Sok kérdés az MDMA és más kábítószerek szintézisével kapcsolatban egy kezdő számára.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm Önt ! Néhány napja böngészem ezt az oldalt és keresem a tudást és tapasztalatot ! És tényleg nagyon örülök, hogy ennyi mindent találtam ! Szóval köszönöm.

Annyira, hogy mindig felteszek magamnak valamilyen kérdést, ami segíthet más személynek, aki hozzám hasonlóan egy lehet kísérletezni, kíváncsiak a tanulásra. Tehát itt van egy lista a kérdésekről! Ha nem tudsz mindegyikre válaszolni az abszolút nem komoly és már most köszönöm, hogy figyelembe vetted a kérésemet!

Hol lehet megtanulni az összes szókincset a szintézis ?, láttam a szál "G.Patton" a szókincsről és tele van tanácsokkal, így köszönöm neki ezt a részt. Megvan a "The organic Chem Lab Survival Manual" szerintetek jó kiindulópont az elméletből a gyakorlatba való átvezetéshez? Vannak egyes fejezetek fontosabbak a többinél? más könyvet ajánlok az elmélet feldolgozásához ?

Hol találok beszállítókat? Láttam a fórumon olyan termékeket, amikről még sosem hallottam, és ha rákeresel a clearneten, akkor rendkívül drágák és szabályozottak. Kínai vagy indiai piacokon keresztül megy, ahogy olvastam? Van valami kockázat a vámnál?

A fórum "Listázás" részét is láttam, itt kell keresni? elég az összetevő nevét bemásolni és beilleszteni, hogy megtaláljam? részemről ez a rész homályban marad számomra

Honnan lehet tudni, hogy melyik a legjobb útvonal egy termék (pl. MDMA) szintéziséhez, láttam valamit a 4 szintézis útvonalban ? hogyan lehet kiválasztani az egyiket?

Köszönöm, hogy időt szánsz az olvasásra és legjobb esetben a válaszra!

Lehet, hogy az angolom nem világos, így ha nem ért valamit, mondd meg nekem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ön szerint jó kiindulópont az elméletből a gyakorlatba való átültetéshez?
Nem tudom, főnök. mindig jó, hogy egy kis gyakorlatot tanulni, de győződjön meg róla, hogy érti a reakciót atelast terms exotherm / toxikus.Van kis állandó hegek, hogy csak miseed a szemem, viselje a ppe.
Vannak egyes fejezetek fontosabb, mint a többi? más könyvet ajánlani, hogy dolgozzon az elméletet ?
Én kezdeném youtube videókkal, talán crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab, majd ha többet akarsz, miután egy rövid megértés után nézd meg a helyi egyetem kurzusát az alapképzés 1-2. évfolyamára, minden nagyobb tárgy, mint a szerves kémia, analitikai kémia kell az olvasmánylista. nem igazán tudok konkrétumokat ajánlani, mert más nyelven tanultam.
Hol lehet megtanulni a szintézis összes szókincsét ?
Csak töltsd az időt a fórum, könyvek, cikkek olvasásával, ez fog kattogni, ha elég elkötelezett és akaratos vagy.
Hol találok beszállítókat ?
Attól függ, hogy honnan jöttél. az EU-ban elég szar prekurzor törvények vannak, körbetáncolhatod őket. ha úgy adódik, hogy az EU-ban vagy Lengyelországban van minden OTC, tudok pár nevet mondani privátban, hogy ne kompromittáljam őket, a legtöbbjük meg tudja szerezni a kívánt terméket, még ha nem is szerepel a listán. Vásárlás itt a fórumon a neves srácoktól is jó, kicsit drágább, de jó. USA/Azsia/Afrika(lol) idk, én vigyáznék az EtNO2 ebay eladókkal az usában tho, hallottam egy pletykát, hogy mézesmadzagok.
A kínai vagy indiai piacokon keresztül megy, ahogy olvastam? Van valami kockázat a vámnál?
Ismét a helytől és a kínai importtörvényektől függ.Amíg a prekurzor, amit importálsz, legális, addig nem lehet probléma, felbukkanhatsz néhány radaron, de ezt csökkentheted az elkülönítési fokozatokkal, a véletlenszerű helyeken ledobott áldobozokkal, légy kreatív.India elkerülném, ha nem indiai lennék.India jól ismert a ketaminról és az OTC-ről.

Hogyan lehet tudni, hogy melyik a legjobb útvonal egy termék (például MDMA) szintéziséhez? látok valamit a szintézis 4 módjában ? hogyan válasszuk ki az egyiket?
Attól függ, milyen prekurzorok kaptál, milyen berendezések és üveg van ez egy olyan kérdés, amit meg kell válaszolni magad, vagy legalábbis néhány további részleteket. de MDMA egy elég fejlett szintézis, akkor mehetsz MDA, piperonal vagy vanilin lesz nehéz kapni (omega nézett). vagy talán tanulni Al / Hg amfetamin P2NP redukció először (pinned), magában foglalja a sok alapfogalmak. mindig olvassa el saftey adatlapját, amit dolgozol. ALso nézd meg mefedron.

Remélem, ez segít casue fuck im szomjas

E: Szintén jó YT tanulási csatornák: Chemical Force, thoisoi2, explosions & fire, extractions & ire, John Black super chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük visszajelzéseit és tanácsait! Azt hiszem, sokat hozhat a hozzám hasonló kezdőknek. Szeretem ezt a fórumot a nagyon tanulságos aspektus miatt, amit hozhat nekünk. Azon gondolkodom, hogy az általad ajánlott csatornákkal kezdem, miközben folytatom a "szerves kémia labor túlélési kézikönyv" megfejtését. Azt hiszem, azzal kezdem, hogy közvetlenül a fórumon lévő emberektől vásárolok, és megnézem Lengyelországot.

Az amfetamin P2P csökkentését kezdők is végezhetik? A mefedron nekem a szememet is úgy csinálja, mint az MDA, amit csak név szerint ismertem.

Tényleg jó, hogy tudtam válaszolni! remélem iszol. felvehetem veled a kapcsolatot Lengyelországgal kapcsolatban ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (korlátozott és figyelt) -> Amfetamin nem olyan hatékony kis léptékű és jön a szennyeződések(formetorex) , csak 30% hozam. de ez a fő módszer Európában. ez a bizonyos útvonal és a szennyeződések hozza, hogy euro paste szaga és érzés, mint europaste. én személy szerint figyelmen kívül hagyja ezt az útvonalat, mentse meg a met, vagy ha van egy kicsit több tapasztalata izolálása a termék. ez a módszer van egy szál itt úgynevezett leuckart szintézis William d. által.

P2NP (Nem korlátozott, de figyelt) -> Amph. egy jobb útvonal (az idő nagy részében) , akkor megy egy csomó módon, redukció AlHg, borohidriddel, RedAl, ha egy milliomos.Van még sok más, de ezek a hagyományosabbak.

Gondolkodj, döntsd el, hogy hova akarsz menni, nézd meg, mi az, ami elérhető számodra, és mi kell még, és megmutatom a megfelelő kereskedőnek, aki 100% -osan rendelkezik vele.
Továbbá, olvassa el Shulgin Pihkal, legalább az MDA bejegyzést.Értse meg a rendszert : korrespondáló aldehid -> korrespondáló nitropropilén -> redukció a kívánt aminra.
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Én is szeretnék többet megtudni. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal jó módja annak, hogy készült mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kezdők számára a legjobb kezdés a YouTube. Nézzen meg néhány nagyszerű chemtubert, mint például a NileRed, Doug's Lab és a Thy Labs. Menet közben még többet fogsz találni.

Ezután kezdje el a prekurzorok és reagensek szintézisét. Találd meg, amire szükséged van, keresd meg a youtube-on a prekurzorokról készült szintézisvideókat (ott nem fogsz találni nyilvános gyógyszerszintézis videókat, kivéve a "Higgs Bosson" nevű felhasználót, de ő hamarosan eltűnik), és ott kezdd el.

Ha kénsavra van szükséged, nézd meg, hogyan csinálod akkumulátorsavból vagy nátrium-metabiszulfát elktrolízisével. Ha salétromsavra van szükséged, készítsd el magad kénsavból. Szükséged lesz abszolút etanolra. Szerezz tiszta, élelmiszeripari minőségű etanolt, és desztilláld le a maximális koncentrációig, majd szárítsd meg megfelelő szárítási technikával. Készítsen saját szárítószereket. Próbálja ki a nitroetánt, de ehhez először nátrium-nitrátból nátrium-nitritet kell előállítania. És így tovább ...

Így megtanulhatod az alapvető laboratóriumi technikákat, a szókincset , és a kísérletekhez vegyszereket is felhalmozhatsz anélkül, hogy megfigyelt vegyszereket rendelnél. Gyakran előfordul, hogy a chemtuberek elmagyarázzák a kémiai reakciókat is, és ha maga is tanul egy kis kémiát, akkor ezek a magyarázatok hamarosan érthetővé válnak.
Ha egyszer kis léptékű próbafuttatásokat végeztél, lehetőséged van arra, hogy növeld a mennyiséget, és vállalkozásba kezdj. Ezután meg kell találnia a kész őrzött prekurzorok eladóit, akik 100% -ban megbízhatóak. De ez egy másik történet.

És amikor a végtermék szintézisének módszerét választja, egyszerűen válassza azt, ahol a reagenseket be tudja szerezni vagy szintetizálni tudja, és ahol jó a hozam.
Ha amfetaminra készülsz, akkor a P2NP/NaBH4/CuCl- útvonalat választod, és benzaldehidből és nitroetánból saját P2NP-t készítesz. Például.
 
Top