Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Megtaláltam a keresési eredményt excavator hogyan szintetizáljuk a dimetil-higanyt.
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Először egy-két hagymás oldal alján láttam egy nagyon kicsi, kék négyzet alakú BB ikont, azonban nem fordítottam rá nagy figyelmet. Aztán megláttam a bannert a Dread-en, amikor a d/meth subdread-re navigáltam, hogy kutassam az eladókat és felzárkózzak az aktuális DNM hírekhez. A banner nagyon jól sikerült, és mivel a Dread-en volt, gondoltam, hogy biztos van valami ezen az oldalon. Örülök, hogy úgy döntöttem, hogy felfedezem. Sok nagyszerű írás és szintetizátor itt. Az eljárások emlékeztetnek a jó öreg időkre Worlockkal, Rhodiummal és Organikummal a The Hive-on. Köszönöm, hogy elfogadtad a csatlakozási kérelmemet.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Furcsa módon a Reddit-en hallottam rólad, bár ez egy alprazolam szintézisről szóló bejegyzés volt, egy linkkel egy erről szóló itteni bejegyzéshez.
 

herbalife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 22, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Láttam ezt a rettegés, de nem tudtam regisztrálni egy hosszú hosszú ideig, és próbálkozik, mert nem volt rögzítés látható!!! De a tisztábbnál igen!!! Köszönöm szépen! Remélem megtalálom, amit keresek...greetz
 
Top