Question Fentanillal átitatott fű. Ez tényleg létezik?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma egy gyomnövény-forgalmazó nyilatkozatára bukkantam egy DNM-ben, amelyben azt állította, hogy az EU-ban a gyomnövények nagyon magas százalékát ma már fenttel szennyezik.

Egy kis időt töltöttem az UNODC dokumentumainak olvasásával, hogy megnézzem, említik-e ezt valahol, és NULLA említést találtam a kannabiszról szóló részben. Az opiátokról szóló részben (mindkettő a csatolt harmadik füzetben található) névlegesen említik a fent használatát különböző más vegyi anyagok hamisításában (a heroinon kívül nem sok nevet említenek), és ennek nagy része nagyrészt Észak-Amerikára korlátozódik.

Látott már valaki ténylegesen embereket így baszni a fűvel? Úgy értem, a hidroponikusan termesztett cuccok erőssége ma sokkal magasabb, mint egy évtizeddel ezelőtt, miért tennél fentet a fűbe?

Mindenesetre, keresek valami meglátást, amit a ti zseniális elmétek tartalmazhat.

Boldog új évet stb. stb.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 621

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Napjainkban a marihuána mindennel áztatható, ami kéznél van. Legyen szó szintetikus kannabinoidról vagy fentanilról.
Ez annak köszönhető, hogy manapság legálisan és olcsón vásárolhat CBD marihuánát, amely jól néz ki, de nincs benne THC.
Hogy az ilyen gyógynövénynek kábító hatást adjanak, az emberek fentanillal és más anyagokkal impregnálják.
+ a fentanil miatt a kliens egyre többet és többet kér.
Természetesen most már van egy új alternatíva a THC-nek - HHC, ez 20-25% -kal kevesebb potenciállal rendelkezik, mint a THC, és eddig a legtöbb európai országban legális, de nem mindenki rendelkezik raktáron, és továbbra is átitatja a CBD füvet vagy mezőgazdasági füvet, amely úgy néz ki, mint a valódi marihuána.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Látott már ilyet a gyakorlatban?

Egyetértek @spanara-val, hogy egy tapasztalt füves dohányos azonnal tudni fogja, hogy kendert vagy füvet éget.

Van egy karton HHC-O-m, de még nem próbáltam ki, egy rosszabb napra tartogatom (magam nem vagyok nagy füves dohányos).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A FÁK-országokban az UR-144 vagy a JWH sorozat a gyenge marihuána mellett. Biztosan állíthatom, hogy az olyan szintetikus kannaboidok, mint az (ur144 / JWH-018) szinte megkülönböztethetetlenek a természetes kannaboidoktól. Az egyetlen dolog a gyors be- és kilépés, de ha prolongátorokat használsz, a hatás tovább tart.

Ami a fentanilt illeti, nem kell belőle sok, 1,2-1,5 mg fentanil 1 g marihuánára elég ahhoz, hogy a hatás ne legyen erősen érezhető és az ember hozzászokjon a termékhez és függővé váljon.
Mindenesetre nem tartom tisztességesnek, ezért nem ajánlom, hogy ezt csináld.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nem áll szándékomban ezt tenni - csak én már tesztelem a különböző anyagokat a fentre, és most arra gondolok, hogy a fiam fűkészletét is meg kell vizsgálnom. A fent-tesztek drága hobbivá válnak számomra...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
A cbd fűvel az a helyzet, hogy olyan szaga van, mint a kendernek...
szóval lehet, hogy ez egy dolog, de egy "igazi" dohányos ezt azonnal kiszúrná.
 
Top