JWH-018 szintézis. Kis léptékben.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Bárki meg tudja magyarázni a 7. és 8. lépést részletesen kérjük :(
Mint egy szűrés használjon vákuumszűrést vagy sem, és mosás csak mossa általában vagy használja a mosás kémiai technikát. És a 8. lépést nem értem, mert szerintem a 7. és 8. lépés irreleváns. Az Al2O3 hirtelen megszáradt a 8. lépésben megjelent EtOH. Tehát az Al2O3 nem használt?
Im annyira sajnálom, mert én újonc vagyok, kérem tanítson meg!
Köszönöm
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nem ismerem különösebben ezt a receptet, de véleményem szerint...
7 - az Al2O3 visszanyeréséhez szűrni kell a keveréket. 2x vízzel mossuk át és hagyjuk megszáradni; hogy egy másik alkalomra eltegyük.
8 - adj vizet a folyadékodhoz (amit leszűrtél), és szilárd anyagot fog létrehozni (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Tehát én szűrtem a keveréket lehet biztonságos Al2O3, így újra tudom használni, hogy a következő szintézishez.
8. És a folyadékot az i szűrt Al2O3-ból EtOH fázisnak nevezik ? Mint ez ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Tehát, azt hiszem, az Al2O3 nélküli keverékedet EtOH fázisnak nevezzük (mert előtte beletetted...).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Igen, értem. Köszönöm, hogy megosztja a véleményét, uram.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Az etanolt arra használjuk, hogy elválasszuk a nekünk szükséges terméket az oldhatatlan és felesleges dolgoktól, ez a lényeg.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

ha megváltoztatjuk a recept adagolását; mint x2 vagy x5; rendben volt, vagy meg kell változtatnunk a mikrohullámú teljesítményt ? vagy nem tudjuk...
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Használhatok más indolokat? mint például a szokásos indol-3 karbinol vagy indol-3 ecetsav, bocsánat, ha ez egy különösen idióta kérdés, de im egyfajta új ebben. is értékelném, ha tudná venni az időt, hogy megvilágítsa a szintézist nekem.
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı nem rendelkezik vákuumszűrővel, keverőgéppel.

1. kérdés.
-Indolt (0,117 g) kevertünk semleges Al2O3-mal (1 g), és addig őröltük, amíg homogén por nem keletkezett.
(vizet vagy acetont kevertünk hozzá. vagy nem vizet vagy nem acetonos keveréket. kézzel kevertünk jobbra nem semmilyen vizet..).

kérdés 2-
A végleges keveréket egy lezárt 5 ml-es mikrohullámú üvegben mikrohullámú reaktorban 100 *C-on (400 W) 8 percig besugárzásnak vetettük alá.
(mi a neve 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A porokat egy átmérőben kell összezúzni, hogy egyenletesen eloszoljanak.
A mikrohullámú reaktorhoz üvegeket használnak. A háztartási mikrohullámú sütőhöz egy főzőpoharat és rövid, de gyakori besugárzást használunk.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Valaki meg tudja magyarázni nekem, hogyan lehet megosztani a besugárzás idejét, amikor háztartási mikrohullámú sütőt használok.
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Srácok van eny boudy próbálja meg ezt a metod . sikeres . Szeretném megvalósítani nem akarok időt és pénzt pazarolni ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Valaki meg tudja adni nekem az összeset A CAS-számot a vegyi anyagokra vonatkozóan
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Itt van a CAS-sel ellátott lap. Néhány dolog akkor kell megkerülni a törvényt (?) például tiszta etanol annak illegális Európában a hazai, de csak használja olcsó vodka és desztillálni :)
néhány reagens akkor kell bizonyítani, hogy a saját cég valamilyen fajta.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
A vodka desztillálása nélkül más alkohollal (izopropil-alkohol exp) helyettesíthető.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
köszönjük a rengeteg információt
Hozok néhány kérdést,
1 - ha valaki naftoil-indolt állít elő bármilyen más úton, úgy tűnik, hogy a 4. lépésben is kezdheti ( vagyis az Al2O3 nem zavarja a második eljárást, mivel a jelek szerint nincs köztes munka).
2 - Mi a várható hozam a hagyományos hevítési módszerekhez képest, különösen a JWH-018 esetében, úgy értem, elvégezhető-e az adb-b-hez hasonló eljárással, (feltéve, hogy van naftoil indol és természetesen 1-bromopentán)(és adott karbonát)?
3 - Zökkenőmentesen megy-e a reakció, ha az 1-brom-5-fluor-pentán bármelyik reakciómódszerrel ( MW vagy hevítés)

Egészségére
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Megkapta a választ a kérdésére? engem is érdekel.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nem sajnálom :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Szia, szerintem igen. Nem kell annyira növelni. Jobb, ha kis teljesítményről indul, mint például 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
kedves szakértők,
egy ideig nem voltam aktív, mert a helyzetemben és a helyemben valami megváltozott.
Most latin-amerikában (el salvador) tartózkodom. És soha nem gondoltam volna, hogy bármelyik országban ilyen nehéz külföldről csomagot kézbesíteni. Szeretném tudni, ha valaki itt a szakértők és a beszerzési segítők közül talán van tapasztalata, hogyan működik ez itt, és remélem, talán valaki tud segíteni nekem, hogyan lehet biztonságosan hozzájutni az integrálókhoz egy kis léptékű, kezdőbarát kannabinoid szintézishez.
Üdvözlettel
 
Top