Hidrobrómsav?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit! Új vagyok itt. Csak egy kezdő hobbi, aki szeretne belépni a kémia világába.
Szeretném tudni, hogy tud-e valaki közületek valamilyen módszert az a-pvp prekurzor anyagok (pl.: 48%-os hidrobrómsav, pirrolidin és valerofenon) szintézisére. mivel az én hazámban elég nehéz beszerezni, a másik dolog az online vásárlás külföldön, de mivel ezek ellenőrzött anyagok, sokkal nehezebb hozzájutni.
bármilyen véleményt vagy segítséget szívesen fogadnék!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vélemény :- @Rutherford, mivel új vagy a kémia világában, a tanácsom az lesz, hogy az alapból induljon, csak vegyen egy laboratóriumi kézikönyvet, alapvető felszerelést, és a youtube-on végtelen előadások vannak, legalább az alapokat tisztázza, különben halott vagy, mielőtt befejeznéd az első szintézist.

segítség :- csak nem tudsz mindent a hátsó udvarodban csinálni, ha valami illegálisat csinálsz, akkor valami illegálisat kell vásárolnod.

Csak ne öld meg magad.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
jól mondta az ember
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
azt akarja, hogy a😐 48%-os hidrobrómsavat, pirrolidint és valerofenont készítsen a hátsó kertjében.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
2HBr + H2O2 = Br2 + 2H2O, a munka jó, de importan jó savi egyensúly, ha alacsony vagy magas reakció leállítása
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - csak keverjünk össze némi KBr-t vagy NaBr-t híg kénsavval (kb. 30-40%), és desztilláljunk mindent 122-127C között. Így 40% HBr-t kapunk (kb. 1,38 g/ml sűrűségű). Használjon többlet kénsavat (kb. 1,5-2,0-szor több mól). Csak híg H2SO4-ot használjunk, mert ha nem használunk, akkor néhány ml Br2-t (bróm) fogunk előállítani, amely 55-60C körül desztillálódik, és ez nagy probléma. Kerülje minden áron az amatőr vegyészeknek szánt anyagot, mert bűzlik... ANNYIRA BÜDÖS.

pirrolidin -
Szintén az én tanácsom az Ön számára - mindig keressen szintézis videókat és mindenféle leírást a szintézisről, mielőtt kérdést tesz fel ezen vagy bármely más tudományos vagy "tudományos" fórumon. Az emberek nem szeretik kérdezni anélkül, hogy keresnéd magad. Próbáld meg az érdekes gondolataidat is megadni. És ne írj buta dolgokat.

Valerofenon - sajnos nincs mód arra, hogy nehezen beszerezhető vagy nehezen hozzáférhető vegyszerekkel dolgozzunk. Csak valeril-kloridot kell készíteni tionil-kloriddal vagy cianurikloriddal. Vannak módszerek, de ezek csak nem érdemes, mivel vagy drágák, vagy elképzelhetetlenül nehéz követni.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Hi.im új is csodálom a bátorságod, hogy csak dobja, hogy a gondolat ott. nem érzem im képzett, hogy tanácsot adni, im egy kis hal egy nagy tó. i would"""" kezdeni"'''by getting igazi megismerkedni mindent szükséges. nem tudom, mi ur háttér lehet? a célom ugyanaz. én már képes voltam, hogy mindent itt a helyemen.Még nem nyitottam ki egyetlen palackot sem!im okos, mint a pokol, de nem egy kémikus schooling.i töltöttem az elmúlt hónapban magolt msds adatlapok és wikipedia egy rossz fajta way.another 6months a tanulmány, én lehet, hogy közel van a nyitott palackok....laugh....augh....i azt hiszem, a legjobb tanács, amit mondhatok neked: baby steps man.wish tudnék ajánlani többet, mint ez,sok szerencsét.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A HBr-t NaBr-ből vagy KBr-ből készítheti el, rengeteg oktatóanyag található a youtube-on.
 
Top