Ingyenes minták a BB Forumtól mindenkinek!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Új vagyok, és érdeklődöm a minták iránt. Köszönöm
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Várjuk vissza a válaszát testvér ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Eddig nem voltam itt egy ideje, ezért nem válaszoltam korábban, most küldtem egy DM-et.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Szia, ingyenes mintát keresek..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Hé, testvér! Hamarosan kiszállításra kerül <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Szia, milyen mintát küldesz hamarosan..remélem...türelmetlenül várom.....many thanks
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Egy ideig offline voltam, és most, hogy visszatértem, rájöttem, hogy megkaptam az ingyenes mintát... A mefedront még gyorsabban kaptam, mint a több piacról származó beszállítóim... Még soha nem próbáltam ki korábban Szóval nagyon köszönöm a mintát és a tapasztalatot!!! Köszönöm szépen
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, esetemben szeretnék a-pihp-t ömlesztve rendelni, lehetséges lenne?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Minta Ausztráliába? Egészségére
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Regisztrált.Hogyan szerezhető be az Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
ez az én véleményem az általam kapott 2 mmc mintáról.Először kaptam bármilyen hatást, és csodálkoztam, hogy miért volt ez, és ez azért volt, mert 3 óránként egyszer adagoltam, mert óvatos akartam lenni, de miután megtudtam, hogy az emberek egy óra vagy 2 óra után újra adagolják a kettő között, elkezdtem kapni a hatásokat, és fiú volt, hogy a legjobb magas én valaha is éreztem a felhajtókon, úgy éreztem, hogy Adderall és kokain keveredik, nagyon eufórikusnak és boldognak éreztem magam, és a zene csodálatos volt rajta, és a hatások is sokáig tartanak, sokkal jobban, mint a kokain, hogy őszinte legyek, az egyetlen dolog, amit nem szerettem, az a comedown volt, éreztem, hogy utána a szívem kalapál, és ezt nem szerettem.overral 10/10 biztosan vennék magamnak
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Üdvözlöm! Kíváncsi vagyok erre a fórumra, és szeretnék ingyenes mintát kapni.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Send me bro kg i send u monay later now im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Először kaptam bármilyen hatást, és csodálkoztam, hogy miért volt ez, és ez azért volt, mert én adagolás egyszer minden 3 órában, mert azt akartam, hogy óvatos legyen, de miután megtudtam, hogy az emberek újradózisa után egy óra után vagy 2 a kettő között kezdtem kapni a hatásokat, és fiú volt, hogy a legjobb magas én valaha is éreztem a felhajtókon, úgy éreztem, hogy Adderall és kokain keveredik, nagyon eufórikusnak és boldognak éreztem magam, és a zene csodálatos volt rajta, és a hatások is sokáig tartanak, sokkal jobban, mint a kokain, hogy őszinte legyek, az egyetlen dolog, amit nem szerettem, az a comedown volt, éreztem, hogy utána a szívem kalapál, és ezt nem szerettem.overral 10/10 biztosan vennék magamnak
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
A glitchy-től 2 gramm 4mmc-t kaptam, és nagyon elégedett vagyok azzal, amit kaptam! Nagyon rugalmasan reagált a kommunikációra, és a folyamat gyerekjáték volt. A termék Németországból érkezett egy diszkrét borítékban, amely légmentesen le volt zárva. Nagyon profi volt, és elégedett vagyok a lopakodásukkal. Az általam kapott mennyiség közelebb volt a 3 grammhoz, és az állag nagy szilánkok / kristályok és törött darabok keveréke volt.

A 4mmc-t a boofingon kívül minden lehetséges módon részt vettem. A kedvencem az volt, hogy iv volt, azonban a szájon át történő lenyelés biztonságosabb és hatékonyabb módszer volt. Ha füstöltem, akkor a lehető legalacsonyabb hőfokot és kis mennyiségeket javasolnék egyszerre, mivel sok gőz keletkezik, ami nem túl kellemes, ha túl forró vagy túl sok lesz. Az inszuffláció vagy a szippantás ez a 4mmc észrevehető hatást eredményezett, azonban az égés elég intenzív volt, és a szemem jól könnyezett.

A hatások egy kellemes energialöketet jelentettek, valamint fokozott látásélességgel és eufóriával, ami motivált engem, hogy felkeljek és csináljak valami fizikai dolgot. A tánc szórakoztató volt, és a zenehallgatás hihetetlenül élvezetes volt. Ezek a hatások körülbelül 2 órán át tartottak, és még körülbelül egy órával később, mielőtt újra akartam volna adagolni.

A másnaposság enyhe volt, azonban éreztem némi sóvárgást, fáradtságot és depressziót, ami körülbelül fél napig tartott, de egy kis mentális keménységgel át lehetett tolni.

Összességében nagyon boldog voltam, és alig várom, hogy többet és valami újat próbáljak ki a Glitchy-től. Köszönöm!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia, most regisztráltam, és érdekel az ingyenes minta.
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló, engem is érdekel egy minta.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mi a helyzet az opioid drogokkal. Szeretnék egy heroint. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Még mindig szeretnék néhányat, és IDC, ha valaki mégis felhívta a telefonszámomat. Én vagyok a kormányok gyereke, és minden jogom megvan ahhoz, hogy drogot kapjak, ha akarok. Nyitott tartományom van. Nem félek semmitől. Heroint akarok, mondtam. :) :) Légy jó, vagy legyél jó benne.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia! Megkaphatom próbaképpen?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Helló, új vagyok itt, és örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Kaphatnék egy mintát ?
Nagyon hálás lennék és itt nyilatkoznék a termékről.
Béke
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hogyan juthat ingyenes mintához?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hé itt kapok néhány ingyenes mintát, dm'ing Önt rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Új és szeretné kipróbálni a mintát/mintákat.
 
Top