L-PAC (fenilacetokarbinol)

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit, új vagyok itt. Meg tudná-e valaki a tapasztaltak közül megosztani velem és más érdeklődőkkel néhány jó és hatékony módszert az efedrin prekurzor otthoni előállítására? Van benzaldehid, élesztő, melasz és egy vödör alkoholos erjesztéshez. Egy ideje gyűjtögetem az információkat, lefordítottam egy szabadalmat (US6271008) a nyelvemre, valamint néhány más tanulmányt is, kíváncsi vagyok erre az eljárásra, sajnos nem vagyok járatos ebben a fejlett kémiai kódban, szeretem, ha a tudás világosan van megadva, és a legtöbb ilyen tanulmány a tudósok nyelvén íródott, nehéz konkrét, egységes információkba beleásni magam, és nem szeretnék elrontani semmit azzal, hogy valamit pontatlanul csinálok, ezért kérem, hogy aki jártas ebben a módszerben, mint egy értő szülő a kezét, lépésről lépésre vezessen. Úgy gondolom, hogy ez hasonló stílusú utasítássá egyszerűsíthető (preferált példasablon):

100g fenilacetokarbinol előállításához (biotranszformációs módszerrel) a következőkre van szükség:
1) Adjunk x milliliter/gramm melaszt egy vödörbe, majd adjunk hozzá (x) gramm élesztőt
2) 24 óra elteltével adjunk hozzá (x) milliliter/gramm benzaldehidet
stb.


Tudna segíteni abban, hogy ezt az utasítást pontosan kitöltsem, hogy a jövőben szolgálhasson engem és az l-PAC előállítása iránt érdeklődőket? Vagy elnéztem valami olyan szálat, ami könnyen elvezethetne a megoldáshoz? Segítsetek leegyszerűsíteni ezt a rejtélyt. Üdvözletem!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, ez a bioszintézis elég bonyolult. Sokkal több lépésből áll, mint amit fent említettél. Ha nem biológus vagy kémikus, akkor érdemes más szintézismódokkal kezdeni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
biokémikusként és szintetikus szerves kémikusként kötelességemnek érzem elmondani, hogy a "művészet" nem az anyagok (és organizmusok) összeállításában és az optimális körülmények megadásában áll, a szükséges ideig, hanem a célmolekula kivonásában a keverékből elég tiszta formában.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ha szeretné, kibővítheti ezt a témát. Nagyon örülnék, ha megismerhetném a tudásodat. Esetleg tudnál nekem ajánlani néhány érdekes forrást, amelyekből a tudásodat meríted.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
egy régi professzor pontosan ezt mondta nekem más szavakkal, így ez nem idézet, de az igazat mondja... Csak a kaptárfórum végét fogtam el, de a ródium adatbázis volt a fő információforrásom... Nagyon ajánlom Vogel gyakorlati szerves kémia tankönyvi útmutatónak, valamint Pihkal an Tihkal nyilván.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Egyet kell értenem, a bioprodukcióban a fő költség, ha már van egy működő törzs, általában a termék tisztítása. Az L-PAC esetében azonban ez nem is olyan rossz, nincs szükség semmilyen díszes oszlopra vagy bármi másra.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ó, milyen szép válasz, annyira kíváncsi vagyok erre a tudásra, köszönöm. Épp most nézem meg Vogel könyvét, és megnézem Pihkal és Tihkal is, látom, hogy az első elég hosszú könyv, de éhes vagyok a tudásra, és az agyam enni akarok. :)
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Egyszer kísérleteztünk közönséges élesztővel, benzaldehiddel és cukorral (melasszal).
És kaptunk egy l-packot.
Az L-csomagot különböző módokon állítottuk helyre.
Általában a technológia működik, de ipari méretet nem kapott.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a választ. A bio-szintetikus módszer teljesítményét a nukleáris fizikával kapcsolatos ismereteim alapján fogom tesztelni, nagyon konkrét elképzelésem van róla. Jó lenne megosztani a kutatásom eredményét mindannyiukkal.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Kiegészítésként a már korábban elmondottakhoz, a normál sörsör-/pékélesztő használata gyenge hozamot eredményez. Ipari méretekben ezt mutagenezissel és szelekcióval nyert speciális törzsekkel végzik. Például 20-szoros terméshozam-növekedés.

Mindenesetre a következő egy-két hétben előállok egy részletes útmutatóval arról, hogy hogyan kell ezt csinálni, de néhány nagyon leegyszerűsített technika elérhető a neten.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Törzsötlet igaz... az optimalizált minták rendkívül drágák és nem állnak nyilvánosan rendelkezésre
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a válaszát. A teljesítmény kérdésével kapcsolatban - ismerek egy módszertant, amely jelentős hatással lehet a végtermék teljesítményére és tisztaságára, és szándékomban áll megosztani az eredményeimet, amint elegendő ismeretet szereztem és teszteltem. Rendkívül hálás lennék ezért az útmutatóért, leginkább a felhasznált benzaldehid aránya érdekel a melaszhoz és a szintézis során felhasznált egyéb termékekhez képest, az általam talált információk meglehetősen pontatlanok.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
olvasnia kell a szubsztrátgátlásnak nevezett jelenségről (az elképzelés szerint az átalakítandó anyagból túl sok megakadályozza, hogy az enzim hatékonyan működjön, így a hozam jelentősen csökken, ha nem is megöli a reakciót).
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a tippet, csak megnézem.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Egy biokémia szakos hallgatóknak szóló tankönyvet tanulmányozok, és várom, hogy elolvashassam az útmutatóját. :)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Azt hiszem, jobb, ha közvetlenül megvásárolható kereskedelmi úton.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sajnálatos módon nem kapható a boltban az egész országomban, , még fordítások sincsenek a nyelvemen, ha meg akarja csinálni, magamnak kellett lefordítanom a US6271008 szabadalmat, valamint a KC18-3-0363 és a Pure Appl. Chem., 1997, Vol. 69, No. 11, pp. 2371-2386 szabadalmat, hogy kivonjam a tudást.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Közvetlenül a kínai beszállítóktól érkezhet az Ön címére.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a tanácsot, de úgy gondolom, hogy még mindig megtakarítóbb, jobb és elégedett lehetőség, hogy csak a szintézis gyökeréhez menjek, és saját magam csináljam. Én fogom használni afféle ormus anyagot csinálni (folyékony plazma csontvelő) és a modern alkímia / nukleáris fizika ismeretek, hogy potenciálisan sokkal kevésbé polutant megoldás, a küldetésem, hogy megtalálja save altervative a klasszikus met nélkül / csökkentett mellékhatások, így lehet szükség, hogy a saját L-PAC. Ha találunk valami menthetőt, az potenciálisan megállíthatja a drogháborút, ezért választottam a bioszintézis módszerét, mert birtokában vagyok annak az anyagnak, amely mindent megtisztít, és szimbiózisba hozza a nano-atomos skálán keresztül. Hogy egy kicsit elmagyarázzam a megközelítésemet, mellékelek egy grafikát, ami egy kicsit elmagyarázza a módszert, amit használni fogok.
 

Attachments

  • 0zQAlx6gZf.png
    0zQAlx6gZf.png
    186.3 KB · Views: 272

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Hadd másoljak egy részletet egy G.Patton felhasználónak küldött üzenetből: A nukleáris fizikán alapuló plazma technológiáról van szó, az anyag nano-atomos szinten történik, ezt a technológiát már évek óta tesztelem, és sikeresen elértem a fémgyártás többletét anélkül, hogy az alapminták degradálódnának, ez egyfajta fúziója a nyersanyagnak, amely a mágneses-gravitációs mezők megfelelő konfigurációjából ered, most ennek a technológiának egy másik aspektusát tesztelem, a csontvelő atomi kötéseit megbontottam, a mezőjét összehangoltam (mágneses kristályosítás), hogy plazmát kapjak, és ezt szeretném az L-PAC előállítása során az élesztőközeg adalékaként használni, hogy potenciálisan egy rendkívül tiszta új anyagot kapjak, amely nagyon hasonlít az l-fenilacetokarbinolhoz, de sokkal kristályosabb (tisztított, a sejtszintbe nagymértékben integrált), ez szintén nagy hatással lehet az L-PAC előállításának teljesítményére, mivel az általam nyert anyag képes az élesztőt végtelen számú, a bioszintézishez szükséges elemmel ellátni, és sikeresen megvalósítható kifinomult laboratóriumi berendezések nélkül, egyszerűen az általam kidolgozni, tesztelni és finomítani kívánt utasítások követésével, majd nem kereskedelmi céllal megosztani, hogy hatással legyen a klasszikus extrakciós és szintézismódszerek melléktermékeként keletkező nehéz, nem szimbionta elemek által okozott károk csökkentésére.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ez a szál váratlan fordulatot vett -_-
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kérjük, forduljon mentálhigiénés szakemberhez
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Megtenné, hogy elküldi nekem az információt, kérem?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Mi áll rendelkezésre? L-pac?
 
View previous replies…
Top