Question Hello vettem egy kis metamfetamint#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Mivel a jégnek abszolút nem volt hatása, 5 perc után elaludtam, nos , elküldtem a mintát a spanyolországi teszt@Energy Controlba, az egyetlen laboratóriumba, aki a Meth dextro & levo oldalát szétválasztotta, mindenki tudja, hogy a Levo Meth csak Vicks inhalátorhoz készült, nem pedig drogként nézd meg az eredményeket, amiket kaptam

Köszönöm#Btcboss2022 te vagy a mesterkémikus.....

Te tényleg a főnök vagy.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 átvert téged 😅. Mindig azt mondom, hogy ezt fogom csinálni, de még metet sem csinálnék, amikor 10 dollár/g-ért is megvehetem. A racém metát egy királis savval reagáltatta, és a D 42%-át vonta le. Elég jól ismert csaló. Én biztos, hogy nem üzletelnék vele.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
bruh ennyire rossz eladó
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én csak abból indulok ki, hogy milyen gyakran látom az embereket a táblán beszélgetni. Ő alapvetően egy kínai más névvel. Kétlem, hogy 50% az esélye annak, hogy egyenes üzletet kössünk vele.
Bármit megtehetett volna itt, amit csak akart. Visszadobhatta volna a kivont D felét. Ennyi fáradságon ment keresztül, szó szerint 0 munkával több lett volna, csak visszadobta volna az átkristályosítás előtt. Akkor a fickó talán érzett volna valamit, és nem lett volna gyanús. Az emberek átverése egy számjáték. Az érem másik oldala az, hogy semlegesíthette volna az anyalúgot, és újra izomerizálhatta volna, és a megmaradt D-ből 20%-kal többet húzhatott volna le, és küldhetett volna a fickónak 83%-os L-t. Valószínűleg azért nem tette, mert az első húzás a pénz, a második pedig csak 1/2 annyit ér ugyanazért az erőforrásért. Egy 3. és 4. gyakorlatilag az összes D-t megkapná, de a dimenziós hozam miatt van egy olyan pont, ami általában nem 100%, ahol az erőfeszítés és az eredmény egyensúlyban van. Nem lennék meglepve, ha a másik accountja prekurzor vendor lenne. A MO-k egyeznek
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Lehet off kapta őket összekeverni lol egy másik, hogy a csalók részleg 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nem nevezném btcboss2022-t csalónak, legalábbis nem szándékosan. Valójában úgy gondolom, hogy őszintén próbálkozik, de van egy probléma. Az itt a fórumon leírt módszerek tulajdonképpen önkényesek, mondjuk a véletlen műve, hogy melyik sztereoizomer kristályosodik ki először, és ez lesz feleslegben a képződött sóban. Lehet egyszer d-, máskor meg l- és igen 70-30 pontosan ezt kapod így. Most ha nincs polarimétered, hogy magad ellenőrizhesd az optikai forgást (könnyű) akkor szép kristályokat kapsz és mivel a videók és az itteni hozzászólások mindig azt állítják, hogy csak d- lesz, azt gondolod "Nagyszerű! Kristályok! Biztos d-Meth!".

Ezért hiszem, hogy helytelen a btcboss2022-t csalónak nevezni, ha nem téríti meg a pénzt, vagy hasznos anyagot ad, nos az már valami más lenne.

És persze nyilvánvaló tény, hogy nem fogsz tudni jó minőségű, mondjuk 85% vagy több d-Meth-et vásárolni 30 €/g alatt, és ez kilóra vonatkozik. Mivel az előállítási erőfeszítések és költségek nagyon magasak, és ennél kevesebbnek gazdaságilag semmi értelme.
Ugyanez vonatkozik minden olyan kábítószerre, amelyet titkos laboratóriumokban szintetizálnak. Ha valakinek van egy vegyi üzeme, nos, akkor mindezt szinte ingyen, kiváló minőségben előállíthatja. Ezt bizonyította az Imhausen XTC a 80-as években, a valaha piacon lévő legjobb MDMA tabletták.

Ha valakit érdekel egy videó vagy képi bemutató készítése arról, hogyan lehet ellenőrizni (nagyjából) az optikai forgást nagyon egyszerű, mindenki számára elérhető eszközökkel PM nekem, és én megadom neki, amit tudnia kell, csak nekem erre nincs sem időm, sem idegem.

Az sem tetszik, hogy úgy állítják be, mintha a kínaiak gyakrabban lennének csalók, mint mások, ez nem igaz. Én a kínaiakat inkább becsületes üzletembereknek találtam, azzal az egyetlen hátrányukkal, hogy soha nem kaphatsz visszatérítést, mivel inkább meghalnak, minthogy visszaadják a kapott pénzt. De ők eléggé hajlandóak kompenzálni az árukban, ha szükséges. Csalók vagy egyenesen tolvajok és rablók vannak Nigériában (természetesen) Dél-Afrikában (nem a feketék), az összes arab országban (a nem-muszlimok mindig vadak) és a csúcs Ausztrália (minden bűnöző azt hiszi, hogy ő Ned Kelly újjászületett).
A lista teljesen szubjektív, de mivel tőlem származik, ezennel evangéliumnak nyilvánítom. ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Szia barátom, köszönöm, hogy elfogulatlanul látja a kínai beszállítókat, remélem, hogy együttműködünk veled, ha van rá esély.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ő még mindig a tulajdonomban van 3500 us (ő tett engem fizetni ki a letétből, mint előlegfizetési megbízás, hogy megvásárolja prekurzor) és eladott nekem 400 grammot, amely nem tett semmit, csak lenyomott engem... Tízszer kértem tőle, hogy visszatérítse az Xmr 3500 us... Ő csak figyelmen kívül hagyott engem..Sajnálom barátom Hogyan neveznéd egy ilyen fickót? csaló vagy legális?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
az én szabályom az, ahol van escrow nagy pénz; mint én csak escrow fizetni, és így az asztalok fordult ebben a narkó zónában. Nincs hassles, nincs kilépés átverés, hagyja, hogy az eladó viselkedik a sorrendben. Eladó gyakran gazdagabb, mint a vevő is, és lehet nyugodtabb. Ez a probléma nem lesz itt. Fizesd ki a nagy BB-nek az 5%-os letétet és kész. Gondolom a BB escrow kicsit több a vevői oldalon, ha van is, alig hallottam róla: BB tisztességtelen escrow megoldja. Te tudod?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
bocsánat, de ez totális baromságnak hangzik. ez a keverék (71% l-met + 29% d-met) a p2p-ből főzött met pontos aránya.
Azt hiszem, valamiért nem alkalmaztak királis savat a szétválasztásukhoz. vagy tévedésből, vagy szándékosan.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A P2P metán eléggé archetipikus racém, a d- és l- metán eloszlása 50/50% +/- 1-2%, legalábbis ez igaz az én környékemen, de ha ezt biztosan tudod, akkor légy szíves mondd el, honnan tudod ezt, és ellenőrizted-e ezt polariméterrel?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
amikor megpróbál vásárolni olcsó ömlesztett narkotikumokat a nagy sourze kínai gyárakból és proxys, mint Vietnam, akkor a bűnözési zónában van, és a legtöbb fújja le, hogy a logika, így látja, hogy égek a szegény.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Két tranzakciót bonyolítottam le vele, és szerintem nagyon jó. Ezenkívül láttam az általa megosztott szintézismódszereket és megoldásokat számos műszaki bejegyzésben. Nagyon hálás vagyok a fórumhoz való hozzájárulásáért. Lehet, hogy mostanában bajba került. Én sem tudom felvenni vele a kapcsolatot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Technikai képességei pedig egyenes bizonyítéka annak, hogy pontosan tudta, mit csinál, és ez egy szándékos csel volt
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Igen, azt hiszem, teljesen igaza van...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
btcboss az ellentéte a gyár tökéletes narkósok, hogy eladják az asztal alatt a chat, ha nem átverés(valószínű)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ha elolvassa a bejegyzéseit, akkor az enantiomer elválasztásokat jól ismeri. Valószínűleg legalább annyira járatos, mint bárki más ezen az oldalon. Sehol nem olvastam ennél tájékozottabbat, ami nem sci-hub vagy Google scholar volt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A whple tisztátalan kristályok dolog titkos tökéletes benyomást kelt. Nyilvánvalóan jó narrációs hatásokat tett még mindig, mint poeple vásárolni az ő ilyen, majd hirtelen kap kilépés scammed. A factorys tiszta tiszta tiszta gyógyszer bár a számítógépes laboratóriumokkal. Ki lehet bízni.
 
Top