Question Hello vettem egy kis metamfetamint#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Mivel a jégnek abszolút nem volt hatása, 5 perc után elaludtam, nos , elküldtem a mintát a spanyolországi teszt@Energy Controlba, az egyetlen laboratóriumba, aki a Meth dextro & levo oldalát szétválasztotta, mindenki tudja, hogy a Levo Meth csak Vicks inhalátorhoz készült, nem pedig drogként nézd meg az eredményeket, amiket kaptam

Köszönöm#Btcboss2022 te vagy a mesterkémikus.....

Te tényleg a főnök vagy.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Két tranzakciót bonyolítottam le vele, és szerintem nagyon jó. Ezenkívül láttam az általa megosztott szintézismódszereket és megoldásokat számos műszaki bejegyzésben. Nagyon hálás vagyok a fórumhoz való hozzájárulásáért. Lehet, hogy mostanában bajba került. Én sem tudom felvenni vele a kapcsolatot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Technikai képességei pedig egyenes bizonyítéka annak, hogy pontosan tudta, mit csinál, és ez egy szándékos csel volt
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A whple tisztátalan kristályok dolog titkos tökéletes benyomást kelt. Nyilvánvalóan jó narrációs hatásokat tett még mindig, mint poeple vásárolni az ő ilyen, majd hirtelen kap kilépés scammed. A factorys tiszta tiszta tiszta gyógyszer bár a számítógépes laboratóriumokkal. Ki lehet bízni.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Az egyik ember izo-hulladéka a másik ember kincse
 
Top