Nem tudom kivonni a vízben oldott pszeudoefedrint

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Tegnap vettem egy csomag pszeudoefedrint a gyógyszertárban, így a vízben láttam, hogy eltávolítsam a többi vegyületet, de amikor a pszeudoefedrint feloldottam a vízben, és feltettem a tűzhelyre, a víz elpárolgott, és csak egy nyálka volt a serpenyő alján.
Mit csináltam rosszul? Lehet, hogy túl magas volt a tűz? Tud valaki segíteni nekem?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ez nem lenne tiszta Susi tabletták annak valószínűleg gak az alján, akkor csinálhat egy savas bázis extrakciót és a susi kúpos lesz a nem poláris oldószerben, amit toluolra ajánlok.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Kutatok, és találtam néhány módszert, amely tetszett, köszönöm
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ne feledje, hogy ellenőrizze a PH értéket, ha a Suzi nem lúgos a lakmuszhoz, akkor nem fog semmit visszakapni az RM keverékből, ha egyszer refluxál.

Miután megkapta a tolly az AB-től, amit általában csinálok, az a gőz destilláció még egyszer, így a hipo / I főzés előtt tisztának és tisztának tűnik. Ez egy kicsit egy kibaszott körül, de megéri, így nem vakarja a fejét, hogy mi ment rosszul a pályán.

Ne feledje a külső szuper gőz. A Liebig negyedénél.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Értelmezett. Csak egy kérdés suzi ez pszeudoefedrin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A pszeudoefedrin tablettákból való kivonásának kísérlete csak vízzel nem működik túl jól körülbelül 1990 óta. Van vagy egy tucat különböző vegyszer, amit a tablettákhoz adnak, hogy ezt lehetetlenné tegyék. Ha lefényképezi az összetevők listáját, akkor láthatjuk, hogy milyen módszereket használnak az adott tablettákban, és tudunk javaslatot tenni a kivonásra. Ezen a fórumon is van egy szál, amely néhány olyan módszert kínál, amely a legtöbb esetben működik.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Hallottam róla, de most az A/B extrakció használatán gondolkodom.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ez a tabletták összetétele: Triprolidin-hidroklorid 2,5 mg tabletta + pszeudoefedrin-hidroklorid 60 mg Segédanyagok: laktóz-monohidrát, keményítő, magnézium-sztearát, povidon és víz.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro & 30mg PSU Kérem, segítsen nekem kivonni ebből a tablettából, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerül először a folyamatot 🙏
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Először lúgossá kell tennie a pillevizet, lehetőleg NaOH-val..... A PSE leülepszik az oldószerben....majd szűrés és tisztítás után bármi, a PH-értéket savval semleges állapotba (PH6) hozzuk Ahhoz, hogy a PSE-t az oldószerből egy tiszta vízrétegbe juttassuk, amelyet a párologtatás után kapunk.

Lehet, hogy van még néhány módszer, de ez az enyém!
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
De vajon hatékony-e? és ilyen egyszerű-e?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
minél gyakrabban csinálod ezt, annál több gyakorlatot kapsz u`ll get.... ez nagyon egyszerű... de ellenőrizze, hogy nincs-e bullshit a tablettákban witch make an EPH extraction unable....
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ezek a vegyületek szerepelnek a gyógyszeremben: Triprolidin-hidroklorid 2,5 mg
Pszeudoefedrin-hidroklorid 60 mg
Segédanyagok: laktóz-monohidrát, keményítő, magnézium-sztearát, povidon és víz.

Ön szerint beválik ez a módszer?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A 2. módszer néhány igazán szép kristályt és kb. 75%-os hatékonyságot eredményezett az első próbálkozásnál. Kevesebb sör füvet és ilyen szarságokat valószínűleg valaki közelebb tudott volna jutni a 90%-hoz.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ha tisztán, stressz nélkül és fejben dolgozol, akkor jó eredményeket fogsz elérni..... kezdetben maximum 60%-os eredményt értem el, és amikor megtanultam, hogy mennyire fontos a tisztaság és a gondos munka, maximum 93%-os eredményt értem el.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ezt a módszert fogom kipróbálni
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Nem lehet tabletták helyett efedrint tartalmazó étrend-kiegészítőkből kivonni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Gondolnám, az Egyesült Államokban nincs ilyen. Emlékszem, amikor levették a polcról, az egy szomorú lusta nap volt. Rakodók és sárgamellényesek voltak a reggeli és az ebéd.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Elnézést a késésért, elfelejtettem a fiókom jelszavát.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
A tablettáim tartalmazzák: Triprolidin-hidroklorid 2,5 mg
Pszeudoefedrin-hidroklorid 60 mg
Segédanyagok: laktóz-monohidrát, keményítő, magnézium-sztearát, povidon és víz.

A pszeudoefedrin eltávolítható pusztán etanol hozzáadásával, szűréssel és elpárologtatással?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Oldjuk fel lúgos vízben, pH 12, majd toluolnal vagy xilollal extraháljuk.
Ezután mossa ki a toluolt egyszer vízzel, ügyelve arra, hogy a lúgosság ne csökkenjen. Ezután válasszuk le a toluolt, és szivattyúzzunk hidrogén-klorid gázt a toluolba. A pszeudoefedrin-hidroklorid kristályai leesnek. Szűrjük le az üledéket, és szárítsuk meg.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
A lúgosítás elvégzése után a pszeudoefedrin bázist feloldjuk a toluolban. Válassza le a toluolt a vízről, majd adjon tiszta desztillált vizet a toluolhoz, és válassza le másodszor is, hogy eltávolítsa a nátriumrészecskéket. Ezután Hcl-gázt pumpálunk a toluolhoz. A pszeudoefedrin Hcl só ki fog jönni. Szűrje meg.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük szépen a segítségét barátom. Tudja, hogy ez a folyamat milyen hozamot képes generálni?
 
Top