Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ csalás

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Ön bemutatta magát elég szépen, és az ajánlata ésszerű volt, amíg nem hallottam ezt az átverés valószínűségét... nos, ha emlékszik egy Boris nevű asasinra, akkor azt mondhatom, hogy ingyenesen küldje el neki a mintákat, mivel ő fizeti a szállítást és mindent, ami lehet a módja annak, hogy visszatartják az üzletben. Tisztában vagyok a preferenciáiddal, de kérnénk néhány anyagot többé-kevésbé minta mennyiségben, és cserébe ígérünk egy esélyt, hogy folytassuk, amit elkezdtél, amíg nem térsz vissza hasonló viselkedésbe. Nem tudom megígérni, hogy itt meg tudom csinálni, de még mindig lehet egy szilárd esélye. Tekintettel arra, hogy az átverés szót soha nem fogják hallani rólad. Vannak kapcsolataim, akiket több mint érdekelne, amit kínálsz. Szóval gondolkodj el azon, hogy mit lehet megspórolni többé-kevésbé minta formájában. Mivel te 20K$-al gazdagabb vagy nálam (ígérem, hogy a laborköltségek miatt küzdök az etetéssel) nem fogok tőled semmi túlzó dolgot kérni. Emberek, hogy megmutatom bölcsesség kell csinálniuk biztosan preps fogok tanítani, és én javasolni fogom, mint egy szállító. Ha a termékek megfelelnek a mi szabványainknak, és azok nem igazán magasak.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nem tudom, meddig hajlanak a szabályok ezen a fórumon, de ez a "cég" a múltban engem is átvert 10 000 dollárral. Olyan ember vagyok, aki neheztel, és nem szeretem, ha pénzt lopnak tőlem.
Túl messzire mennék, ha megpróbálnám elérni, hogy az Egyesült Államokban kábítószer-prekurzorok kereskedelmével és terjesztésével kapcsolatos vádakkal vádolják őket? Kétlem, hogy bárki is túlságosan haragudna erre az eredményre. Tudom, hogy ez már megtörtént néhány más korábbi kínai beszállítóval, de ebben az esetben a vádlott továbbra is pénzt lop a fórumtagoktól. Úgy tűnik, a vádlott nem tudja, hogy ha eléggé piszkálod a darázsderekat, akkor megcsípnek. Sokan vannak ezen a fórumon, akik sokkal rosszabbul járnának, mint én, ha ilyen helyzetbe kerülnénk. Nem teszek semmit, amíg az admin vagy elég tag úgy nem dönt, hogy ez a méltó büntetés ennek az eladónak. Megjegyzem, hogy nem tudom garantálni, hogy ez működni fog, de ha ez elég jóváhagyást kap, akkor megpróbálom megkísérelni ezt a feladatot.
Ha valakinek van más lehetősége kérem válaszoljon erre az üzenetre.
Köszönöm.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ezt a céget már letiltották a fórumon. Bármit megtehetsz, amit csak akarsz. Néha a gyógyszeripar kegyetlen tud lenni azokkal, akik nem teljesítik a vállalásokat, ez normális.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top