Question Mennyire nehéz a koka-bázispasztát vagy a kokain-hidrokloridot Latin-Amerikából Európába importálni?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mennyire nehéz elkerülni a vámellenőrzést, és találni egy komoly és törvényes kapcsolatot (átverés nélkül) a származási helyen, aki hajlandó Európába exportálni?
Köszönöm mindenkinek!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Mi a helyzet a koka teával mate de coca vagy hoja? Mennyire nehéz ezt másfajta "teaként" átcsomagolva elküldeni?

Engem érdekelne, ha valaki tud rámutatni egy olyan oldalra, amely nem átverés, vagy itt tud segíteni.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A szállítási módok túl sokak, és az én országomban szinte mindenki ismeri őket. Amit ki kell derítenie, hogy a kokalevél legális vagy illegális exportja mind az én országomban, mind az Ön országában. Ha a sokak által kívánt termék előállításához, lehetetlen lenne szállítani a felhasznált kokalevél mennyisége miatt, és mivel növényi eredetű, túl sok követelménynek kell megfelelni, és egy cégnek kell bevallania a felhasználást és az adókat, de amennyire én tudom, illegális az export.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Köszönjük @auc az összes információt. Számomra szeretnék egy kis személyes összeget. Az 1kg levél elég lenne. Nem foglalkozom az eladással, csak a kémia érdekel nagyon. Az én országomban minden ami kokával kapcsolatos, hacsak nem "dekokanizált" illegális.

Ezért kérdeztem, szerintem az őrölt levelet sokkal kevésbé vizsgálnák, mint magát a kokaint. Könnyű lenne "zöld teának" nevezni, és megkockáztatni a vámhatósággal. Szerintem ugyanúgy, mint bármely más kábítószer-csomag megrendelése, mindig lesz benne kockázat, de a kulcs mindig az, hogy mit teszünk annak minimalizálása érdekében.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Az életben minden lehetséges, ki kell próbálni. Csak azt ajánlom, hogy ne adja meg a lakóhelyére vonatkozó információkat. 1k levél semmi a koka előállításához, ha ez a cél, hogy körülbelül 1kl kokát kapjon, akkor több mint 36 arroa levélre van szüksége, hogy minden egyes arroa 25kl Remélem, megértettél engem.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Igen, tudom, hogy ez az 1-1,5 kg-os levél körülbelül 10 g +- ha az arányok megfelelőek.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Azt hiszem, megérkezik, a vámhatóság nem nézi meg az összes csomagot, és kevésbé a származási országban

Keresek valakit, aki 7 grammot küld nekem.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ők a szkennerek, másodpercek alatt tudják, hogy egy szerves termék a színes hátlapok mellett megy el, és felülvizsgálják, nagyon könnyű felismerni. Meg kell nézni, hogy ki az a merész, aki 7g-ot tud küldeni, ez nem kifizetődő ennyi lázért.
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
az összes csomagot nem lehet beolvasni, kivéve a betűket.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Nincs elég alkalmazottjuk ahhoz, hogy csomagról csomagra vizsgálják a csomagokat, képzeljék el a naponta a vámon áthaladó megrendelések mennyiségét. Néhány csomagot lefoglalnak, de a túlnyomó többség átmegy. Azt hiszem.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nos, ha azt hiszi, hogy ez ilyen egyszerű, akkor ki kellene próbálnia 😉 A magam részéről sok mindent belefáradtunk, és tudjuk, hogy ezek a kérdések hogyan működnek nálunk, így meg tudom cáfolni azt, aki azt hiszi, hogy ez ilyen egyszerű. Meghívlak titeket, hogy tegyétek meg, mert én nem. Én megtenném, és hogy nekem minden egyszerűbb és megfizethetőbb.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nos, ha azt hiszi, hogy ez ilyen egyszerű, akkor ki kellene próbálnia 😉 A magam részéről sok mindent belefáradtunk, és tudjuk, hogy ezek a kérdések hogyan működnek nálunk, így meg tudom cáfolni azt, aki azt hiszi, hogy ez ilyen egyszerű. Meghívlak titeket, hogy tegyétek meg, mert én nem. Én megtenném, és hogy nekem minden egyszerűbb és megfizethetőbb.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
teljesen hamis
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Fizetek a szállításért és az anyagért, és megadok egy címet, ahol Európában átvehető, de nem tudom megtenni

ha megérkezik jól ha nem akkor semmi hahaha tartom a számat, de kétlem, hogy MINDEN levél és csomag be van iktatva.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Fizetek a szállításért és az anyagért, és megadok egy címet, ahol Európában átvehető, de nem tudom megtenni

ha megérkezik jól ha nem akkor semmi hahaha tartom a számat, de kétlem, hogy MINDEN levél és csomag be van iktatva.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit ship borítékok?,to usa lehetséges?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A követett lépések a következők: megérkezik a vámhoz, átmegy egy szkenneren, ha azt mutatja, hogy valami poros, és hangot ad a szkennereken a képernyőkön ellenőrzik, hogy egyszerű, anélkül, hogy megbontanák a címkék zsákokat több modalitást tesznek ezek közé ez a gép, amely pontosabb és a kábítószer-ellenes kutyák folyamatosan ellenőrzik a szagokat, itt van egy másik felülvizsgálati szint, ezért tudjuk, hogy gyakorlatilag minden esik
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Nyomolvasók, első szakasz, és az utolsó, nincs szükség kutyákra.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
kutyáknak hirtelen szükségük van az országukban, amelyek nem kezelik ezt a kérdést. mivel hazánkban mindenféle ellenőrzés van
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Van [Reship Repacking] cégek] Kolumbiában,nemzetközi szállításhoz Európába?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Van lehetősége arra, hogy átadja a csomagot a futárnak?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sok mindenre van lehetőségem, de megismétlem, hogy ez nem kifizetődő számunkra.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Mindenki tudja, hogy a gépek nem újak.Lehetséges-e átalakítani a különböző cas termékre?és Kínába küldeni, és Kínából Európába?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantázia forma,,,,Konvertáljuk bázis formára,és keverjük össze,aceton epoxid ragasztóval,vegyünk két,kék fény képernyővédő számítógépekhez,edzett üveghez,és ragasszuk össze,hogy átlátszóvá tegyük.A 4corners alkalmazzon valódi epoxi ragasztót,nem keverve bázis formával,annak egzotikus nem olcsó.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A kokainlaborok felemelkedése Európában a csempészett kokain "halálát" jelzi

Új cikk a vice, azt mondja, hogy a kokain szinte kimutathatatlan a műanyagban, és ha a személy, hogy kap a kokain Európában elkapják, nehéz bizonyítani, hogy tudta, hogy a termék kokainnal átitatott.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
A gumikban álcázva van, de ez a modalitás már régi, és idén ősszel szinte mindenféle szállítási formát bukott, mert itt nagyon jól képzettek erre a kérdésre. És ha azt hiszik, hogy ez könnyű, azok, akik ezt a szállítási kérdést nagyon könnyűnek látják, próbálják ki. Sok szerencsét!
 
Solution
Top