Nem tudom kivonni a vízben oldott pszeudoefedrint

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A pszeudoefedrin tablettákból való kivonásának kísérlete csak vízzel nem működik túl jól körülbelül 1990 óta. Van vagy egy tucat különböző vegyszer, amit a tablettákhoz adnak, hogy ezt lehetetlenné tegyék. Ha lefényképezi az összetevők listáját, akkor láthatjuk, hogy milyen módszereket használnak az adott tablettákban, és tudunk javaslatot tenni a kivonásra. Ezen a fórumon is van egy szál, amely néhány olyan módszert kínál, amely a legtöbb esetben működik.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ez a tabletták összetétele: Triprolidin-hidroklorid 2,5 mg tabletta + pszeudoefedrin-hidroklorid 60 mg Segédanyagok: laktóz-monohidrát, keményítő, magnézium-sztearát, povidon és víz.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro & 30mg PSU Kérem, segítsen nekem kivonni ebből a tablettából, mert biztos vagyok benne, hogy nem sikerül először a folyamatot 🙏
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
A tablettáim tartalmazzák: Triprolidin-hidroklorid 2,5 mg
Pszeudoefedrin-hidroklorid 60 mg
Segédanyagok: laktóz-monohidrát, keményítő, magnézium-sztearát, povidon és víz.

A pszeudoefedrin eltávolítható pusztán etanol hozzáadásával, szűréssel és elpárologtatással?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Oldjuk fel lúgos vízben, pH 12, majd toluolnal vagy xilollal extraháljuk.
Ezután mossa ki a toluolt egyszer vízzel, ügyelve arra, hogy a lúgosság ne csökkenjen. Ezután válasszuk le a toluolt, és szivattyúzzunk hidrogén-klorid gázt a toluolba. A pszeudoefedrin-hidroklorid kristályai leesnek. Szűrjük le az üledéket, és szárítsuk meg.
 
View previous replies…

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
A hidrogén-klorid gáz hcl gáz? bocsánat, nem beszélek folyékonyan.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3

Mit értesz a toluol vízzel való kimosása alatt? Nem értem, hogy mit értesz ez alatt? Ezek nem láthatatlanok?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
A lúgosítás elvégzése után a pszeudoefedrin bázist feloldjuk a toluolban. Válassza le a toluolt a vízről, majd adjon tiszta desztillált vizet a toluolhoz, és válassza le másodszor is, hogy eltávolítsa a nátriumrészecskéket. Ezután Hcl-gázt pumpálunk a toluolhoz. A pszeudoefedrin Hcl só ki fog jönni. Szűrje meg.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük szépen a segítségét barátom. Tudja, hogy ez a folyamat milyen hozamot képes generálni?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Milyen tablettákat használt? Contec?
 
Top