Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Megerősíthetem, hogy szintézisük van egy nem indol alapú kannabinoidokra, ami legálissá tenné őket Németországban, Svájcban, akiknek anyagcsoport-ellenes törvényei vannak - potenciálisan legálisak bármely olyan országban, ahol "anyagellenes törvény" van, ezért ezek a kannabinoidok valószínűleg világszerte legálisak.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nem. Az USA-ban a Drug Analogues Control Act (1986?) kimondja, hogy ha úgy jár, mint egy kacsa, úgy beszél, mint egy kacsa, egy kacsa izomerje, egy kacsa észtere, vagy azt hirdetik, hogy ezek bármelyike, vagy úgy állítják be, mintha ezek bármelyikéhez hasonló hatása lenne... akkor az egy kacsa. Egy illegális kacsa. Ez azt jelenti, hogy pusztán azzal, hogy valami olyasmit mondanak, hogy "ez egy kannabinoid, és be fog téged téged tépni", az anyagot illegálissá teszik. Az analógokra vonatkozó törvények annyira széleskörűek és értelmezhetőek (vagy visszaélhetőek), hogy vannak olyan vegyi anyagok, amelyekre még nem is gondoltak, de technikailag már illegálisak e törvények alapján. Az USA-n kívül más országok is rendelkeznek analóg törvényekkel.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Szeretnék hozzáférést kérni ehhez a részhez. Mély tudással és sok véleménnyel rendelkezem, így úgy gondolom, hogy hasznos lennék ott. Rendben, köszönöm.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Érdekel, hogyan kap valaki hozzáférést az RC részleghez? Gondolkodtam ezen, mivel észrevettem, hogy nem csak úgy adják, mint egy fiókot.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Alpha-PiHP-vel rendelkezem.
Hozzá kell férnem az RC szekcióhoz, mielőtt elkezdenék arcokat enni.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Elég aktív vagyok ahhoz, hogy hozzáférést kapjak az RC szekcióhoz?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Megfelelek az RC táblára? Ott van a legtöbb tapasztalatom, és úgy gondolom, ott többet tudnék nyújtani.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Szeretnék hozzáférést kapni az RC részhez
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Id szívesen kapnék hozzáférést az RC részhez, hogy több ismeretet szerezhessek a szintetikus kannabanoidokról. Szeretnék végül egy kis léptékű eladóvá válni.
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Szeretne csatlakozni, a kannabinoid beszállítómat letartóztatták, lementem egy nyúlüregbe, hogy újra kezembe kerüljön a termék :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
jó estét, szeretnék hozzáférni az rc-hez, mióta felfedeztem önöket, megváltozott az életem... üdvözletem
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Szia ez az oldal félelmetes vagyok rajta egy ideje és elvesztettem a régi fiókomat már nem létezik soha nem tudtam megnézni rc oldalt remélem kapok egy meghívót!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Üdvözlöm, szeretnék hozzáférni az rc részhez. Hajlandó vagyok hozzájárulni, ahogy tudok. Szükség esetén az üzleti élet más aspektusairól szóló tartalmakkal is hozzá tudok járulni.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szeretnék hozzáférést kapni az RC részhez, infókkal rendelkezem a jövő hónapban megjelenő új RC opioidokról . Nekem is van egy mély tapasztalatom az opioid RC játékban. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Már hozzáférhetek? Már egy ideje itt vagyok, és van egy elfogadható mennyiségű tisztességes hozzászólásom.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hozzáférhetek? , infókkal rendelkezem a jövő hónapban megjelenő új szintetikus opioidok kiadásáról. Egészségedre
 
Top