Fentanil kérdés

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Van folyékony fentanil (citrát 50mcg), kíváncsi vagyok, hogyan lehet fűvel fűszerezni. Tudom, hogy a fent vízben/metanolban oldódik, de nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy ha a citrátot vízzel/metanollal keverem, akkor a csipkézéskor lesz hatása. Szükségem van először a tiszta fentanil HCL (por) a folyékony változatból, vagy használhatom ebben a formában?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
A legjobb megoldás az lenne, ha megszabadulnánk a fentaniltól. Még kísérletezni sem érdemes vele.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Itt az én országomban , sokan szívnak szintetikus füvet ! A holland RC tilalom előtt 15g mdmb-4en-pinacát használok 60g gyógynövényre és az emberek nem akarják, mert azt mondták nekem, hogy gyenge . Az rc csak nem adja meg nekik azt a rohamot / slukkot az első szíváskor, amit a fentanyl ad nekik, és ezért fogom használni a fentet .
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ez nem érvényteleníti az ajánlásomat.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Miért utálják annyira a fentet? Mert heroinként árulják, ami halálesetekhez vezet?

Ha jól tudom, akkor a fent már felváltotta a heroint.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Igen, ez igaz, az USA-ban az emberek nem ismerik a határaikat, és túladagolják magukat, és ezért olyan sok gyűlölet van a Fentanylra.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Csak az emberek ki vannak akadva, hogy a kartellek minden drogra fentet tesznek.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Figyelj, te sem ismered a határaidat. Én sem. A fentanil olyan erős, hogy a túladagolás mindenki számára könnyen megtörténik. Az első adag után, vagy ha valami mást veszel be, vagy ha részeg vagy... senki sincs mindig a helyzet magaslatán. És a fentanillal szórakozni olyan, mintha egy csörgőkígyóval aludnál az ágyadban. Nem tudsz lazítani és csak úgy belemenni. És még kiszámíthatatlanabbá válik, ha elszívod.
Csak hallgass a jó tanácsokra, és húzd le a fentanilt.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Abszolút!!! Épp most vesztettem el egy nagyon-nagyon jó barátomat ezzel a SZARral, és annyira feldühít, hogy az emberek csak úgy játszanak ezzel a szeméttel, mintha valami ártalmatlan játék lenne! Fentanyllal fűzni egy jointot???? kibaszott FENTANYL???? Most már mindent hallottam! Csak ne foglalkozz vele ember! Dobd ki azt a szart, amilyen gyorsan csak tudod. És ha végül öngyilkos idióta leszel, győződj meg róla, hogy nem készültek más "öngyilkos jointok", amelyek valahogy egy szerencsétlen srác kezébe kerülhetnek, akinek fogalma sincs, hogy mit akar elszívni! Az nem tenné tönkre a napodat! A kisöcséd ellopja az egyik jointodat, és másnap holtan találják. Csak az én 2 centem. FLUSH IT!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Talán köze van ahhoz, hogy néhány sószemnyi méretű darabka a különbség a nagy mámor és a koporsó között! A fentanil egy kibaszott SZEMÉT! Átkozottul jó oka van annak, hogy ennyi gyűlölet van a SZARRA! Talán azért gyűlölik, mert egyedül ez felelős jóval több, mint 80000 halálesetért 18-45 éves embereknél egy év alatt az USA-ban! Ennek tényleg semmi köze a határaid ismeretéhez! Semmilyen átkozott módon nem lehet tudni, hogy mennyi MÉRGEZET van az általuk árult hamis oxy tabletták mindegyikében, vagy hogy mennyire vágott és mennyire jól kevert por van abban a lapkában, amit épp most vettél. Ha Fentanillal szórakozol, a napjaid meg vannak számlálva, és ez TÉNY. Még a gyógyszerészeti minőségű termékkel való szórakozás is rendkívül veszélyes, és ennek oka a potencia. Csak maradj távol a Fentanyltól, és minden rendben lesz.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Azt hittem, hogy ez a fórum a gyógyszerek gyártásával és szintézisével kapcsolatos információk fóruma. Miért mondjátok mindannyian, hogy hagyja békén a Fentanylt? Ő feltett egy kérdést, ha nincs válaszod, tartsd meg magadnak a véleményed. Ha arról akarsz vitatkozni, hogy melyik drog gonosz és melyik nem, akkor miért nem indítasz saját témát? A kristálymet jobb, mint a fentanyl, mert nem öl annyi embert? Biztos vagyok benne, hogy erről is lehetne vitatkozni. De ez nem a megfelelő hely. Mi lenne, ha hozzászólnál, ha van tudásod, és befognád, ha nincs.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Igen, ez igaz, senki sem akar megölni valakit, hogy én keresek információt, hogy mindent biztonságosan :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Bár minden jogod megvan ahhoz, hogy ezzel kockáztasd az életed, azt hiszem, Beavinatornak van egy jogos érve. Tegyük fel, hogy befűzöd a jointodat, elszívod és meghalsz. Most a barátaid/családod jön, hogy kitakarítsa a lakásodat és megtalálja a rejtekhelyedet. Ember, biztos vagyok benne, hogy szomorú vagyok, és egy joint segítene feldobni a hangulatot. Ó, nézd, szívjuk el madmaximus rejtekhelyét. Most már a haverjaid is halottak. Minden droggal vissza lehet élni és visszaélni, de a fent túl erős és szinte lehetetlen kimutatni.

Van egy történet egy szakácsról, aki készített valamit és kísérletezett magán. Gyötrelmes halált halt, úgy tűnt, mintha megszállták volna, valószínűleg anyarozs-mérgezésben. A halála után a család eljött kitakarítani a házat, és apa ivott egy kis hideg vizet a hűtőből. A víz nem csak víz volt, és apa 3 napig nem tudott működni. Most az apa nem csak a fiát vesztette el, hanem végleg megváltozott. Gyász a gyász tetején a család számára. Legyen felelősségteljes dobja el!

Ez nem kitaláció ismerem ezt a családot.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
A fentanil elvi kérdés. Vannak értékes dolgok, és van szemét. A fentanil tapasztalatom magas, de a választásom a hallgatás.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Miért ? Szinte mindenki, aki akarja, megengedheti magának vagy előállíthatja a Fentanylt , fontos itt a helyes információ, hogy ne okozzon túladagolást magunkon, ha valaki használja, vagy az emberek, akik lesznek az eladók !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Van egy tervem a fentanil iránt érdeklődők számára, és csak határozott véleményem van a kérdésről. De nem ezen a fórumon, nem ma. Az első mefedron injekciót szívesen beadnám, de a fentanilt nem.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Mint mondtam, járulj hozzá, ha rendelkezel ismeretekkel. Ha nem, akkor mi értelme van a hozzászólásaidnak? Ez a névtelen hencegés arra való, hogy lenyűgözzön valakit? "Haha, tudom, hogyan kell csinálni, de nem mondom el neked?" Gondolom, mivel van clearnet hozzáférés, sok gyerek és troll van itt. Néhány hétvégén fentanilt használok. Emellett minden nap 100mg metadont szedek. Ahogy mindig is tettem a drogfogyasztási történetem során, belefáradtam a kiskereskedelmi fizetésekbe, és keresek egy olcsóbb megoldást. De ez az én okom. És csak az enyém. Nem a tudás a probléma, hanem az, hogy az emberek mit kezdenek vele. Nem a fegyverek ölnek embereket, hanem az emberek ölnek embereket.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Igen,Luphozinak igaza van , ha megnézted a mexikói kartellek kokainosaival készült interjúkat , azt mondták , hogy az az adag , amit például az M30-as tablettába tesznek , nem ölte meg az embereket , de az usa-i utcai drogdílerek más drogokkal vágják össze és ezért van annyi haláleset az usában !
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Szépen megfogalmazva, én magam minden héten vásárolok fentanilt, hogy támogassam a szokásomat, és az egész 3 éves használat során nem volt semmi probléma. Jó lenne megtanulni, hogyan lehet biztonságosan manu fetty, és valahogy izgatott voltam, amikor csatlakoztam ehhez a fórumhoz, csak hogy megtudjam, ez egy véleményfórum, nem pedig kutatás.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top