom, hogyan lehet az amfetamint közvetlenül a köztes termékből előállítani, anélkül, hogy a P2P-n keresztül kellene mennie. ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Késő szerkeszteni, most láttam, hogy már javítottad.

THF, ami PVC a cementben/ragasztóban, gyakran használják Grignardban oldószerként, köszönöm, hogy felhozta a di-N-butil-étert, ami új nekem, és elég könnyűnek tűnik az előállítása, nagyon hasznosnak tűnik, azt hiszem, ismerek egy csomó olyan reakciót, amelyek csak jobban futnak éterekben, mint az Al/Hg.

Ultrahang és egy jódkristály hozzáadása többet segít, mint a világ összes szárítása és a levegő kizárása, amikor egy Grignard-ot akarnak indítani.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Ha megnézi ezt a videót,
, akkor szó szerint elkészítheti a saját dietil-éterét.
A probléma a kénsav beszerzése.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Hé, ember, szívesen beszállnék ebbe. Éppen most fogom összeállítani a szükséges alaplistát. Hogyan vagy honnan szerezhetem meg a szükséges tudást a kezdéshez?Boldogan adományozok %BTC-t egy jó türelmes ,mentornak. Épp most döntök arról, hogy ma este a helyszínen megveszem-e a szükséges üvegárut.
Köszi srácok,megköszönném ha kedvesen tanulhatnék veletek.
 
Top