Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Látott egy videót egy DET szintézisről, és visszafelé haladva kereste meg a webhelyet. Nagyon örülök, hogy itt lehetek. Elkezdek hozzájárulni, ahol csak tudok. Köszönöm, hogy létrehozták ezt a helyet.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Az Ahmia.onion oldalon böngészgettem, és rákerestem néhány szóra, mint például "gyógyszerszintézis", mert érdekelt a folyamat, és ez vezetett ide. Azóta beleszerettem ebbe a fórumba, és csak ma csináltam egy fiókot! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Egy facebook hirdetésen keresztül jutottam ide :/ ez kicsit aggaszt, és úgy érzem, hogy ez egy mézesmadzag lehet.
Szeretnék egy kis RC ket analógot, tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A figyelmes felhasználó észre fogja venni, hogy rengeteg hirdetésünk van, több, mint bárki másnak. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy megszólítsuk a célközönségünket. Ez valóban nem túl könnyű, tekintve a fórum fókuszát. Sokan egyszerűen nem regisztrálnak a fórumra, csak tanulmányozzák azt. Az RC szekció kivételével minden tartalom nyilvános. Tervezzük, hogy több funkciót adunk hozzá, hogy motiváljuk az embereket a regisztrációra és a fórum életében való aktív részvételre. Bármit is gondolsz, szinte minden információt egyszerűen tanulmányozhatsz egy tor böngészőn keresztül JS nélkül, és még csak nem is regisztrálsz.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Egy rettegett hirdetésen keresztül találtam rá. Ebben a fórumban lehet némi tényleges potenciál, mivel nem sok aktív fórum van az ilyen jellegű dolgoknak. Ott van a két subreddit, amit nem nevezünk meg, de ez a reddit, így nem éppen a legjobb hely a gyógyszerkémia megvitatására.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Linkeket kerestem, és rábukkantam egy linkek listájára, és a név visszaemlékezést keltett bennem, amikor a testvéreimmel süteményeket sütöttünk. Muszáj volt csatlakoznom, és megpróbáltam megtanulni a célszerűséget. A minőség nagyon fontos
 
Top