Fentanil szintézis

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ó? Tudod, egyszer azt hallottam, hogy a világ valójában egy óriási teknős, amely négy elefánt hátán pihen, és egy kék tengerben úszik. Meg tudná ezt magyarázni nekem?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
De most komolyan, ha ez "olyan 60%-os tisztaságú" ebből a varázslatos "keverjünk össze bármilyen régi szart néhány edényben" szintézisből, akkor mi a másik 40%?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Én csináltam magamnak így, én kevertem babateával és ecettel és minden tökéletes volt és a nehezebb és jó erős...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Őszintén remélem, hogy mindenki, aki fentanilt készít, mostantól ezt a módszert fogja használni. A babatea és az ecet még senkit sem ölt meg.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ha ezt nem tudod kitalálni, akkor nem is kellene ilyen szintetizálót olvasnod, menj a youtube-ra és nézz meg alapvető szerves kémiai videókat, tanuld meg, mi a stiocheometria.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hé srácok, ismét érdekes dolgok. Annyira szomorú, hogy az ilyen típusú vegyszerek szinte lehetetlen beszerezni, hacsak nincs egy csodálatos forrásod, vagy te magad is kémikus vagy.

Volt (azt hiszem, tiszta véletlen és szerencse is) találtam egy törvényes fent hcl szállítót, aki egy indiai laboratóriumban/gyártó üzemben dolgozott, ahol időről időre ellopták ezeket a kemeket, és nagyon jó áron adták el. Mindent összevetve csodálatos cucc, mivel egy független teszt szerint 99%> tisztaságú volt. Ugyanakkor találtam olyan embereket, akik ahol fel, hogy bizonyos dolgokat vásároljanak bizonyos mennyiségekért, ezt azonban itt nyilvánosan megtartom.

sajnos megbízhatatlanná vált és rendkívül szakszerűtlen és idegesítő lett, és még engem és egy másik vásárlót is átvert kb. 400$-ért. Megfenyegettem, hogy feljelentem az Interpolnál stb. mivel hirtelen annyira zavartan viselkedett és végül törölte az egész proton mail fiókját. Most már nulla forrás. :( Ő is volt szuper lopakodó és szállítási idők, ami hihetetlen volt. 5 daya Indiából Hollandiába! Ez általában hetekig vagy akár egy hónapig is eltart.

Ha valaki hajlandó DM nekem erről, és beszéltünk arról, hogy szilárd mennyiségű kapitány crunch. Nagyon hálás lennék, és természetesen minden nyereséget tisztességesen megosztanék. Köszönöm és elnézést kérek, hogy ezt ide küldöm. (ha a fórum privát részlegeihez való hozzáférés engedélyezett, akkor ezt is meg tudnánk beszélni :))

Bocsánat az újraküldésért, de ez megfelelőbb szálnak tűnt erre.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Hi i am from India... will defiantly work on it to source it
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hé haver, mire gondolsz pontosan? Nyugodtan DM nekem kérlek, és megadom a proton e-mail címemet!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Van valakinek szintézise a 4-piperidonhoz?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Nehéz a szintézist saját maga elkészíteni , könnyebb megvásárolni.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ez az _egy_ kémiai anyag, amit sehol sem találok megvásárolhatónak :-(

... Valószínűleg azért, mert a fentanil szintéziséhez használják, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Itt mindenki szarik azokra, akik szintetizálnak. Van gonoszság a világban, amiben élünk, és nem szabad elítélnünk azokat az embereket, akik használják, és azokat sem, akik készítik. Ne felejtsük el, hogy a nagy bűnszövetkezetek csak azért tudják eladni ezt a vegyületet, mert az általunk követett hülye szabályok ezt lehetővé tették. A fentanilnak van orvosi felhasználása, és ha megfelelően írják fel és használják, akkor segíthet az embereken. Nem gyűlöljük a gyógyszergyárakat azért, mert gyártják, miért gyűlölnénk tehát a titkos vegyészeket azért, mert ugyanezt teszik.

Én nem használok fentanilt, de nem ítélem el azokat, akik használják vagy gyártják. Nem különbözik más drogoktól, amelyeket a legtöbb ember használ. Persze gyorsabban megöl, de ez nem mentség a többi drog használatára. Az emberek mindig azt mondják, hogy "Igen, használok metamfetamint, DE SOHA NEM HASZNÁLNÉK VALAMIT, mint az LSD-t vagy a fentanilt. Azok az igazi gonoszok." Ne légy hülye, ne keress kifogásokat a szokásodra. Ne tedd elfogadhatóvá azt, amit csinálsz valami más miatt. Fogadd el, hogy amit csinálsz, az a te döntésed, ugyanúgy, mint azoké, akik fentanilt használnak vagy készítenek.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Egyetértek. Nem ítélem el azokat az embereket, akik készítik vagy használják. Csak azokat az embereket, akik a vásárlóik tájékoztatása nélkül gyógyszereket vágnak vele, csak azért, hogy növeljék a profitjukat. Így halnak meg emberek.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Használható-e bármilyen akrilátészter az NPP-szintézisben fenetilaminnal? Használható-e például 2-feniletil-akrilát az etil- vagy metil-észterek helyett?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Reméljük, senki sem hal bele az ilyen jellegű eljárások megkísérlésébe (valójában a siker az igazi gyilkos).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Láttam a kartelleket, ahogy ezt pólóban, légzőkészülék nélkül, egy hordóban, egy pálcikával csinálják.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Igen, ez egy szép műsor, amit a VICE és általában az amerikai televízió bohócainak állítanak össze. Ez természetesen nem valós, a mítosz, miszerint az F-et több száz kis gyártó állítja elő, akik fészerekben kavargatnak néhány régi edényben, 50 kg F-et zsákokban, csak úgy a falnál ülve, gyerünk, valóságellenőrzés. A kartelleknek kellene szállítaniuk a prekurzorokat, és a terméket eladni és forgalmazni. Miért kellene kiszervezniük a termelést, amikor egyszerűen elkaphatnak néhány embert az útról, és kényszeríthetik őket, hogy ezt tegyék, hogy életben maradhassanak? A módszerek valószínűleg majdnem reálisak, a nagyságrend nem, természetesen szuperlaborokat működtetnek erre, és az egész történet a sok kis termelővel csak megtévesztés, miután túl gyakran razziáztak a met szuperlaborjaikra.

Szóval, mi történik? Mexikó már nem sok Crystal Meth-et gyárt, csak némi N-ISO-val vágott razemic meth-et. Az összes valódi d.meth Kínából és a szomszédos országokból származik, ahol a triádok hatalmas termelési kapacitásokat építettek ki, de Kínában már nem tudnak sokat eladni, és a többi délkeleti ország is keményen lecsapott. Így ahelyett, hogy a metamfetamin prekurzorokat Mexikónak adnák el, közvetlenül adják el a terméket, és mindenki boldog. Bár nem termelhetnek és adhatnak el Kínából Mexikóba, mondjuk az USA-ba, ez politikai kérdés, és mivel a Triádok és a Kínai Kommunista Párt szorosan összefonódik Dél-Kína egyes régióiban, alkut kötöttek: Prekurzorok a F szuperlaborok és a d.Meth számára közvetlenül. A kartellek boldogok, mivel megszabadultak a fárasztó Methlaboroktól, és csak a sokkal kompaktabb F-laborokat kell működtetniük, a kínaiak pedig, mivel még mindig pénzt keresnek, és mivel az F olcsó előállítása és eladása az USA-nak természetesen elveszi a CIA hagyományos fekete pénzforrását, mivel a CIA a heroin kereskedelmétől függ a fekete műveletekhez, és ez most kiszáradt.
Én azonban gratulálhatok a bölcs kínai vezetőknek ehhez a zseniális tervhez, hogy a CIA-t megfosztják a pénzétől. Úgy tűnik, legalább valaki tényleg törődik a világgal. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nem tudja, hogy mit mond.
Mexikóban a kínai prekurzorok nem szükségesek a metamfetamin előállításához.
Nálunk minden megvan a gyártáshoz.
És vegyi üzemekben készül, és évek óta nyerik a D izomert, minden egy iparosított folyamat.
A gyártási költségek olyan alacsonyak, hogy Kínából szállítani drágább, mint előállítani. És abszurd lenne egy ilyen olcsó terméket hamisítani.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
A rendelkezésre álló információk szerint Mexikóban a met-et benzilcianidból (vagy benzil-kloridból) kiindulva, APAAN, BMK és hangyasav/methylamin segítségével állítják elő. Az így kapott racém met-et aztán felbontják, nagy valószínűséggel borkősav vagy annak származéka (pl. dibenzoil-borkősav) felhasználásával, a kívánt (+) met-et (pl. dextromet) előállítva. Végül a szabad bázist HCl-lel kezelik, hogy megkapják a végterméket, azaz a "jeget". A (-) met-et el kell dobni, mivel az inaktív. Az így kapott jég még mindig tartalmaz kis mennyiségű (-)met-et (néhány százalékot, amint azt a királis HPLC kimutatta), de ez nem befolyásolja a hatékonyságot. Nyilvánvalóan jövedelmező és hatékony eljárás, annak ellenére, hogy az egyik fele (-met vagy levomet) elvetésre kerül.
Úgy tűnik, hogy nem használnak királis prekurzort (pl. +efedrin vagy +pszeudoefedrin), ellentétben néhány más gyártóval.
Tehát valószínűleg a mexikói jég valódi, "made in Mexico" termék.

Úgy tűnik azonban, hogy a fentanil előállítása terén Mexikó sokkal kevésbé önellátó, és feltehetően néhány importált prekurzortól függ. (Mégis, olcsó). Sokkal inkább a 3-Me f. és a carfent esetében. (Valójában ezeket alig állítják elő ott, bár nagyon jövedelmező lehet).

Lehet, hogy érdekeltek lennének ipari, know-how eljárások megvásárlásában, hogy teljesen önellátóvá váljanak.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Azt mondom, hogy ez inkább egy szófordulat, a légzőkészülékkel a csávó azt mondta, hogy tudja, hogy jól csinálja a tachycardia. Azzal a mágikus erővel, hogy nem leszek könnyen ópiátfüggő, komolyabban nézem ezt a dolgot. Vagy talán csak a függőség keménysége, amit nem tudtam kijavítani néhány barátomban, aki helyettem döntött.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Milyen ár 1gr FNT, lehetséges megtalálni Kínában?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Csak azt tudom, hogy ez hatalmas mennyiség, és emberek haltak meg magától a csomagtól.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Van megbízható forrásod egy ilyen állításhoz? Mivel úgy gondolom, hogy ez olyan, mint a rendőrök kómába esnek, amikor csak nézni valamit, ami lehet F, propaganda. Mintha "tudományosan bizonyított" lenne, hogy 1 mg testsúlykilogrammonként 1 mg testsúlykilogrammonként halálos dózisú amfetaminra hasonlít. Lásd a Wikipédiát és az általuk nevesített cikket erre a baromságra.

Szóval igen, veszélyes, de sok minden, amivel dolgozunk, az is. Szerintem így nem lehet elijeszteni az embereket, ez sosem működött. miért nem lehet konstruktívabb, mint például elmondani az embereknek, hogy kesztyűtartót kell használniuk, amikor ezzel bánnak, és még inkább, amikor a Car-F-fel, amit amúgy sem szabadna tiszta formában terjeszteni. És néhány tippet és linket arról, hogy valójában milyen egyszerű egy ilyen dobozt készíteni, amelyhez tartozik egy alulnyomásos és HEPA szűrő, valamint egy ózongenerátor, amely megszabadul a visszamaradt anyagoktól.

Csak az én 2 cent (€ cent természetesen)
 
Top