Professzionális tanárt keres a drogok laboratóriumához A-tól Z-ig. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Értem, mire gondol. Nem vagyok új a gyógyszerek világában. Új vagyok a szittya gyógyszerek világában. De nem az értékesítésben.

Nyilvánvalóan nagyon óvatos vagyok. Ugyanezt várom a másiktól is. De a megfelelő kapcsolattal sok minden lehetséges. Biztosan nem volt hiábavaló az illető erőfeszítése.
Van valami tippje számomra?
Nyissak csak szálakat az információkért A-tól Z-ig? Már láttam itt egy videót a SPEED készítéséről. Az jó a tudáshoz. Én inkább tapasztalatot keresek valami nagyobb felszereléssel. Persze én is szeretnék kisebbel kezdeni. de a szándék magáért beszél. Engem csak az MDMA/Ecstasy és a SPEED érdekel.

Köszönöm a hozzászólásokat.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ha nagy léptékben, például a-olajból apaan, és egy hét alatt 1000 kg apaan-t szeretne átalakítani, akkor szükség van rá:
2 x 1200kg-os edény keverővel
2 x 200 literes gőzdesztillációs készlet
1000 kg apaan
1250L foszforsav
1000L formamid
350L hangyasav
500kg nátronlúg

Szerintem 200k körüli összegre van szükséged, talán egy kicsit többre is. Egy jó hely neki Hollandiában 7500/10000 euró körül van hetente. És a nyereség az a-olajon most nagyon alacsony. Az a-olaj ára most 525-600 euró körül van literenként.

Ha több információra van szüksége bármiről, írjon nekem, én is holland vagyok.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kérjük, DM privátban segítségre van szüksége az MDMA-val kapcsolatban, és hajlandó adományozni az oktatásra, ha ez hasznos.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Olvassa el ezt a témát. Aztán írjon bármelyik szakértőnek. Adja meg nekik a szükséges információkat. És ők majd elkísérnek a kezdetektől a végeredményig. Ha rögtön ipari mennyiségre van szükséged, csak drágább az elején, és egyedül nem könnyű nagy mennyiségben gyártani. Biztosíthatom, hogy amikor elkezdünk Önnel együtt dolgozni, ugyanolyan hatást fog elérni, mintha egymással szemben ülnénk, és mindent megmutatnánk és elmondanánk Önnek.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Hello új a csoportban, és minden tanácsot nagyra értékelünk. Először is új vagyok az MDMA előállításában, és szeretném megtanulni, hogyan kell előállítani. Van egy PMK por készletem kiindulási pontként. Csak azt kell tudnom, hogy elkezdhetem-e egy kis beállítással, és hol találom a felszerelés és más kamikumok stb... listáját. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Üdvözlöm! Én is új vagyok az MDMA előállításában, és már 12 hónapja dolgozom rajta. Csak egy hete találtam meg ezt az oldalt, és ez csodálatos. Alaposan fedezze fel az összes videót és linket. Garantálhatom, hogy már itt van minden, amire szükséged van, hogy elkezdhess, elkezd tanulni, majd nagyon konkrét kérdéseket tegyél fel az esetlegesen felmerülő "információs hiányosságok" esetén.
Sok szerencsét, és nyugodtan lépjen kapcsolatba velem bármikor. Együtt tanulhatunk.
Ha csak most kezded, még nincs is üvegedényed, azt ajánlom, hogy vegyél egy 120 dolláros Vevor üvegkészletet az Amazonról és egy 100-200 dolláros kombinált hőlemez / keverő. Ezzel a két kezdeti felszereléssel szinte bármit el lehet készíteni.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kisméretű vagyok, így egy literes RBF. Szerezzen be egy 3 nyakú, egyliteres RBF-et, az extra nyakak jól jönnek. Szerezzen be néhány dugót, hogy a nyakakat betömje, amikor nem használja őket. Szerezzen be egy 1 literes elválasztó tölcsért is, lehetőleg PTFE (műanyag, nem üveg) elzárócsappal. Tisztítás után, szárítás közben mindig távolítsa el az elzáró kakast, különben beragadhat, és nagyon macerás a kioldása. Nekem ki kellett dobnom egy olyan szept. tölcsért, ami "üvegmaratással" volt lezárva. Soha többé.
 
Top