Question Legális a https://whwingroup.com?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
A Wuhan WinGroup Pharmaceutical egy legális vegyipari beszállító? Ez egy meglehetősen egyszerű kérdés, de még mindig bizonytalan vagyok. Vannak ajánlataik a listákon, és azt állítják, hogy letéti rendeléseket kínálnak itt a BB felett.

De még mindig nehezen találok elég információt róluk. Csak egyetlen szál van az egész BB fórumon, amely ugyanezt a kérdést teszi fel, és csak egyetlen tag, aki alapvetően egy éve nem volt aktív, most azt állítja, hogy legitimek. Emellett a termékkínálatuk hihetetlen, szinte mindent kínálnak, amit csak el tudsz képzelni, és pontosan ez a lényeg. Ez túl jól hangzik ahhoz, hogy igaz legyen, nem igaz?

Volt valakinek tapasztalata ezzel a vegyszerforgalmazóval? Rendben megérkezett a rendelés, és megkapta, amit rendelt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Erősen hiszek ebben. Üzenetet kell küldenie nekik táviratban vagy valami hasonlóban. Már beszéltem velük. Semmi hasznuk nincs abból, ha elfogadják a letétbe helyezést, és nem. Nem tudtam velük megegyezni, de ha le akartak volna húzni, akkor bármire igent mondtak volna.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Rendeltem néhányszor velük egy évig, mielőtt csatlakoztam a BB-hez, beszéltem "Jessy", Im nem biztos, hogy ő egy tag itt.
Főleg BDO, de P2NP is.
2-Bromo-4'-metilpropiofenon,
Nátrium-borohidrid,
CAS: 13803-74-2.

Megkapta minden probléma nélkül, és szállított 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hey

Végre!

Nem tudtam, hogy a bbgate-tel vagy itt, és április óta elvesztettem a válaszodat a threema-n.

Jelenleg Ausztráliában is van raktárunk, olcsóbb ár és gyorsabb szállítás.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Utolsó megrendelésem áprilisban volt, azt hiszem? Az egyetlen ok, amiért nem rendeltem tőlük, az az, hogy találtam helyi forrást a BDO-nak, ami olcsóbb és gyorsabb szállítás volt.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Megbízhatóak? Im gondolkodom azon, hogy rendeljek tőlük is.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Tárgyalt már korábban cégünkkel, uram?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Csak prekurzorokat értékesítünk, nem kész anyagokat, biztos van valami félreértés.

Tehát ahelyett, hogy itt panaszkodna, jobb fo, ha kapcsolatba lép az értékesítési ügynökkel a helyzet megoldása érdekében.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Nincs velük probléma,2 alkalommal rendelt
 
Top