Question Looking for a vendor Üdvözlök mindenkit, bemutatkozom

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok, bemutatkozom és megteszem az első hozzászólásomat. Nem tudom, hova kellene elhelyezni, ezért ebbe a kategóriába teszem.
Rábukkantam erre az oldalra és olyan volt, mintha aranyat találtam volna, több éven keresztül böngésztem, olvastam és kutattam mind a drogokról, mind a kémiáról. Ez az oldal egy nagyszerű találat volt számomra. Olvastam a BB minőségi kezdeményezésről, és kiválónak találtam. Ez olyasvalami, amit már régóta tervezek, mind a kémia iránti szeretetem, mind a piac iránti tiszteletem miatt.
Az én hazámban a gyógyszerek minősége borzalmas. A marihuána kivételével az összes többi drog nagyon rossz minőségű. Hogy ezt összefüggésbe hozzam, néhány hónappal ezelőtt a hírekben szerepelt, hogy egy nőt letartóztattak kokain birtoklásáért, de amikor a mintát elemezték, a kokain aránya a mintában olyan alacsony volt, hogy végül vád nélkül elengedték.
Mindenesetre itt vagyok, megtaláltam ezt a csodálatos oldalt, amely nagy segítségemre lesz abban, hogy megvalósítsam azt, amit már jó ideje tervezek, hogy minőségi terméket nyújtsak vágás nélkül.
Befejezem a laboratóriumomat, és hamarosan kokain HCl-t fogok előállítani, kis mennyiségben, mivel nagy mennyiségű levélre van szükség, és mivel ez lesz az első alkalom, hogy ezt a folyamatot végzem, arra fogok törekedni, hogy körülbelül 15g-ot állítsak elő, hangsúlyt fektetve a hozamra és a tisztaságra.
Kétlem, hogy nyereséges lesz számomra a termelés és az eladás, mert nehéz lesz olyan vevőket találni a környékemen, akik 50,60,70usd-ot fizetnének 1g tiszta kokainért, amikor 1g "kokain", ami forgalomban van, általában 10usd és 15usd között mozog. Ezért is gondoltam arra, hogy a nem túl távoli jövőre megbízható beszállítókat keresek, akik minőségi kokainnal és LSD-vel látnak el, egy másik olyan anyaggal, amely az én országomban ritkaságszámba megy. A kis kartondobozok, amelyek forgalomban vannak, NBOMe és amfetaminok.
Mindenesetre ennyi, remélem, hogy jól fogadnak, megpróbálok minél többet hozzájárulni ehhez a nagyszerű oldalhoz.
Egyébként dél-amerikai vagyok és a szöveg fordítóval készült, bocsánat, ha félig érthető. Üdvözlettel
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Üdvözöljük a közösségben :) Btw, keresek egy dél-amerikai kapcsolatot a Coca Tea számára jó áron.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hé emlékszel rám, én olvasok néhány PMK az UsA bármilyen ötletet?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Medellin nem a világ első számú kokainvárosa? Azt hittem, a kokain Kolumbiából érkezik az ottani kartellhez.
A világ legjobb füvéhez juthatok hozzá itt, bármilyen minőségben és mennyiségben. Kíváncsi lennék, hogy milyen nehéz Kolumbiába behozni a dolgokat.
 
Top