Helyi gyógyszerpiaci kutatás

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szívesen segítenék, de a terjedelem olyan nagy, és maga az USA is olyan nagy és változatos. Az 50 állam gyakorlatilag 50 ország. Alaszka önmagában a 18. ország lenne méretét tekintve. KALIFORNIA az 5. legnagyobb gazdaság lenne az összes ország közül önmagában! Texas gazdasága nagyobb, mint Oroszországé, Kanadáé vagy Franciaországé. A Dea a félelem a világ van abszolút nincs mainstream illegális drog reklám. Még így is az illegális drogpiac az USA-ban becsült értéke olyannyira 750 milliárd dollár évente . A drogkörök gyakran etnikai és szorosak is. Egy feketét kell szereznem, hogy megvegye a kokainomat. Egy mexikói amerikait küldök a metamfetaminért. Nem viccelek. ismerem az embereket, de abszolút tilos fehér embernek eladni. Az általam ismert kaukázusiak kisstílűek. Nem tudom feltörni a drogpiacot és megszerezni ezt az információt. Nem találok csoportokat nem tudok senkit rávenni, hogy nyilatkozzon. Akkor ezt szorozd meg x 50-gyel.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nem tudom,a nyugati parton nem annyira ilyen. Úgy értem, már írtam itt korábban arról, hogy a különböző régiók kulturálisan határozottan különböznek, és különböző szemléletük vagy álláspontjuk van a különböző anyagokkal kapcsolatban. A te leírásod nagyon hasonlít bizonyos középnyugati területekre vagy a keleti partra, az biztos. A nyugati part sokkal nyitottabb, a pokolba is, Washington állam néhány éve dekriminalizálta az összes drog birtoklását! Vannak dílerek, akik hirdetik, és talán nem a fele, de nagy számban mindenképp, ott az utcán elfogadják a kriptót.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ezzel természetesen egyetértek. A nyugati part akár egy másik ország is lehetne, mint az USA többi része. A dekriminalizáció és az ártalomcsökkentő politikák sokkal inkább a gyakorlatban vannak. Én a középnyugaton élek, és a bűnüldözés politikája és taktikája egészen archaikus. Ha például rajtakapnak, hogy gyakorlatilag bármilyen Cns-hatóanyagot árulsz, egy évtized börtönbüntetés vár rád, még akkor is, ha nem illegális drogot árulsz. Csak azt kell hinned, hogy igen, és máris bűnös vagy. Hogy pontosabb legyek, csak annyit kell elérniük, hogy azt mondd, hogy azt hiszed, hogy drogot árulsz. Ha L-metánt árultál, ami nem illegális, akkor nem kötelesek ezt elmondani. Börtönbe küldenek, ha nem tudod, hogyan érvelj, ha nem tudod, hogyan kell érvelni.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Egyetértek frit-tel, sok olyan konkrétum, amit megkövetel, egyszerűen nem releváns az én országomban. Nagyon izgatott voltam a lehetőség miatt, hogy kutathatok és írhatok a BB számára, amíg el nem olvastam az összes követelményt. Az Egyesült Államokban nincsenek kábítószer-szállító cégek, a kábítószer-kereskedők itt nem hirdetnek, a helyi kereskedők nem vesznek kriptot, stb. Frits magyarázata elég átfogó és magyarázó.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nem helyénvaló, ha megkérdezem, hogy hipotetikusan milyen területet ír le (tudja, egy kitalált történetben, ahol minden nevet megváltoztattak, hogy megvédjék az aljas lol, és nem valós büntetőeljárás alá vonható eseményeken vagy időpontokon alapul). Csak azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok, hogy különböző emberek ugyanazon a területen hogyan tapasztalhatnak dolgokat is. Lásd Frit fenti üzenetéhez fűzött hozzászólásomat.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ha figyelmesen olvasol, a kutatás csak az EU országaira és az Egyesült Királyságra terjed ki. Tisztában vagyunk a nehézségekkel, amelyek akkor merülnek fel, ha egy ilyen kutatást az USA-ról írunk. Az USA-ról is fogunk egy nagyobb kutatást végezni, esetleg különböző államokra vonatkozóan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia valóban úgy működik, mint egy másik ország. Valószínűleg méltányos lenne a nyugati partot saját egységnek nevezni. CALI OREGON és Washington már évtizedek óta dekriminalizálja a füvet, és olyan ártalomcsökkentő drogpolitikát folytat, ahol csak elveszik a drogot, de nem tartóztatnak le. Rendszeresen szembeszállnak a szövetségi törvényekkel. Mintha egy másik bolygó lenne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
California
Texas
Florida
Ezek tényleg az egyetlen megvalósítható államok, amelyeken át lehet jönni. Kanada északi része nagyon kemény A határokon, ezért délre kell nézni. Mexikóba könnyű behozni, és ebben a pillanatban senki sem akadályozza meg őket abban, hogy behozzák őket. Ez a csempészet aranykora.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Rendben Heisenberg, ez a helyzet, szeretnék adni egy esélyt az USA-nak. Azzal a megértéssel, hogy a jövőben egy mélyebb, állam-specifikusabb jelentésre lenne szükség ahhoz, hogy teljes képet adjon, valamint azzal a ténnyel, hogy az Ön által kért sajátosságok némelyike nem lesz alkalmazható az országomra, vagy nem szerepel a jelentésemben. Úgy vélem, tudnék olyasvalamivel előállni, amit Ön is jóváhagyna. Mit gondol? Adhatok neki egy esélyt?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Az USA esetében talán jó ötlet lehet, ha a fordítást régiók szerint végezzük el. Egy 5, esetleg 6 esetleg több fős csoport összefoglalhatná az ország egészéről alkotott képet általánosságban. Északkelet, délkelet, középnyugat/közép, északnyugat, délnyugat. Alapvetően Boston/RI/CT, NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detrióta/tavak környéke, TX/MX határ, Kalifornia/délnyugat, Washington állam/Oregon. A kereskedelem egy jó része Philly/Baltimore/DC-ből is származik... valamint egy hatalmas, ha nem is ae, hajózási csomópont.

Én is hajlandó lennék beszállni ebbe a BBgaters társaimmal. Elég ijesztő projektnek tűnik... vagy az is lehetne. Az LT-ben élő @magnesium_sulphate nevű úriember tényleg kiütötte a parkból, le a kalappal előttük. Ačiū, broliukas.

(Bocs Pseudo - nem kifejezetten neked akartam válaszolni.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tegye meg a kutatást először, mielőtt kiadja Malajziában 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A helyi piac szakértője vagyok, különösen Indonéziában.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Van már kész ország, hogy példaként megnézze a véglegesített tanulmányt?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kedves kutatási dolgozatírók, kérjük, tekintsék ezt a dolgozatot példának arra, hogy mit szeretnénk látni Önöktől.
[Lengyelország] Gyógyszerpiaci elemzés
Úgy gondolom, hogy mindenkinek, aki Lengyelországban szeretne vállalkozást indítani, el kellene olvasnia ezt a dolgozatot.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nos, én Kaliforniában élek, és tanúsíthatom, hogy bár sok mindent dekriminalizált az állam, ez nem így volt a szövetségi kormányzatnál. A legalizálás Kaliforniában különösen megnehezítette a működést, mert az akkori elnök, Bush #2 a DEA-t bízta meg ennek kezelésével, és úgy döntöttek, hogy különösen a termesztőkkel szemben fognak eljárni.
Ami a tőlünk északra és délre lévő határokat illeti, Mexikóba egyszerűen be lehet lépni, de ha valaki autóval akar visszajutni, akkor az esetek egyharmadában házkutatást kell tartani, ha nem tudja bizonyítani, hogy az útja üzleti célú volt. Az északi határ szűk, mint a dob, kivéve egy helyen, amit én találtam. Ha megpróbálsz gyalogosan vagy terepjáróval bejutni, a határ teljes hosszában mozgásérzékelő kamerák vannak felszerelve. Azt kell mondanom, hogy szerintem a kanadai vámhatóságok a sudtrailiák ritka levegőjében vannak.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ami az USA-ban van, az az, hogy a helyi govt ténylegesen megadóztatja a stiluff-kereskedelmet, és a szövetségi kormány üldözi ugyanezt. Mi vagyunk én egy távoli 3. fél, aki kábítószereket juttat Észak-Amerikába, csak néhány lehetőség van, hajóval a legbiztonságosabb, vagy lopakodva szállítva. Minden más túl bonyolult. Washington és Oregon is kb. 2 lépésnyire van a kemény drogok dekriminalizálásától, miközben beszélünk.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, amikor az USA keleti partján kezdesz, és én majd felkapom a gondolkodó sapkámat.
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Úgy vélem, hogy az Egyesült Államok bizonyos vidéki részein, az egymást keresztező autópályákkal, például a sok egyetemi városhoz közeli területeken, több nagyváros néhány órán belül, van némi potenciál a privát holtpontok és vagy tárolóhelyek számára. Az ilyen területeken élő helyiek, akik bevezethetik a holtpontokat, előnyös lehet a névtelen rendszer egészének, és összekapcsolhatják az ismeretlen és figyelmen kívül hagyott, de nagy potenciállal rendelkező területeket. Én kis mértékben használom a dead drops-ot az én területemen, ahol több száz hektárnyi vidéki ingatlanom van, és ez nagyszerű a magánélethez, és csökkenti a megfigyelés esélyét, mivel 10 mérföldön belül nincs senki, aki megfigyelést végezhetne.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Az egyik ilyen "mágikus zónában" vagyok, és éhes vagyok arra, hogy belevágjak
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ez biztosan megkönnyítené a dolgokat, különösen ott, ahol én vagyok. A középnyugat egy nagy és jövedelmező terület, nagyon sok vidéki területtel, amelyeknek megbízható beszállítókra, valamint a "termékkezelés" biztonságos és anonim rendszerére van szükségük. A nagy kereslet és a nem megfelelő kínálat magas árakkal egyenlő, és ami kínálat van, az általában nem jó.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
El tudom képzelni, milyen nehéz lehet a nagy kiterjedésű. akkor határozottan szerencsés, hogy alapvetően egy "vegyület" bár lol
 
Top