Professzionális tanárt keres a drogok laboratóriumához A-tól Z-ig. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Olyan legitim személyt keresek, aki magas szintű ismeretekkel rendelkezik a szintetikus gyógyszerek világában.

Mit keresek? :

Azt keresem, hogy végre magam is fel tudjak állítani egy laboratóriumot a megfelelő felszereléssel, XTC/MDMA és SPEED előállításával.
Ehhez némi tudást és tapasztalatot kell gyűjtenem valakitől, aki ezt diszkréten kínálja.

Nem fogom itt szöveggel hosszasan ecsetelni. Ha komolyan gondolod és megfelelő hozzáállással rendelkezel, akkor beszélgetésbe kell elegyednünk egymással. Többet tudok ajánlani, mint egy pénzösszeget azért, hogy megtanuljam ezt a szakmát nekem.

Hollandiából származom. Előnyben részesítem az utazást valakihez. Természetesen az Ön feltételei szerint. Maga is kitalálhatja, hogy hogyan biztosítsa magát. Ne jöjjön gyerekes bohóc viselkedéssel és ne kérjen tőlem 5000 euró előleget a beszélgetés folytatásához. A pénz nem probléma. Biztosnak kell lennem az ügyemben.

  • Alapok
  • Milyen kémiai folyamatokat kell követnem.
  • Milyen berendezéseket használjak
  • Hogyan állítom elő a végterméket az összes folyamat követése után.
  • stb.

Ha bármilyen kérdésed van, kérdezz tőlem. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Minden, amire szükséged van, itt van ezen a fórumon, a szintézis útmutatóktól a laboratóriumi beállításokig. de ha azt akarod, hogy valaki személyesen csinálja meg helyetted/veled, akkor sok szerencsét, tesó.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ne tegye meg helyettem... A tervem az, hogy ha egyszer megtanultam, akkor itt Hollandiában saját magam fogok létrehozni valamit. Megvan a hely, a magánszféra és a funnds... Van valami link a szintézistől a laboratórium felépítéséig?
És honnan tudom, hogy amit csináltam, az jó-e a piacon eladni. Ezért szeretném, ha valaki tanítana, akinek van tapasztalata. Nem számít, ha Indiába kell mennem érte.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Az összes keresett információ már elérhető az interneten. Teljesen ingyenesen. Jó hír, hogy ez a 3 szintézis könnyebb a többiekhez képest, különösen a ma rendelkezésre álló útvonalakkal, mivel eltávolítják a munka nagy részét. Az egyetlen módja a tanulásnak az, hogy kövesse ezt az új szenvedélyét, és tegyen sok olvasást és csevegést a w.e fórumokon, amelyeket talál. Érdekel ez a dolog. Van tapasztalatod a kémiával, akár hasisolaj készítésével, oldószerek kipárolgásával és a/b extrakciókkal stb.... Őszinte leszek, ha nulla gyakorlati tapasztalatom lenne, akkor nem lennék szuper magabiztos az eljárásaimban, és nem tudnám következetesen kiszámítani a hozamokat. Véleményem szerint nem olyan egyszerű, mint ahogyan te szeretnéd, de lehetséges, hogy csak elméletben kidolgozod a módszeredet, majd nekilátsz, a siker esélye nagy, de sok mindent kell korrigálnod, amíg biztos lehetsz a hozamban és a hatékonyságban.

Tudod mire vállalkozol? szagoltál már dolgokat és voltak balesetek a kisüzemben? csak kíváncsi vagyok. Szerintem nehéz lesz találni valakit, aki betanít, hacsak nem akarsz visszamenni az iskolába, lehet, hogy az egyik legjobb hely.

Higgy magadban.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Minden, amit keres, itt van. Nincs különbség az itteni tanácsadás és a tanácsadás között, ha egymással szemben állnánk.
Valójában nem jó ötlet ebben a szakmában mentort keresni és találkozni vele, ha még nem találkoztál vele.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Hé, ember!
Köszönöm a motivációt.

Nekem 0 tapasztalatom van a munka területén. Van tapasztalatom a gyógyszerek értékesítésében, de nem a létrehozásukban.

Olyan ember vagyok, aki szeret tanulni és gyorsan is tanul. Van egy bizonyos kép előttem, amit szeretnék felállítani.
Ezt magam akarom felépíteni anélkül, hogy bárkire is számítanom kellene. Persze megértem, hogy az ilyen drogok készítése olyan, mint valami recept, amit követni kell. Szeretném megtanulni, hogy milyen anyagokra van szükségem, hogyan kell biztonságosan dolgozni, és hogy a minőségem elég jó legyen az eladáshoz. Szeretek tökéletesen dolgozni, és nem szégyellem, hogy nincs hozzá tudásom. Szeretek lelkesen tanulni.
Szeretnék PMK-val és BMK-val dolgozni és BMK-t készíteni APAAN-nal és PMK-val, és onnan MDMA/XTC-t és SPEED-et gyártani.

Nem fogom a bokorba verni a dolgot. Ezt amit én szeretnék csinálni az pusztán a pénz miatt van. Nem is valami kisüzemet tervezek, hanem nagyüzemi gyártást végre. Ismerek néhány embert itt Hollandiában ebben az iparágban. Nem is tervezem, hogy megosztom velük a terveimet.
1. Nem bízom itt senkiben.
2. Senki sem fog segíteni, ha maga is az iparágban dolgozik.
3. Senkinek sincs mondanivalója rólam.
4. Azzal, hogy ezt így találom. ez nem árt annak, aki ezt tanítja nekem, és őszintén 100% -ban meg lehet tanítani, hogyan kell mindent csinálni.
Természetesen nem végzek jótékonysági szolgáltatásokat, és nem várom el, hogy fordítva legyen.

Hogyan tudnék itt mindent megtanulni? Minden itt van? az olvasás önmagában nem használ nekem. Látnom kell, hogy mit látok. Tudni, hogy milyen felszerelésre van szükségem stb.

Köszönöm az üzenetet és az időt az olvasásra. Nagyra értékelem.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Értem, mire gondol. Nem vagyok új a gyógyszerek világában. Új vagyok a szittya gyógyszerek világában. De nem az értékesítésben.

Nyilvánvalóan nagyon óvatos vagyok. Ugyanezt várom a másiktól is. De a megfelelő kapcsolattal sok minden lehetséges. Biztosan nem volt hiábavaló az illető erőfeszítése.
Van valami tippje számomra?
Nyissak csak szálakat az információkért A-tól Z-ig? Már láttam itt egy videót a SPEED készítéséről. Az jó a tudáshoz. Én inkább tapasztalatot keresek valami nagyobb felszereléssel. Persze én is szeretnék kisebbel kezdeni. de a szándék magáért beszél. Engem csak az MDMA/Ecstasy és a SPEED érdekel.

Köszönöm a hozzászólásokat.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ha nagy léptékben, például a-olajból apaan, és egy hét alatt 1000 kg apaan-t szeretne átalakítani, akkor szükség van rá:
2 x 1200kg-os edény keverővel
2 x 200 literes gőzdesztillációs készlet
1000 kg apaan
1250L foszforsav
1000L formamid
350L hangyasav
500kg nátronlúg

Szerintem 200k körüli összegre van szükséged, talán egy kicsit többre is. Egy jó hely neki Hollandiában 7500/10000 euró körül van hetente. És a nyereség az a-olajon most nagyon alacsony. Az a-olaj ára most 525-600 euró körül van literenként.

Ha több információra van szüksége bármiről, írjon nekem, én is holland vagyok.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kérjük, DM privátban segítségre van szüksége az MDMA-val kapcsolatban, és hajlandó adományozni az oktatásra, ha ez hasznos.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Olvassa el ezt a témát. Aztán írjon bármelyik szakértőnek. Adja meg nekik a szükséges információkat. És ők majd elkísérnek a kezdetektől a végeredményig. Ha rögtön ipari mennyiségre van szükséged, csak drágább az elején, és egyedül nem könnyű nagy mennyiségben gyártani. Biztosíthatom, hogy amikor elkezdünk Önnel együtt dolgozni, ugyanolyan hatást fog elérni, mintha egymással szemben ülnénk, és mindent megmutatnánk és elmondanánk Önnek.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Hello új a csoportban, és minden tanácsot nagyra értékelünk. Először is új vagyok az MDMA előállításában, és szeretném megtanulni, hogyan kell előállítani. Van egy PMK por készletem kiindulási pontként. Csak azt kell tudnom, hogy elkezdhetem-e egy kis beállítással, és hol találom a felszerelés és más kamikumok stb... listáját. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kisméretű vagyok, így egy literes RBF. Szerezzen be egy 3 nyakú, egyliteres RBF-et, az extra nyakak jól jönnek. Szerezzen be néhány dugót, hogy a nyakakat betömje, amikor nem használja őket. Szerezzen be egy 1 literes elválasztó tölcsért is, lehetőleg PTFE (műanyag, nem üveg) elzárócsappal. Tisztítás után, szárítás közben mindig távolítsa el az elzáró kakast, különben beragadhat, és nagyon macerás a kioldása. Nekem ki kellett dobnom egy olyan szept. tölcsért, ami "üvegmaratással" volt lezárva. Soha többé.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Itt van, hogyan kell beállítani egy laboratóriumot https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 ez a legjobb útmutató a laboratórium beállításához, amit valaha láttam.
Speed mdma szintetizátorok nagyon könnyen megtanulható még egy noob számára is ezzel a beállítással.Ha bármilyen tippre van szükséged, hogyan kell dolgozni ezt a berendezést, akkor kérdezz itt.Van néhány a legjobb titkos kémikus, akit valaha láttam online itt.És mindenki nagyon segítőkész és hajlandó segíteni mindenben.Kövesd az útmutatót és állítsd be a labort, ami a nehéz rész.Nem hiszem, hogy bárki találkozik veled személyesen.Lehetsz LE mézesmadzag, aki tudja.De itt mindent megtanulhatsz tesó.És ingyenes segítséget kapsz.Forrás a felszerelés és felállíthatod.Ami a minőségellenőrzést illeti, ha az első 5 szintetizátort elbaszod, nem számít, amíg megtanulod, hogy mit basztál el, és ez elég nyilvánvalóvá válik.Ami a végterméket illeti, amikor először megkapod, küldd el egy ilyen névtelen GC/MS laborba , hogy biztos legyél benne, hogy a termék jó.Ha van pénzed és egy olyan helyed a labornak, amit senki sem ismer, akkor azt csinálsz, amit akarsz.Sok szerencsét tesó.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (egyébként imádom ezt a műsort)
az anonim GC/MS labor linkje jelenleg 503-as szolgáltatási hibára vezet.
Van más javasolt céged is, mint ez?
Hasonlóan, a végtermék helyett több prekurzor/közbülső dolgot kell elküldenem tesztelésre, mert nem tudom, hol romlik el az MDMA szintézisem. Tesztelni kell a köztes termékeket, még a Safrole prekurzort is.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Hello új a csoportban, és minden tanácsot nagyra értékelünk. Először is új vagyok az MDMA előállításában, és szeretném megtanulni, hogyan kell előállítani. Van egy PMK por készletem kiindulási pontként. Csak tudnom kell, hogy elkezdhetem-e egy kis beállítással, és hol találok egy listát a berendezésekről és más kamikáliákról stb.... TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Talán töltse le a teljes kaptár/ródium archívumot, és olvassa el a teljes szintézist, kövesse a beez ;)..alapvetően olvasson el mindent, amihez hozzáférhet.

Igazán csodálom a látásmódodat. Mint mondtam, én reccomend követni a méhek nyomát, és dooing annyi mikro szintetizátorok, mint lehetséges, amikor u van ideje.

Ha valaha is megtalálja azt a személyt, aki tanítani tudja, győződjön meg róla, hogy vigyázzon rájuk n bánjon velük jól.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW...haver, ez a módja annak, hogy egy csomagtartóban végezd, ahol napokig hajtanak, amíg az összes rendelkezésre álló vagyonodat kriptóvá alakítják át, és elküldik a távol-keleti pénztárcába, és ha életben vagy, és utána le vagy égve, megtanultad a leckét, és megtartottad az életed.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
én azt mondanám, hogy kövesd az itt adott bölcs tanácsokat, és higgy magadban. a youtube-ról származó how to segítségével készíthetsz atombombát!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Azt hiszem, rosszul képzeled el, hogy ki vagyok én. De nem is hibáztatom érte. Elvégre internet.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Köszönjük! Valóban először itt a fórumon fogok egy kicsit jobban elmélyedni. Nagyon hasznos információkat látok itt.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Köszönöm tesó, mindent megteszek, ami tőlem telik. Te egy igazi katona vagy ezért az üzenetért. Ásni fogok ebben a fórumban, hogy mire van szükségem, hogy valami kis dolgot állítsak be és kísérletezzek.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nem probléma bro.Just biztos, hogy maradjon biztonságos még akkor is, ha csinál kis léptékű, néhány a legmérgezőbb vegyületek a földön lehet involved.Research biztonsági eljárások és felszerelések.Kesztyű, labor kabát / teljes test ruha és teljes arc légzőkészülék egy must.Decontamination zuhanyok, szemmosás és tűzoltó készülékek is.Learn a vegyületek fog dolgozni, hogyan kell ártalmatlanítani a hulladék és semlegesíteni őket.maradjon biztonságos.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Úgy tűnik, hogy személyem megfelel az Ön profiljának P.M. nekem
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top