Helyi gyógyszerpiaci kutatás

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

A BB Forum kereskedelmi alapon aktív kutatókat von be a helyi gyógyszerpiacok tanulmányozására irányuló analitikai munka elvégzésébe.

A tanulmány a következő tételekből áll:

1. Azország jogszabályi kerete (forráshivatkozásokkal)
1.1 A tiltott kábítószerek listája;
1.2 Az ellenőrzött vegyi anyagok (kábítószer-prekurzorok) listája;
1.3 Az illegális kábítószereket árusító online áruházak reklámozásának büntetése;

2. Az ország kábítószerüzletének jellemzése
2.1 A helyi online eladók listájának összeállítása és a honlapjaik forgalma;
2.2 Népszerű piacterek az Ön országában és az oldalaik/forgalmuk elemzése;
2.3 Az Ön országában működő kábítószer-kereskedők által folytatott reklámkampányok (legalább 3 példa a médiából származó hivatkozásokkal);
2.4 Nyílt forrásból származó adatok gyűjtése a kábítószer-kereskedelemmel kapcsolatos hivatalos bűnügyi honlapokról (letartóztatások/lefoglalások száma az elmúlt 3 évben). Az illegális kábítószerek eladásáért, vásárlásáért és birtoklásáért kiszabható minimális és maximális büntetések megjelölése;
2.5 Illegális népszerű kábítószerek az Ön országában (milyen illegális kábítószerek népszerűek az Ön országában, és hol lehet ezeket online/offline megvásárolni)+a szerek nagy- és kiskereskedelmi árai;
2.6 Legális népszerű kábítószerek az Ön országában (milyen népszerű kábítószerek legálisak az Ön országában, és hol lehet ezeket legálisan online/offline megvásárolni)+a szerek nagy- és kiskereskedelmi árai;

3 Az Ön országában folyó offline kábítószer-kereskedelem jellemzői. A kábítószer-fogyasztók számára ismert földrajzi vonzópontok listája és magyarázat arra, hogy miért váltak azzá.

4. A tematikus és tematikushoz közeli weboldalak/Telegram-csoportok, vagy Discord csatornák/közösségek, vagy bármely más közösségi hálózat átfogó listája, amelyek az országában a kábítószer-használattal és a kábítószer-üzlettel kapcsolatos hírekkel foglalkoznak.

5. A kriptovaluták vásárlásának legismertebb anonim módjainak listája az Ön országában. 6. A csalók és drogkereskedők által használt népszerű fizetési rendszerek listája. A kábítószer-vásárlásra használt kriptovaluták általános becslése. Adatok a kábítószer offline vásárlásának lehetőségéről utcai kereskedőktől kriptovalutákért?

6. Illegális kábítószer házhozszállítási szolgáltatások jelenléte az Ön országában; ha igen, adja meg az ilyen szolgáltatások linkjeit.

7. Írja le egy átlagos kábítószer-használó és egy átlagos kábítószer-kereskedő portréját.
8. Adjon tájékoztatást olyan online és offline boltokról, amelyek felszereléseket és vegyszereket (akár egyszerű vegyszereket is) árulnak magánszemélyeknek.
9. Hogyan jutnak be az országba a tiltott szintetikus kábítószerek? Késztermékek behozatala más országokból vagy hazai előállítás.
Adjon bizonyítékot az e kérdés megválaszolásakor levont következtetésekhez.


A vizsgálat tételei nem teljes körűek, de kötelezőek. A vállalkozó saját szakaszokkal egészítheti ki. Különös figyelmet kell fordítani arra, hogy a tanulmányban említett adatokat más információforrásokkal is meg kell erősíteni. Nem írhatja például, hogy " A országban a kábítószerfüggők 60%-a drogfüggő, mert ez csak az én feltételezésem".


Érdeklődésre számot tartó országok:
Egyesült Királyság és az EU összes országa

A teljes és átfogó tanulmányért járó díjazás nem lehet kevesebb, mint 1000 dollár; azok a felhasználók, akiknek a tanulmányát a legpontosabbnak és legteljesebbnek ítélik, állandó állást kaphatnak a BB Fórum munkatársai között, havi 1000 dolláros fizetéssel. A tanulmány megírására több felhasználó is összeállhat. Ha úgy döntesz, hogy elkészíted ezt a kutatást, ne feledd, hogy a határidő nem lehet több 7 napnál. Ha nem tartod be ezt a határidőt, akkor más előadókat fogunk alkalmazni.

Ha szeretnéd ezt a kutatást nekünk elvégezni, kérlek írj nekem egy privát üzenetet. A kutatás kifizetése a jelentést követő 5 napon belül történik, mivel időre van szükségünk az összes adat ellenőrzéséhez. A Fórum adminisztrációja fenntartja a jogot, hogy a kutatásodat nyilvánosan közzétegye a nevében, ha szükségesnek ítéli.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Országok, amelyek esetében a tanulmány már folyamatban van:

Érdeklődésre számot tartó országokKezdeményezett kutatásA kutatásért felelősKözzétett kutatás
Egyesült Királyságmárcius 28, 2024@LazZzZZz
Spanyolországmárcius 27, 2024@craris100
SzlovákiaKutatót keresünk
Romániamárcius 28, 2024@Huey Freeman
Franciaországmárcius 28, 2024@Franciaország @MagicshroomDrogpiaci tanulmány
Lengyelországmárcius 29, 2024@mescalito10 [Lengyelország] Gyógyszerpiaci elemzés
NémetországKutatót keresünk
Bulgáriaáprilis 2, 2024@Dr. X
Litvániaáprilis 11, 2024@magnesium_sulphate [LITVÁNIA] Gyógyszerpiaci tanulmány
LettországKutatót keresünk
DániaKutatót keresünk
MagyarországKutatót keresünk
BelgiumKutatót keresünk
ÉsztországKutatót keresünk
Cseh Köztársaság2024. április 26.@mescalito10
Finnországáprilis 13, 2024@pap.pine
HollandiaKutatót keresünk
OlaszországKutatót keresünk
GörögországKutatót keres
PortugáliaKutatót keres
SvédországKutatót keres
SzlovéniaKutatót keres
HorvátországKutatót keres
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Rengeteg információt kell összegyűjtenie, hadd jegyzeteljek, és próbáljak minél többet hozzátenni
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szívesen segítenék, de a terjedelem olyan nagy, és maga az USA is olyan nagy és változatos. Az 50 állam gyakorlatilag 50 ország. Alaszka önmagában a 18. ország lenne méretét tekintve. KALIFORNIA az 5. legnagyobb gazdaság lenne az összes ország közül önmagában! Texas gazdasága nagyobb, mint Oroszországé, Kanadáé vagy Franciaországé. A Dea a félelem a világ van abszolút nincs mainstream illegális drog reklám. Még így is az illegális drogpiac az USA-ban becsült értéke olyannyira 750 milliárd dollár évente . A drogkörök gyakran etnikai és szorosak is. Egy feketét kell szereznem, hogy megvegye a kokainomat. Egy mexikói amerikait küldök a metamfetaminért. Nem viccelek. ismerem az embereket, de abszolút tilos fehér embernek eladni. Az általam ismert kaukázusiak kisstílűek. Nem tudom feltörni a drogpiacot és megszerezni ezt az információt. Nem találok csoportokat nem tudok senkit rávenni, hogy nyilatkozzon. Akkor ezt szorozd meg x 50-gyel.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nem tudom,a nyugati parton nem annyira ilyen. Úgy értem, már írtam itt korábban arról, hogy a különböző régiók kulturálisan határozottan különböznek, és különböző szemléletük vagy álláspontjuk van a különböző anyagokkal kapcsolatban. A te leírásod nagyon hasonlít bizonyos középnyugati területekre vagy a keleti partra, az biztos. A nyugati part sokkal nyitottabb, a pokolba is, Washington állam néhány éve dekriminalizálta az összes drog birtoklását! Vannak dílerek, akik hirdetik, és talán nem a fele, de nagy számban mindenképp, ott az utcán elfogadják a kriptót.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ezzel természetesen egyetértek. A nyugati part akár egy másik ország is lehetne, mint az USA többi része. A dekriminalizáció és az ártalomcsökkentő politikák sokkal inkább a gyakorlatban vannak. Én a középnyugaton élek, és a bűnüldözés politikája és taktikája egészen archaikus. Ha például rajtakapnak, hogy gyakorlatilag bármilyen Cns-hatóanyagot árulsz, egy évtized börtönbüntetés vár rád, még akkor is, ha nem illegális drogot árulsz. Csak azt kell hinned, hogy igen, és máris bűnös vagy. Hogy pontosabb legyek, csak annyit kell elérniük, hogy azt mondd, hogy azt hiszed, hogy drogot árulsz. Ha L-metánt árultál, ami nem illegális, akkor nem kötelesek ezt elmondani. Börtönbe küldenek, ha nem tudod, hogyan érvelj, ha nem tudod, hogyan kell érvelni.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Akkor egyelőre kezdje az első állapottal
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Valahol el kell kezdeni! Javasolhatom a keleti partot? Vegyük be az államokat!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rajta vagy a témán! Ha szeretné, elküldöm a 20 oldalas kutatásomat. Hány dollárt költenek évente az USA-ban a sötét piacról származó gyógyszerekre? Csak válaszolj, amikor csak akarsz. Ha találsz egy megbízható forrást 😁. Még egy megkérdőjelezhető forrást is elfogadok, ha tudod idézni és nem egy 100 millió dolláros becslés . Ennél közelebb nem akar a DEA tippelni. Tartsd szem előtt, hogy akár kudarcot vallasz, akár sikerrel jársz, valószínűleg semmi hasznod nem lesz az erőfeszítéseidből.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Egyetértek frit-tel, sok olyan konkrétum, amit megkövetel, egyszerűen nem releváns az én országomban. Nagyon izgatott voltam a lehetőség miatt, hogy kutathatok és írhatok a BB számára, amíg el nem olvastam az összes követelményt. Az Egyesült Államokban nincsenek kábítószer-szállító cégek, a kábítószer-kereskedők itt nem hirdetnek, a helyi kereskedők nem vesznek kriptot, stb. Frits magyarázata elég átfogó és magyarázó.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nem helyénvaló, ha megkérdezem, hogy hipotetikusan milyen területet ír le (tudja, egy kitalált történetben, ahol minden nevet megváltoztattak, hogy megvédjék az aljas lol, és nem valós büntetőeljárás alá vonható eseményeken vagy időpontokon alapul). Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, hogy különböző emberek ugyanazon a területen hogyan tapasztalhatnak dolgokat is. Lásd Frit fenti üzenetéhez fűzött hozzászólásomat.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Már az is nehéz lesz, hogy az összes kábítószer nevét megadjam, például Franciaországban több mint 200 van, és nem találtam konkrét listát a nevükkel, abban a néhány listában, amit találtam, a főbb kábítószerek, mint a met, GHB, MDMA,... és származékaik (néha).
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Hogyan nevezhetem magam szakértőnek? igen, az utcán voltam, metamfetaminfüggő voltam, és sok drogot tapasztaltam, mint a heroin, a morfium, a 4mmc vényköteles tabletták és sok más. Nagyon szeretnék segíteni, de nem tudom, hogy a tapasztalataim hasznosak lehetnek-e számodra.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG ez lenne a megkülönböztetés, hogy ezt a💪 de van-e olyan időszak, amikor megpróbálom összegyűjteni az összes ilyen infót az országomról?
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu a német nyelv esetében
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Van valaki az USA-ban, aki fel akarja bontani velem? Ez csendes a projekt, de lehet, hogy képes lennék néhány
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Megkísérlem a fordítást. Ez egy ijesztő mennyiségű munka, és nem tudom garantálni, hogy befejezem, de mivel egy hetes lejárati idővel rendelkezik, azt tervezem, hogy 1 napot töltök el, és megnézem, hogy el tudom-e végezni az 1/7-ed részét. Ha nem, akkor lehet, hogy együttműködni veled! És ha semmi más, talán mindketten hozzájárulhatunk a munkánkkal valaki más végleges tervezetéhez???? Ez egy hatalmas vállalkozás!! Hadd térjek vissza hozzád, miután lehetőségem lesz belemélyedni a fogaimba, és jobb képet kapok arról, hogy ez valami, amit egészben lenyelhetek-e vagy sem. Jól hangzik, barátom?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ha figyelmesen olvasol, a kutatás csak az EU országaira és az Egyesült Királyságra terjed ki. Tisztában vagyunk a nehézségekkel, amelyek akkor merülnek fel, ha egy ilyen kutatást az USA-ról írunk. Az USA-ról is fogunk egy nagyobb kutatást végezni, esetleg különböző államokra vonatkozóan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia valóban úgy működik, mint egy másik ország. Valószínűleg méltányos lenne a nyugati partot saját egységnek nevezni. CALI OREGON és Washington már évtizedek óta dekriminalizálja a füvet, és olyan ártalomcsökkentő drogpolitikát folytat, ahol csak elveszik a drogot, de nem tartóztatnak le. Rendszeresen szembeszállnak a szövetségi törvényekkel. Mintha egy másik bolygó lenne.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Az amerikai államok valóban nagymértékben különböznek egymástól. Minket azonban elsősorban azok az államok érdekelnek, ahol a nemzetközi kereskedelem erősen fejlett (különösen a kereskedelmi kikötők), olyan államok, amelyek más országokkal határosan helyezkednek el. Az ilyen államok különösen érdekesek a közösség számára, mivel ezeken keresztül kell tudni a szükséges vegyi anyagokat behozni az országba.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
California
Texas
Florida
Ezek tényleg az egyetlen megvalósítható államok, amelyeken át lehet jönni. Kanada északi része nagyon kemény A határokon, ezért délre kell nézni. Mexikóba könnyű behozni, és ebben a pillanatban senki sem akadályozza meg őket abban, hogy behozzák őket. Ez a csempészet aranykora.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Rendben Heisenberg, ez a helyzet, szeretnék adni egy esélyt az USA-nak. Azzal a megértéssel, hogy a jövőben egy mélyebb, állam-specifikusabb jelentésre lenne szükség ahhoz, hogy teljes képet adjon, valamint azzal a ténnyel, hogy az Ön által kért sajátosságok némelyike nem lesz alkalmazható az országomra, vagy nem szerepel a jelentésemben. Úgy vélem, tudnék olyasvalamivel előállni, amit Ön is jóváhagyna. Mit gondol? Adhatok neki egy esélyt?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Az USA esetében talán jó ötlet lehet, ha a fordítást régiók szerint végezzük el. Egy 5, esetleg 6 esetleg több fős csoport összefoglalhatná az ország egészéről alkotott képet általánosságban. Északkelet, délkelet, középnyugat/közép, északnyugat, délnyugat. Alapvetően Boston/RI/CT, NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detrióta/tavak környéke, TX/MX határ, Kalifornia/délnyugat, Washington állam/Oregon. A kereskedelem egy jó része Philly/Baltimore/DC-ből is származik... valamint egy hatalmas, ha nem is ae, hajózási csomópont.

Én is hajlandó lennék beszállni ebbe a BBgaters társaimmal. Elég ijesztő projektnek tűnik... vagy az is lehetne. Az LT-ben élő @magnesium_sulphate nevű úriember tényleg kiütötte a parkból, le a kalappal előttük. Ačiū, broliukas.

(Bocs Pseudo - nem kifejezetten neked akartam válaszolni.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Van-e értelme hozzájárulni ehhez a kutatáshoz (nem a pénzért tho), ha nem lehet minden részletet lefedni? Is atm mi nem túl sok online áruházak Finnországban sem, de valószínűleg tudnám biztosítani az információt, hogy megvalósítható, hogy kap ...
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Szia BB!

Nagyon nagyra értékelem ezt az ajánlatot, de egyáltalán nem vagyok szakértő itt. Én csak egy olyan személy vagyok, akit nemrégiben a metamfetamin fakultatívvá vált.

A Meth bebizonyította, hogy képes volt felébreszteni egy számomra kedves személyt az életemben a könyörtelen hipersomniából és alvásbénulásos szenvedésből.

Ez a metamfetaminnal kapcsolatos csodatétel, aminek tanúja voltam, arra késztet, hogy most mindent tudni akarok róla. Különösen hálás vagyok a BB Fórumoknak a cikkeikért. A legutóbbi cikk a "metamfetamin legegyszerűbb szintéziséről efedrinből vagy pszeudoefedrinből" a legjobb, legérthetőbb információ egy olyan személy számára, mint én, akinek nincs tudományos háttere, amit találtam, Köszönöm!!!

Őszintén hálás
MM.
 
Top