DMT előállítása nátrium-formaldehid-biszulfit és trietil-amin segítségével???

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4-et hideg DCM-ben szuszpendáltunk, 40 ml jégecetet cseppenként adtunk hozzá, és az oldatot addig hagytuk keverni, amíg a hidrogénfejlődés meg nem szűnt.
Egy másik rbf-ben 10g 5-metoxitriptamint oldottunk DCM-ben. Az rbf-hez 8ml trietilamint, 21,2g formaldehid-biszulfit-adduktot és 4A szitát adtunk.
Az rbf-et 10-15 percig hagytuk keverni, hogy a reagensek kondenzálódjanak, majd cseppenként hozzáadtuk a korábban elkészített nátrium-triacetoxiborohidridet.
Ezt nagyjából 24 órán át hagytuk keverni. A reakciót 15%-os KOH-oldat cseppenkénti hozzáadásával oltottuk, és egyszerű aminfeldolgozással nyertük ki a terméket, amely problémamentesen kristályosodott. Nátrium-triacetoxiborohidrid alkalmazásával mindig 90%+ hozamot kaptam.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Van-e valamilyen hőmérsékleti követelmény, amikor ezt a feladatot végzi? Előmelegítette a dce-t a mikrohullámú sütőben, mint Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tisztában van azzal, hogy ebből 5-MeO-DMT-t kapunk, nem pedig DMT-t, ugye?

Kétlem, hogy valóban maga próbálta volna ki az eljárást, ahogy állítása szerint tette. KIZÁRÓLAG NEM KEVÉS, hogy véletlenül 5-MeO-DMT-t állítottál elő, és nem vetted észre.

Ugyan már, ember. A DMT-hez triptamin kell. Az 5-MeO-DMT-hez 5-Metoxitriptamint használsz, kifejezetten az 5-MeO-DMT-ben lévő metoxicsoport miatt...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Bro ,take easy, neked abszolút fogalmad sincs, hogy mire gondolok, amikor azt kérdezem, hogy "ez a módszer 5-Methoxytryptamine helyett tryptamine-nal működik, igaz?" ugyanígy Hamilton azt mondta a videóban, hogy triptamint használ, de láttam, hogy az oldat nem a triptamin színe volt, és kipróbáltam ezt az eljárást, és nem működött, és te ugyanezt az eljárást említetted 5-Methoxytryptaminnal." most már világos? be kell bizonyítanom neked ?!!!Ne legyél gyanakvó, ha nem tudsz semmit.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Az 5-meo -dmt-t ezzel a módszerrel készíti ? A klipben Hamilton diklór-etánt használ, és az a tény, hogy metilén-kloridot használ, nem lép reakcióba a metilén-kloriddal ?? Ő is használja a mikrohullámú ?
Elmagyarázná bővebben az extrakciós módszert? További részletekért (Hamilton a DMT-t a kristályfumarát módszerrel veszi ki) köszönöm.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Én is szeretnék nátrium-formaldehid-biszulfitot szintetizálni, de nem találom a szintetizálás módját. Van módja ennek az anyagnak a szintézisére؟
Köszönöm.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
A diklóretán kiváló oldószer erre. Csak éppen nem volt kéznél.
A reakció csak a végtermékkel (a tercier aminok sokkal hajlamosabbak a DCM támadására) és kis mennyiségben történik.
A reakció 15%-os KOH-val történő elfojtása után az egészet áttöltjük egy elválasztótölcsérbe, a szerves anyagot leválasztjuk, híg KOH-val, telített NaCl-lal mossuk, MgSO4-mal szárítjuk. Desztilláljuk le a DCM-et, extraháljuk forrásban lévő heptánnal és tegyük fagyasztóba. :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
És az 5-meo-dmt-t szintetizálják?
Azt hittem, hogy ez a módszer nem működik maxaminra, és csak triptaminra vonatkozik.
Jó az 5-meo-dmt tisztasága?
És lehet-e mexamin-kloridot használni? köszönöm.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
És az 5-meo-dmt szintetizálódik?
Azt hittem, hogy ez a módszer nem működik maxaminra, és csak triptaminra vonatkozik.
Jó az 5-meo-dmt tisztasága?
És lehet-e mexamin-kloridot használni? köszönöm.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Én is szeretnék nátrium-formaldehid-biszulfitot szintetizálni, de nem találom a szintetizálás módját. Van módja ennek az anyagnak a szintézisére؟
Köszönöm.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Természetesen 5-MeO-DMT-t lehet készíteni ezzel a módszerrel... miért ne tenné? Igen, 96%+ tisztaságú, könnyen. Ha van mexamin hcl, akkor szabaddá kell tenni, DCM-mel extrahálni és felhasználás előtt szárítani.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
100g paraformaldehidet és kis mennyiségű KOH-t adtunk 200ml vízhez 70C-on. Ezt egy órán át hagytuk keverni, majd fokozatosan hozzáadtuk egy rbf-hez 100ml vízzel és 150g nátrium-szulfitot.
Ez több mint egy órát vett igénybe, és miután elkészült, 15 percig hagytuk keverni. Az oldatot besűrítettük és jégfürdővel 0 °C-ra hűtöttük. 80 ml EtOH-t adtunk hozzá, és az rbf-t rázogattuk, hogy beindítsuk a kristályosodást.
A kristályokat leszűrtük és kétszer mostuk a szűrlettel. A kristályokat néhány órán keresztül szárítottuk kemencében.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Köszönjük! Csak formaldehiddel 37% Hogyan kell ezt csinálni Azt hiszem, az első lépésben a paraformaldehidet alakítja át formaldehiddé.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Formaldehid-biszulfit-adduktot készítettél 37%-os formaldehiddel? hogyan sikerült?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A 37%-os formaldehidhez nátrium-biszulfitot adtam, és hővel megszárítottam. Az olvadáspontja 190 fok körül van.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Mennyi nátrium-biszulfitot használtál? ha 100ml 37%-os formaldehid oldatból akarok formaldehid-biszulfit adduktot készíteni, mennyi kell?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A mólarányt tovább lehet folytatni, de én egy grammhoz 5 ml-t öntöttem, majd hagytam elpárologni a fűtőberendezésen.
Ezt a tesztet tesztelheti, és megkaphatja az olvadáspontot, és jelentést tehet nekem.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
A nátrium-biszulfit reagál a formaldehiddel, és nem hagy nátrium-biszulfitot? Kicsit aggódom a nátrium-biszulfit-maradék miatt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Amikor megpróbáltam az anyag olvadáspontját meghatározni, az anyag körülbelül fele 190 fokon olvad meg, nem a fele, talán egy része nem reagált, nem tudom, hogy miért
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kaptam egy terméket sigma-aldrich ez volt kicsit drága használok kémiai kémiai szállítótól.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Pontosan, egyszerűen csak adjon nátrium-szulfitot egyenesen a formalinoldathoz, és végezze el a feldolgozást a bemutatott módon. Vagy futtassa le a formaldehid feleslegét, és desztillálja le a vizet + formaldehidet, és megmarad az adduktja.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Egy gramm nyers termékre vonatkozóan,
Hány milliliter forrásban lévő heptánra van szükség ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Helló, elvégeztem a reakciót, végül az oldószert szobahőmérsékleten eltávolítottam, de a sárga olajat forró heptánba öntöttem, miért nem oldódott fel?
 
Top