DMT előállítása nátrium-formaldehid-biszulfit és trietil-amin segítségével???

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4-et hideg DCM-ben szuszpendáltunk, 40 ml jégecetet cseppenként adtunk hozzá, és az oldatot addig hagytuk keverni, amíg a hidrogénfejlődés meg nem szűnt.
Egy másik rbf-ben 10g 5-metoxitriptamint oldottunk DCM-ben. Az rbf-hez 8ml trietilamint, 21,2g formaldehid-biszulfit-adduktot és 4A szitát adtunk.
Az rbf-et 10-15 percig hagytuk keverni, hogy a reagensek kondenzálódjanak, majd cseppenként hozzáadtuk a korábban elkészített nátrium-triacetoxiborohidridet.
Ezt nagyjából 24 órán át hagytuk keverni. A reakciót 15%-os KOH-oldat cseppenkénti hozzáadásával oltottuk, és egyszerű aminfeldolgozással nyertük ki a terméket, amely problémamentesen kristályosodott. Nátrium-triacetoxiborohidrid alkalmazásával mindig 90%+ hozamot kaptam.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Azt mondja, hogy a reakció alapanyagának triptamin helyett 5-metoxitriptaminnak kellene lennie?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nem kell! Olvassa el a másik hozzászólásomat ez egy teljes baromság! Helyette 5-MeO-DMT-t készítesz, ami kb. 50× jobban kiüt, mint az N,N-DMT(aka DMT).
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Van-e valamilyen hőmérsékleti követelmény, amikor ezt a feladatot végzi? Előmelegítette a dce-t a mikrohullámú sütőben, mint Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tisztában van azzal, hogy ebből 5-MeO-DMT-t kapunk, nem pedig DMT-t, ugye?

Kétlem, hogy valóban maga próbálta volna ki az eljárást, ahogy állítása szerint tette. KIZÁRÓLAG NEM KEVÉS, hogy véletlenül 5-MeO-DMT-t állítottál elő, és nem vetted észre.

Ugyan már, ember. A DMT-hez triptamin kell. Az 5-MeO-DMT-hez 5-Metoxitriptamint használsz, kifejezetten az 5-MeO-DMT-ben lévő metoxicsoport miatt...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Bro ,take easy, neked abszolút fogalmad sincs, hogy mire gondolok, amikor azt kérdezem, hogy "ez a módszer 5-Methoxytryptamine helyett tryptamine-nal működik, igaz?" ugyanígy Hamilton azt mondta a videóban, hogy triptamint használ, de láttam, hogy az oldat nem a triptamin színe volt, és kipróbáltam ezt az eljárást, és nem működött, és te ugyanezt az eljárást említetted 5-Methoxytryptaminnal." most már világos? be kell bizonyítanom neked ?!!!Ne legyél gyanakvó, ha nem tudsz semmit.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Köszönjük! Csak formaldehiddel 37% Hogyan kell ezt csinálni Azt hiszem, az első lépésben a paraformaldehidet alakítja át formaldehiddé.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Formaldehid-biszulfit-adduktot készítettél 37%-os formaldehiddel? hogyan sikerült?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
NKDlxw0uFS

MnC1O2NHL9

A sciencemadness honlapról teszem közzé néhány ember beszámolóját az anyag szintéziséről:

Szép kiegészítés a témához:
75g nátrium-szulfitot (Na2SO3) 50ml vízben feloldottunk. Ezután 150ml 36%-os m/v formaldehid oldatot csepegtettek a felmelegített vízben lévő szulfit szappanos löttybe. Hosszas melegítés és keverés után az elegy végül letisztult. Ezután fóliával letakartuk és magas hőmérsékleten felmelegítettük, hogy a vizet elűzzük. Miután a keverék fehér latyakká vált (legalább 100-150ml víz lecsupaszodott) hagytam kihűlni és fehér kőzetté szilárdult. Hozzáadtam 50ml etanolt, és még egyszer felmelegítettem, hogy megpróbáljam megpuhítani a követ. Ezután egy spatula segítségével összetörtem, és pár órán keresztül 110C-on sütőben szárítottam. A száradás elősegítése érdekében kivettem és a nagyobb morzsákat mozsárban összetörtem.

Végül 111 g (86%) törtfehér port kaptam. Ami érdekes, hogy gyúlékony! Gondolom, a melegítés során formaldehid szabadul fel, ami aztán meggyulladhat. Érdekes. Mindenesetre a súlyának és a gyúlékonyságának köszönhetően tudom, hogy ez a termék. Lehet, hogy kissé szennyezett, de ez a módszer kiküszöböli a kristályosodással kapcsolatos problémákat.

Nekem is szükségem volt némi adduktra, így a következő módon készítettem el:

100 gramm paraformaldehidet először feloldottam 170 ml vízben 60 fokon. C-on néhány apró KOH-pehellyel. Az így kapott oldatot egy addíciós tölcsérből cseppenként adagoltam egy 368,4 gramm kálium-biszulfitból és 108 ml vízből álló, jól kevert szuszpenzióba kb. egy óra alatt. Miután az addíció befejeződött, >150 ml vizet desztilláltunk le, és az átlátszó, viszkózus oldatot 0 fok közelébe hűtöttük. C-ra. A lehűtött keverékhez ~70 mL etanolt adtunk. A reakciós lombikot néhány másodpercig erőteljesen ráztattuk, ami kristályosodást okozott. A kristályokat leszűrtük, és a lombikot a szűrlettel átöblítettük, hogy mindent kiszűrjünk. A kristályokat először óvatosan megszárítottuk egy kemencében 50 fokon. C-on néhány órán keresztül, hogy ne olvadjanak tócsává, majd végül 100 fokon egy éjszakán át. A termék stabilnak tűnik ezeken a hőmérsékleteken.

Kálium-metabiszulfitot használtam, mert ez volt kéznél. A terméknek enyhén kellemetlen szaga van, mint a kutyaeledelnek. Véleményem szerint nem egészen olyan, mint a formaldehid.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ha nátrium-szulfitot használunk, nátrium-hidroxid is keletkezik
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Tehát a nátrium-biszulfit módszer elég jól működött? Lehet, hogy tévedek, de amikor a nátrium-szulfitot vízben felfüggesztik, heptahidrátot képez, de a nátrium-biszulfit nem képez hidrátot, azt hiszem, ez befolyásolta a reakciót, azt hiszem.
Ha az aldehid-biszulfit adduktot bázissal, például NaHCO3, NaOH bázissal reagáltatjuk, a fordított reakcióban biszulfit-ionok szabadulnak fel, kén-dioxid keletkezik, a kén-dioxid pedig vízzel reagálva kénsavat képez.
de nem tudok rájönni, hogyan lehet valójában Formaldehid-biszulfit-adduktot előállítani Azt hiszem, nátrium-biszulfitot kellene használnunk, nem nátrium-szulfitot.
Már kutattam ezt az adduktot, de még mindig nem jártam szerencsével Találtam egy kínai cikket, ami bemutatja, hogyan kell Formaldehid-biszulfit adduktot előállítani, de nem volt részletes
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Ez a nyers szöveg a nagy átviteli sebességű termikus szublimációs transzferpapír feldolgozási technológiája (CN113293642) című dokumentumból származik.
(1)将多聚甲醛加入水中,于13-18℃条件下分批加入亚硫酸氢钠,加料完毕后升温至55-65℃反应15-25min,用NaOH水溶液调节pH=9,冷却至室温,加入乙醇,析出固体,过滤得固体,待用。 待用。.

és találtam fordítást
(1) paraformaldehid hozzáadása vízhez, nátrium-biszulfit hozzáadása szakaszosan 13-18 fokon, a hozzáadás után 55-65 fokosra melegítés, 15-25 perc reakció, pH 9-re állítása NaOH vizes oldattal, hűtés szobahőmérsékletre, etanol hozzáadása, szilárd anyag kicsapása és szűrés a szilárd anyag kinyeréséhez.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Igen, ez az a módszer, amelyet fentebb közzétettem
Jelenleg tesztelem, neked is tesztelned kellene, oszd meg az eredményt itt, teszteld a paraformaldehiddel, és lépj tovább.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Igen, jelenleg keresek módot arra, hogy Paraformaldehidet kapjak, azt hiszem, az eBay-en vásárolok, de nem vagyok biztos benne, hogy még nem bízhatok az eladóban.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kaptam egy terméket sigma-aldrich ez volt kicsit drága használok kémiai kémiai szállítótól.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Helló, elvégeztem a reakciót, végül az oldószert szobahőmérsékleten eltávolítottam, de a sárga olajat forró heptánba öntöttem, miért nem oldódott fel?
 

SpiderDNM

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Mit ért DMT készlet alatt ?
 
Last edited:

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Rendben van mindenki. Úgy tűnik, ez sok zavart okozott. Hadd tisztázzam.

Az első dolog az első. Nem az 5-Methoxytryptamine-t használjuk az N,N-DMT(más néven DMT) előállításához. Ezt arra használod, hogy 5-MeO-DMT-t készíts, ami egy teljesen más vegyület, ami sokkal erősebb.

Másodszor, ez a videó NEM KÖZVETLEN TUTORIUM a DMT szintéziséhez egy egyszerű okból kifolyólag. Amikor ezt az epizódot forgatták, szándékosan hagytak ki különböző részleteket és lépéseket, hogy megakadályozzák, hogy az emberek oktatóanyagként használják. Hamilton maga is rámutatott erre az egyik podcastjában. Nem használhatod ezt a videót és nem követheted lépésről lépésre a DMT előállításához. Ez még csak nem is egy szilárd alap, mivel szándékosan félrevezet a vegyület előállításának rossz módja felé. Ténylegesen kutassátok fel a szintézist, mielőtt megpróbáljátok. A triptaminok előállítása nem igazán egyszerű, nem úgy, ahogy ez a videó beállítja. Nem azt mondom, hogy nem lehet megcsinálni. Minden bizonnyal igen. Csak azt mondom, hogy nem olyan egyszerű, mint amilyennek ez a videó mutatja.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Igen, megértem, hogy Hamilton nem magyarázta el részletesen a munkamódszerét. Általánosságban elmondható, hogy a DMT szintézisének itt semmi köze nem volt az 5-metoxihoz, bár az 5-metoxi előállítható ezzel a módszerrel.
 
Top