Question Looking for a vendor Gamma-butilakton GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A cél a GBL vagy a GHB megszerzése. Bárki, aki ezt olvassa, ismeri az ezzel járó összes problémát. Szóval, némi segítséget keresünk.
Tehát az ügyfeleim nem szeretik a BDO-t, amikor azt mondom, hogy nem szeretik, úgy értem, hogy utálják. Úgy tűnik azonban, hogy szeretik a GBL-t és a GHB-t (ki tudja).
Mindegy, mindannyian tudjuk, hogy egyre nehezebb lesz hozzájutni, főleg anélkül, hogy először tucatszor átverjenek. Ez a hozzászólás azt kérdezte volna, hogyan lehet szintetizálni, de nem vagyok vegyész, NULLA ismereteim vannak ezen a területen, és elképzelhető, hogy bármilyen kísérletem tűzbe kerülne. Rengeteg tűz. Azt is nem fogom / nem tudom kifizetni a nevetséges $1500 + $, hogy az emberek eladják a legtöbb ilyen piacon.
Mielőtt elárasztanak ajánlatokkal az emberek, akik azt mondják, hogy western union / küldjön bitcoint / stb.... Ne pazarolja mindkettőnk idejét. Bármilyen tranzakciót végzek, az olyan fizetési platformon keresztül fog történni, mint a breaking bad market. Valami letéti szolgáltatással, nem vagyok hülye, és NEM KIVÉTELEK...

Ötletek, amiket meg kell szereznem:
1) Csak megvenni. Természetesen ez lenne az ideális, hogy találjak egy szállítót, aki esetleg böngészik és látja ezt a bejegyzést. De nem vagyok túl optimista. ISMÉTLEM, NEM VÁSÁROLOK BDO-T.
2) Megkeresni a módját, hogy megrendeljem a Sigma Aldrich-tól vagy valamelyik kiskereskedőjüktől. Megpróbáltam létrehozni egy fiókot egy legális vállalkozással, de nem működött. Különösen az általuk árult áron ez lenne az ideális útvonal. Láttam, hogy valaki azt javasolta egy másik személynek itt, hogy egy olyan cégen keresztül menjen, amely a Sigma Aldrich-től vásárol, de a kísérletem kudarcot vallott (megtagadták, mert azt mondták, hogy nem szállítanak az Egyesült Államokba, de elképzelhető, hogy a jogi kérdések miatt mindkét módon megtagadták volna) Talán valaki ismer egy olyan személyt / céget, aki képes vásárolni tőlük, és eladja a darkweb piacon?
3)Synthesis.... Szeretném azt hinni, hogy nagyon intelligens és találékony vagyok... Ami azt is jelenti, hogy ismerem a korlátaimat. Van olyan eljárás, amit egy amatőr is meg tudna csinálni labor és nem a legnagyobb költségvetés nélkül?
4)Legális terméktől való elválasztás... Tudom, hogy vannak legális termékek, amelyekben GBL van. Van olyan termék, ami nagyrészt GBL, olcsó, és viszonylag könnyű lenne vele dolgozni? Könnyű alatt azt értem: szétválasztás melegítéssel/fagyasztással vagy vegyszerrel vagy valamivel.
5) GHB szárított/kristályos formában: Láttam egy eladót, akinek GHB kristályos formában volt? Így a szállítás sokkal egyszerűbb lenne, és azt állítják, hogy desztillált vizet használhatsz és kész. Az árazásuk nem olyan rossz, mint a GBL a piacon, de még mindig túl drága.

Mindent egybevetve megpróbálok egyszerre 5-10L GBL-t vagy GHB-t szerezni tisztességes áron. És 1 utoljára minden spammer számára, NEM érdekel a BDO megvásárlása.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Mi a helyzet a GABA GHB-vá történő átalakításának útvonalával, az 1,4-BDO dehidrogénezésével GBL-vé vagy a GHB szintézisével tetrahidrofuránból? Nem hiszem, hogy ez olyan bonyolult lenne.
Nézd meg ITT - talán segít neked.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Azt akartam mondani, hogy lehetséges, hogy a GHB az egyik, ha a legkönnyebben elvégezhető szintézis, közvetlenül a növényekből történő kivonások után!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
A GBL to GHB fordítás valóban nagyon egyszerű. És a GBL még mindig legális a világ számos részén. Tisztítószerként megvásárolható. (Valójában ez egy nagyon jó tisztítószer)
A WHO-nál tárgyaltak a GBL betiltásáról, de ellene döntöttek.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Európában olcsó és könnyen beszerezhető a clearneten, nézze meg az indusclean és az ilyen weboldalakat.
Lehetséges a továbbítási szolgáltatás használata is dm nekem, ha több információra van szükséged, könnyű.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Íme egy tipp: Van mód arra, hogy olyan ipari tisztítószereket kapjunk, amelyek legfeljebb 80%-ban GBL-t tartalmaznak. a többi naftát és más nem poláris oldószereket. A GBL egy zsírtalanító, és ezt nehéz helyettesíteni. A GBL beszerzéséhez legális cégeken keresztül kell mennie, és kérnie kell az MSDS-t és az összes biztonsági dokumentációt. A címkén nem fog szerepelni, hogy "GBL tisztítószer" vagy valami hülyeség. Ez egy zsírtalanító lesz.

Nem fogják megadni a pontos százalékos arányt, de ez egy tartomány lesz. Általában 60-80%, de valószínűleg 80% is lehet. Most elpazarolhatod az idődet frakcionált desztillációval, szénkezeléssel és szűréssel a celiten keresztül, de végül, ha van egy elképzelésed arról, hogy mennyi GBL van a keverékben, akkor egyszerűen hozzáadhatod a kész koncentrált GHB termékhez szükséges vízmennyiséget. Azt hiszem, ez 3 X (nem emlékszem a fejem tetején.)

Ezután a nem poláris réteg a tetejére kerül. Meglepően könnyű volt elválasztani. Adja hozzá a szükséges NaOH-t szilárd formában, hogy GHB-vá alakuljon. Győződjön meg róla, hogy a képletben lévő "hamisítóanyagok" egyike sem lehet vízben oldódó. Ne feledje, nagy különbség van a zsírtalanító és a "GBL" szó között a csomagolási listákon. Akárhogy is, mindig óvatosnak kell lennie.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Úgy hangzik, mintha szükséged lenne egy kis Multi Gel Remover®-re.

Ez GBL és csak cellulóz.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U van egy jó forrás és egy módja a szétválasztásának?
Azt hiszem, hogy ez akkor az egyetlen márka, amely többé-kevésbé könnyen/legálisan megvásárolható.
Nem találtam jobb alternatívát..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Van egy oktatóprogramod?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tutorial:
1. Tegyünk bele egy kis sót
2. Rázza fel a
3. Ismételje meg, amíg a folyadék
4. Szűrjük ki a szemetet
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Nagyon könnyen szintetizálható. Valaki említette a GABA-ból GHB-vé történő átalakulást. Ezt egyébként Sandmeyer-reakciónak nevezik.

SWiM támogatni tudja ezt az ajánlást, ő maga is rendszeresen így készíti a nátriumsót (Na-GHB kristályok).

Üdvözlettel,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb por, adagolás nagyon ismeretlen az én számára, úgy tűnik, hogy sokat kell venni, hogy hatást érjen el, az emberek megpróbálják az 3grammokat, és panaszkodnak, hogy nincs hatás, az olaj alkohollal nagyon jól működik.
 
Top