Defendant found to be a scammer Azt mondom, hogy próbálja meg elkerülni, hogy vásárolni wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nyilvánvaló, hogy a helyzettel foglalkozni kell. De tudom, hogy Ön felelős vásárló, és mindig sokat és gyakran vesz. Csak egy kérdésem van, miért nem használtál letéti letétet?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nem fogadta el a letétbe helyezett terméket
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
nincs probléma, mert nem vettem semmit, amikor elutasította a letétet, csak letéttel vásárolok. ez csak információ volt, hogy nem fogadta el a letétet 5CL-ért.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Ugyanez vonatkozik a 125 g D-LAME-ra is. Ha nem t van hozzáférése NMR nem fogják újra szállítani, még akkor sem, ha bizonyítékokat nyújtanak olvadáspontok reagensek teszt, pysical és kémiai tulajdonságai az összes termék (kezdőbetűk és készült tovább a reakciókban€.
), és ez nem elég nekik, heteket kell várniuk, hogy megkapják az általuk küldött szarok azonosításának eredményét. Ha nem t van hozzáférése NMR don t vállalja a kockázatot, hogy elveszett K €, és ha van, akkor tényleg akarsz elveszett hetek és fizetni elemzés, hogy újra szállítani? És mi csak beszélünk 125g, ők eladják kg és nem t akarnak újra szállítani, hogy a mennyiség és kérni, hogy vásároljon többet, még akkor is, ha tényleg rendszeres vásárló több ezer EUROS havonta. 🤣 Figyelmeztetés, akkor lesz átverés hamarosan vagy későn. Ne érvényesítse a letéti letétet, amíg nem tesztelte teljes mértékben minden egyes terméket.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik képes vagy olyan mondatokat alkotni, amelyeket mindenki megért, vagy csak magadat hallgatod?
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Ez egy nagyon késői válasz lehet. Meg kell kérdeznem, a közösség egészét.

Miért nem használna letéti letétet egy ilyen nagy névtelen megrendelésnél?
Örömmel értesültem arról is, hogy a BB-nek most már van piactere.

Bár az egész java engedélyezése egyfajta örömgyilkos, ami akadályoz a vásárlásban vagy eladásban.

Van egy saját készletem illegális javakból, amiket itt elcserélhetnék egy ésszerű, versenyképes árfolyamon, mivel szeretek félreértett gyógyászati javakat megosztani, amelyek most már elérhetőek a Tor, az XMR és a PGP titkosítás által a tömegek számára kínált adatvédelmi központú technológiával.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha mondd ezt Ross Ulbrichtnek!!! A szó szoros értelmében Steve Jobs a HOGYAN adjunk el drogokat. Fogott valamit, ami már létezett, és olyanná tette, amiről MINDENKI tudott.
Utálom kimondani, és utálom, hogy elkapták őt ezzel a kingpin váddal - ez őrület, amikor az interneten mindenhol máshol a tárhelyszolgáltató nem felelős azért, amit mások posztolnak.
Biztonságosabbá tette a drogvásárlást, sok szempontból, attól kezdve, hogy nem kell fizikailag kapcsolatba lépni az emberekkel, egészen addig a tényig, hogy az emberek most már hajlamosak a minőség és az ár alapján versenyezni, ami biztonságosabbá teszi a dolgokat.
Az a tény, hogy soha többé nem fogja látni a szabadságot (ez a szomorú valóság, mivel az USA nem ismeri el, ha téved).
Ezt kapja azért, hogy segített nagyjából mindannyiuknak megtalálni egy újabb, biztonságosabb módját a kereskedelemnek.
Ez egy KURVA SZOMORÚ állapot - 4 évet töltöttem egy brit börtönben, ami vagy adott nekem, vagy sokkal rosszabbá tette az alapjául szolgáló személyiségzavaromat, mert olyan sok időt töltöttem egyedül.
Tényleg együtt érzek vele, még ha egy hülye hiba is volt, ami miatt elkapták, valami különlegeset alkotott, és tényleg az internetes kábítószer-értékesítés szakadékában volt.
vagy a Silk Road vagy a BMreloaded volt - még mindig szeretném tudni, hogy ki volt a BMreloaded házigazdája, mert soha senkit nem csaltak át, még akkor sem, amikor bezártak - helyesen, félelemből, miután Ulbrightot elkapták! Biztos sok BTC-t keresett, amikor az ár elment az őrületbe, miután a Silk Road lement...
Oké, valószínűleg a biztonsági problémák miatt kurvára be volt foltozva, és egy másodperc alatt ddos-olták volna, de akkor is, végül is az internetes szabadság eszméjéért harcolt. Ezért és a kevesebb "rossz" drogügyletért. Ez szomorú.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
mivel néhány szállító egyes árukat nem ad el letéti letéttel, és @Wendy Dreamer nem akarta ezt a terméket letéti letéttel értékesíteni, @Vivian Rose ugyanígy nem akarja ezt a terméket letéti letéttel értékesíteni.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Én személy szerint a végén a hamis d béna valódi d béna visszaszállítása történt meg
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top