A LEGJOBB DROGOK gyártása és szállítása DIRECTION és MAGNITUDE segítségével - Vector Laboratories

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 21, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Kaphatnék egy mintát, kérem?
 

retailer

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Can you dm me , I am in Bosnia and Herzegovina. Keresek merchendice minőségű, mint a koka a szegény , és amp csak fél vagy egész kg.
Ez azt jelenti, csomagolj mindent, amit kaptál Bosznia és Hercegovina , Szarajevó 71000 , Fedex , háztól házig . Grbavicka 126 . Címzett Sanela Horman.
Dextro leghasznosabb
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
INGYENES MINTÁK - KÉRLEK OLVASSA EL A KÖVETKEZŐT

A Vector Laboratoriesnál megértjük, hogy a bizalmat ki kell érdemelni azzal, hogy soha nem szegjük meg a termékünk minőségére vonatkozó szavunkat. Ezért cégünk indulását néhány ingyenes termékmintával indítva mutatjuk ki megbecsülésünket e fantasztikus közösség iránt. Hajlandóak vagyunk ízelítőt adni új ügyfeleinknek kifogástalan ügyfélszolgálatunkból és kiváló vevői elégedettségünkből azzal, hogy az alábbiak ajándékozását indítjuk el:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 kiválasztott ügyfél kap egy-egy 5G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOGYAN REGISZTRÁCIÓZHATOK A NYEREMÉNYRE?

(A regisztrációhoz el kell olvasnia az alábbiakat)


Mindössze két egyszerű követelménynek kell megfelelnie ahhoz, hogy élvezhesse az ingyenes mintát. Tagjának kell lenned ennek a fórumnak. Ha a profilod bannerén az áll, hogy "új tag", akkor nem vagy jogosult a minta átvételére, mivel az admin nem fogja érvényesnek tekinteni a termékünkről szóló véleményedet. Ennek oka, hogy a fórum ingyenes mintákra vonatkozó szabályzata kimondja, hogy mintát csak a fórum "tagjai" kaphatnak.

Az ajándékozás következő feltétele, hogy garantáld, hogy véleményt hagysz a termékünk listáján a piactér szekcióban és a szálon, amit most olvasol. Arra is megkérem a vásárlókat, hogy a piactéren és a szálon kívül máshol ne hagyjanak véleményt a fórumon (ez alól kivételt lehet tenni, ha a fórum egy másik felhasználójának ajánlanak minket). Bármennyire is élvezem az Önök elismerését, nem szeretném, ha a fórum adminisztrációjának bosszúságot okoznának a spamelés miatt. Ha nem hagysz értékelést, miután mintát adtunk neked, csapatunk és más gyártók nem biztos, hogy úgy döntenek, hogy mintát adnak neked, vagy üzletet kötnek veled

Ha megfelelsz ennek a két követelménynek, gratulálunk! Kaphatsz mintát! Egyszerűen csak írj egy kommentet alább ebben a témában, hogy melyik termékből szeretnél mintát kapni (egy termékből csak egy mintát kaphatsz), és mi magunk fogunk DM-et küldeni neked. Nincs szükség arra, hogy a hozzászólásod után üzenetet küldj nekünk, mivel mi fogunk üzenetet küldeni neked a mintádért.
 
View previous replies…

filthyslut2316

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hagyja, hogy az enyém minta lenne félelmetes Én valóban megfelelnek a követelményeknek
 

riska2fly

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Szeretném megkóstolni a d-metamfetamint az USA számára!!!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Minden "új tag" státuszú embernek, aki mintákról érdeklődött:

Beiratkoztunk, és a "tag" és "rezidens" státuszú felhasználók kiválasztása után véletlenszerűen választjuk ki az embereket. A fórum mintavételi szabálya kimondja, hogy a mintát kapó személyeknek "tag" és "rezidens" státusszal kell rendelkezniük. :)
 
Last edited:
View previous replies…

CatmandMU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ha még mindig érdekli egy USA-mintázó a dmeth felülvizsgálatához, én magamat minden olyan dolog ismerőjének tartom, ami "gyorsan megy".

Kíváncsi vagyok, hogy áll egy jó öreg pszeudo redukcióhoz képest.
 

jojoe21

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, szeretnék egy metamintát kipróbálni.
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Megbízható hosszú távú szállítót keresek, kérem, küldjön nekem egy metamfetamin-mintát, kérem.
 

punxpunx

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szállít Tajvanra?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Sajnos nem, a szigorú vámok miatt hajlamosak vagyunk elkerülni a postai szolgáltatásokon keresztül történő kelet-ázsiai küldeményeket.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
Tesztelés rn, a hét végéig közzéteszem az áttekintést!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
43
Points
18
Deals
20
Köszönjük!

Nagyra értékelném, ha felülvizsgálná az amfetamin listánkat a következő címen:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/showcase/90-amphetamine-paste-sulfate-powder-form-available.1592/
 

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Szívesen kipróbálnék egy mintát. A metamfetamin vagy a speed, de ha választanom kellene, akkor a metamfetamint választanám. :)
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hé, nagyon király, hogy ezt csinálod. Szeretnék egy mintát a dextro-metamfetaminodból. Köszönöm!!! És én is várom, hogy üzletet kössünk.
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Soha véget nem érő. Nem vettem észre, hogy még mindig új tag. Már egy ideje itt vagyok, csak nem voltam gyakori látogató. Az én hibám.
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Szép lesz, hogy kap néhány mintát Öntől ;) --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE LOOKING GOOD
 
Top