A kokain etanollal történő átkristályosításának maximális hőmérséklete

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm a kémiai szakértőket,

a kokain 96,5% (190) etanollal történő mosása után felgyorsítom a szárítási folyamatot fűtött lemezen (3D nyomtatóágy) és egy normál háztartási ventilátoron keresztül. Normális esetben a tutorialok 24-48 órás szárítási folyamatot javasolnak, de 50-60 °C-os hővel ez néhány óra. Ezzel a hővel degenerálom a kokainomat?
Olvastam, hogy a HCL olvadáspontja 165-195°C körül van, de valaki azt állította, hogy a kötés a hcl-el megszakadhat és valamikor előtte és használhatatlanná teszi a termékemet. Igaz ez?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A termékek valóban "olajosodhatnak", de nem tudom pontosan megmondani, hogy ez miért történik, talán valaki be tud szólni, talán a pH-val van összefüggésben, idk.
Mindenesetre elméletileg rendben kellene lennie, ahogyan leírtad.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Oké, én most sok lejáratot csináltam, és azt tudom mondani, hogy ha 70 °C fölé melegíted a kokaint, akkor eltörik. De ha 60 °C alatt maradsz, akkor a száradási sebességet nagyon fel tudod gyorsítani. Pl. egy acetonos mosást percek alatt el tudok végezni. Az eredmény lesz confortamble fogyasztani. A fontos rész az, hogy a szárított szűrőből származó, még mindig acetonnal átnedvesített konkainodat egy fűtőlapra helyezd egy breakerben. Tartsa kormányzás és zúzás kristályok még mindig semmi sem képes ragadni a főzőpohárban.
Én próbáltam etanolos mosást 70 °C-on és szinte inaktív lett a porederrel. Tehát két elmélet. Úgy néz ki, hogy a kokain és az etanol 70C feletti hőmérsékleten reakcióba lép egymással és valami nem élvezhetőt alkotnak, vagy a hcl rész törik. Valaki tudja miért ? Lehet a termékemet cukorral vágni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ha fel akarja gyorsítani a szárítást, használjon vákuumot. A kokaint 100%-ban biztonságban fogja tudni =) Az etanol és az aceton nagyon jól feloldja a kokain-hidrokloridot.
Ezek nem. Kimosod a tiszta kokain HCl-t és a szűrőn hagysz némi szennyeződést, gondolom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Elég sokat játszottam a kokainnal, és az az érzésem, hogy a víz itt a barátod, mert a víz H+ és OH-, az összes H+ a vizet a sav pH-zónájába helyezi, ami megvédi a részben disszociált C+HCl-t. Egy másik tényező, hogy ha egy folyadék egyszer eléri a forráspontját, akkor már nem forrósodik tovább. Csak erősebben fog forrni, amíg meg nem tartja magát a serpenyőből. Ez általában 100°C-nál( kicsit kevesebbnél történik, hacsak nem a tengerszint alatt vagy.
Szerintem az etanol igenis reakcióba lép a kokainnal. Ez in vivo bizonyított. A szervezeted a kokaint és az etanolt etilbenzoylecgoninná, más néven kokaetilénné alakítja.
A jéghideg vizes extrakció a legjobb megoldás imo. Körülbelül 4 ml jéghideg víz grammonként, hagyjuk leülepedni és dekantáljuk. A kokain NAGYON oldódik vízben (1g/1ml), ezért használsz jéghideg vizet, sok hamisító anyag nem oldódik benne. Ezután kell
3ml elpárologtatása másodpercekig tart.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Van kokain szabad bázis (in vivo), nem HCl só.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Így van. És a kokaetilén nem Lewis-sav, sem a kokainbázis és az etanol. Egy "átészterezés", amely a metil-észtert etil-észterrel helyettesíti. Ez a különbség.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ami az " olaj ki" képzelem, hogy egyszerűen azt jelenti, hogy disszociálni. Vízben például a konkain HCL 50%-ban disszociál, ami azt jelenti, hogy a molekulák fele szétesik, és kokain 1+ és Cl- lesz belőle. A kokain 1+ olyasmi, amiről útközben olvashatsz. Ez nem bázis kokain és nem a savas só. Ez egy Lewis-sav konjugált bázisa.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Legközelebb kipróbálom a could water módot. Köszönöm :)

Észrevettem valamit. Nem kell ténylegesen megvárnom a teljes kristályosodást. El lehet kezdeni a kaparást, amint az etanol elpárolgott. Én 55 °C-ot használok ehhez. Először minden olyan lesz, mint a ragacs, de pillanatok alatt elkezd kristályosodni és porképződni. Mivel az etanol emberi fogyasztásra készül, nem olyan nagy baj, ha némi etanol marad a termékben.

További információért lásd ezt a témát: https://drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Visszatérve a témához. Ma 85 °C-os forró vizet használtam, hogy a feloldott HCL-t visszaszerezzem. Ezután a termékben még volt valami aktív. Tehát még mindig nincs ötletem a hőmérséklet és a kokain degenerálódásának összefüggéséről.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Egyszer hülye voltam, és jéghideg víz helyett forró vizet használtam a kivonáshoz. Valami más is feloldódott a forró vízben. Egy kis vágás. Úgy tűnt, hogy cukor vagy bébiétel, de amikor elpárologtattam, iszappá vált, majdnem olyan lett, mint a karamell vagy az olvadt szopogatószer. Nem volt szerencsém azzal, hogy megpróbáltam kiszedni belőle a kokaint, és elvesztettem egy gramm kokaint. Használjon hideg vizet
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ugyanez történt velem is. Ha egy bizonyos pont után barna ragacsot kap, akkor ezt acetonban kell elkenni. Ehhez a konyhai kaparómat és egy fogászati csákányt használok. Az aceton szinte azonnal újra kemény és kristályos kinézetűvé teszi a ragacsot. Törje össze a szilárd blokkot, miközben az acetonban van, hogy minden finom és porszerű legyen. Ez úgy fog kinézni, mint a homok vagy fűrészpor a főzőpohárban. Szűrje le a maradékot, és hagyja, hogy az aceton elpárologjon. Zúzzuk össze újra mindent, ami szilárd anyagot képez. Észre fogja venni, hogy a szín valami világosabbra változik, de még mindig nem hófehér. A kidobott acetonod borostyánszínű lesz.
Most már maradt egy por, amit újra acetonnal lehet mosni vagy alkohollal átkristályosítani, de ami a legfontosabb, nem veszik el. Én az alkoholos átkristályosítás mellett döntöttem. A végeredményem nem volt tiszta fehér, de még mindig tartalmazott kokaint. Biztos vagyok benne, hogy ha megismételtem a kalapot egyre több acetonnal, vagy csinálom a vizes dolgot, volt esélyem, hogy újra fehér erőt kapjak.

Még mindig úgy gondolom, hogy ez valamilyen cukor volt, amely egyszerűen karamellává alakult a hő hatására.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A kokain enyhén oldódik acetonban, így mindig veszít belőle valamennyit. Végül többet veszít, mint amennyit megment. 1000 dollárnyi kokaint vesztettem el az évek során, amikor különböző módon próbáltam tisztítani vagy kitisztítani a szart. Sok sikerrel is jártam, de ha nem tudod, mi van benne, könnyű rossz oldószert választani. Egyszer még jéghideg vízzel is volt egy szilárd anyagom, ami elsüllyedt, egy másik meg lebegett, ezért fecskendővel kiszívtam a vizet a közepéből. Ez még azelőtt volt, hogy volt egy kis frit buchner tölcsérem és vákuumszivattyúm. Ez a dolog lenyűgözi a barátaidat 😂 az emberek átviszik a szarukat és megosztják velem, cserébe átfuttatom a buchneren. Jéghideg víz a kokainhoz és forró izopropil a methez. Utána kiönthetem a szart a pultra, és pontosan látod, hogy mennyi és milyen állagú. Pár hónapja egy srác hozta át az 5g metamfetaminját, én meg átszűrtem ou 1,5g konyhasót. Dühös telefonhívásokat intézett.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Nem is olyan régen vásároltam egy frit buchner-t. Purifing cucc realy veszi az embereket vásárolni üvegáru :D
Ha jól értem, nem kell más technikák, mint az aceton mosás, A / B extrakciók stb. ? Csak a hideg vízzel való tisztítást kell elsajátítanom?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B extrakció, na ez már komoly dolog. 😂 Tudni egyet csinálni olyan, mint cipőt kötni, kötelező, de én kerülöm a szart is belőle. Múlt hónapban csináltam egy A)B extrakciót némi metán, és kénsavba csepegtetett hcl segítségével csapoltam ki, az oldószer pedig naftalin volt. Ezt 5g már elszívott barna cuccon csináltam, amit minden alkalommal kiöntöttem a pipából. Csak házi munka volt a gázosítás amit még soha nem csináltam. Ettől eltekintve kokainból bármit ki tudok hozni A/B nélkül is. Háromszoros mosás kloroform-metilén-kloriddal, még a levamisolt is eltávolítja a hcl-ből anélkül, hogy semlegesíteni kellene.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Úgy tűnik, hogy ez a dokumentum már lekerült a világhálóról. Talán nem ment át a szakértői értékelésen. Kár érte. Ennek hiányában bemutatom ezt a dokumentumot , amelyet mindenki a "The Microgram journal"-ból idéz, amikor a levamisol/kokain elválasztásáról beszél. Az 1. táblázat konkrétan
QQYxT13ELB

Ezután bemutatom ezt a Journal of Analytic toxicology című folyóiratból származó dokumentumot, amely szerint a PTHIT-et (levamisol/dextramisol) tartalmazó illegális kokainminták 79%-a tartalmazott 30% vagy kevesebb PTHIT-et, és 93%-a tartalmazott 40% vagy kevesebb PTHIT-et a kokain hcl-hez képest.
IgcPwL5AB6

Tehát a minták 79%-a 4,1% vagy kevesebb PTHIT-et tartalmazna, és a minták 93%-a feltételezhetően kevesebb mint 8% PTHIT-et tartalmazna, miután a HCL kloroformmal történő mindössze 1 mosása után 30-40%-nál kezdődött. Ezt az adatpontot a 30%-os és 50%-os adatpontok közötti medián számításával vezettük le a 40%-os pont becsléséhez.
Az ugyanebben a dokumentumban szereplő 5 hexánmosás adatait összehasonlítva ésszerű következtetést lehet levonni arra, hogy a további kloroformos mosások még tovább javítanák ezeket az adatokat.
Ezért fenntartom azt az álláspontomat, hogy a kokain hcl-sójának kloroformos/vizes mosása életképes módszer a levamisol kivonására.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A helyzet az, hogy olvastam 5 szintézist a -kokainról, és az olvasottak szerint a pszeudoekgonin alacsonyabb energiájú moity, mint az ekgonin, így át akar rendeződni, de sterikusan akadályozva van. DE ha elég energiát adsz hozzá, akkor megváltoztatja a konfigurációt, ami azt jelenti, hogy elbaszott. Mindez egy kis kémiai képzettségen alapul, de a kokainos kémiaórák kurva drágák. Tavaly elpárologtattam egy keveset (2 grammot), amit átfuttattam a buchneren és be voltam tépve. Mint egy kibaszott idióta, levettem a pyrex piteformámat az égőről és a mosogatóhoz vittem, és egy kis hideg vizet futtattam rajta, hogy lehűljön. Viszlát 200 dollár. Felrobbant, farkon vágott, és 1/4 grammot sem sikerült visszaszereznem.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Szomorú történet :(
Gondolkodom néhány olyan alkatrész tervezésén, amelyek 3D-nyomtathatók az A/B megkönnyítése érdekében. Úgy néz ki, mintha már elvégezted volna néhány kísérletet, amit jelenleg is csinálok. Milyen kokaintisztító tekset tudsz ajánlani ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valójában az egyetlen, amire azt mondom, hogy kötelezőnek kellene lennie, az a jéghideg (lehetőleg desztillált) vízben való feloldás. Csak néhány vagy 3ml/g. Zúzzuk össze (én szeretem a mélykútos aljzatot vagy AA elemet) rázzuk kicsit és sodrófával (zacskóba)tegyük bele a vizet, keverjük meg alaposan. Hagyd egy percig ülepedni és szegény a vizet egy pyrex edénybe lecsurgatva hagyd az iszapot és párologtasd el a tűzhelyen. Ez olcsó egyszerű, nincs benne tényleges kémia. Csak 5 percet vesz igénybe vagy úgy. Pontosan ugyanez a dolog nagyszerűen működik metamfetaminra is. Mindkettő erősen oldódik vízben (1 g/ml felett), ezért a jéghideg víz még mindig feloldja. Sok dolog, ami vízben oldódik, még mindig nem oldódik jól a jeges vízben. Használhatsz fecskendőt vagy pipettát, hogy minden cseppet megkapj, ha kell. Próbáld ki! Mérd meg az előtte és utána. Én általában 30%-ot veszítek, és ez elég sok vágás, hogy kémia nélkül kijöjjön.
Ha ennél jobbat akarnék, akkor az 1. lépésből vettem a vizet, szódabikarbónával semlegesíteném (krakkot csinálnék belőle), összetörném, hideg vízzel szűrőben átöblíteném, feloldanám nem polárban és H2SO4 és hcl+h20 gázzal elgázosítanám, hogy kicsapódjon a hcl.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Van egy kérdésem, talán ti itt fel tudtok világosítani a szakértelmetekkel. Egyszer volt egyszer egy komolyan kivételes minőségű kokszom. Biztos, hogy jobb volt, mint a halpikkely, de ez esetleg szubjektív lehet. Tudom, hogy egy karibi forrásból származott. Halványsárga színű volt. Száraz volt, de az állaga olyan nedvesnek tűnt, mint a puha hó, csomókba lehetett nyomkodni. Száraz agyag állagú csomók voltak benne. Porszerű/szemcsés volt, de olyan is, mint a vaj - sajnálom, csak nehéz leírni, nem láttam még egyszer ilyet. A szarban még kis piszokszemcsék és szálas növényi száranyag is volt - a "nyersről" beszélünk. Most nem azt mondom, hogy nem lehetett hamisított, de komolyan kétlem.

Szóval játszadoztam vele, mint egy kíváncsi macska, aki vagyok. Úgy döntöttem, hogy egy kanálba dobok belőle egy kis vizet, és megfőzök egy követ. Szódabikarbóna nélkül. A szar egyenletesen olajosodott, és még gyorsabban villant egyből sziklává, eszembe se jutott, hogy megpróbáljam egy fillérrel csoportosítani, vagy valami hideggel sokkolni. Amúgy kicsit zavarban vagyok azzal kapcsolatban, amit ti mondtok a molekula megtöréséről/"olajosodásáról" a túlzott hővel. Ez történt, és egy része HCl-sóként maradt a vízben? Mert nem adtam hozzá bázist? Engem ez mindig is összezavart. Köszönöm szépen nektek, köszönöm szépen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az a tény, hogy olajjá változott és elvált a víztől, egyértelmű bizonyíték arra, hogy báziskokainról van szó. A szennyeződés és a növényi anyag azt jelenti, hogy alapvetően ennek a terméknek kellett lennie. Hogy kinek a neve, az attól függ, hogy hol van.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ez volt a koksz HCl, felhevítettem egy kis H2O-ban szóda nélkül, és ez történt. Nem nyers paszta volt, ebben biztos vagyok. Ha erre gondolsz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez biztosan bázis volt, bár, vagy keverve egy bázissal, 10% vagy jobb, ami a hcl súlya a kokainhoz képest. Nos, elvesztettem. NEKIK kellett főzniük, de neked nem. De te azt mondtad, hogy te főzted meg, alap nélkül, szóval... Egy személynek fel kellett volna melegítenie, hogy elszívhassa. De! Amikor elszívod, az első dolog, ami történik, az az, hogy felmelegíted... 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Hát én elvesztem. NEKIK kellett volna főzniük, de neked nem. De azt mondtad, hogy te főzted meg, alap nélkül, tehát... A Személynek fel kellett volna melegítenie, hogy megfüstölhesse. DE! Amikor füstölöd, az első dolog, ami történik, az az, hogy felmelegíted 🤔 " WOT?

Nekem is kb. ennyi értelme van. Mint mondtam, vízben feloldódott. Lehetett szippantani vagy lőni. Én feloldottam vízben, felmelegítettem és egyből kijött és egy pillanat alatt felrobbant alapanyag hozzáadása nélkül.
Nem tudtad elszívni anélkül, hogy megfőzted volna, ezt mondom. Én nem voltam benne a dohányzásban, de az ismerőseimnek, akik füstöltek, meg kellett főzni, mint bármely más port, általában egy kis szódát adva hozzá. Lehet, hogy bázissal keverték és nem tudtam - mi a helyzet a szulfátos formával?
 
Top