A kokain etanollal történő átkristályosításának maximális hőmérséklete

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B extrakció, na ez már komoly dolog. 😂 Tudni egyet csinálni olyan, mint cipőt kötni, kötelező, de én kerülöm a szart is belőle. Múlt hónapban csináltam egy A)B extrakciót némi metán, és kénsavba csepegtetett hcl segítségével csapoltam ki, az oldószer pedig naftalin volt. Ezt 5g már elszívott barna cuccon csináltam, amit minden alkalommal kiöntöttem a pipából. Csak házi munka volt a gázosítás amit még soha nem csináltam. Ettől eltekintve kokainból bármit ki tudok hozni A/B nélkül is. Háromszoros mosás kloroform-metilén-kloriddal, még a levamisolt is eltávolítja a hcl-ből anélkül, hogy semlegesíteni kellene.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Úgy tűnik, hogy ez a dokumentum már lekerült a világhálóról. Talán nem ment át a szakértői értékelésen. Kár érte. Ennek hiányában bemutatom ezt a dokumentumot , amelyet mindenki a "The Microgram journal"-ból idéz, amikor a levamisol/kokain elválasztásáról beszél. Az 1. táblázat konkrétan
QQYxT13ELB

Ezután bemutatom ezt a Journal of Analytic toxicology című folyóiratból származó dokumentumot, amely szerint a PTHIT-et (levamisol/dextramisol) tartalmazó illegális kokainminták 79%-a tartalmazott 30% vagy kevesebb PTHIT-et, és 93%-a tartalmazott 40% vagy kevesebb PTHIT-et a kokain hcl-hez képest.
IgcPwL5AB6

Tehát a minták 79%-a 4,1% vagy kevesebb PTHIT-et tartalmazna, és a minták 93%-a feltételezhetően kevesebb mint 8% PTHIT-et tartalmazna, miután a HCL kloroformmal történő mindössze 1 mosása után 30-40%-nál kezdődött. Ezt az adatpontot a 30%-os és 50%-os adatpontok közötti medián számításával vezettük le a 40%-os pont becsléséhez.
Az ugyanebben a dokumentumban szereplő 5 hexánmosás adatait összehasonlítva ésszerű következtetést lehet levonni arra, hogy a további kloroformos mosások még tovább javítanák ezeket az adatokat.
Ezért fenntartom azt az álláspontomat, hogy a kokain hcl-sójának kloroformos/vizes mosása életképes módszer a levamisol kivonására.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Van egy kérdésem, talán ti itt fel tudtok világosítani a szakértelmetekkel. Egyszer volt egyszer egy komolyan kivételes minőségű kokszom. Biztos, hogy jobb volt, mint a halpikkely, de ez esetleg szubjektív lehet. Tudom, hogy egy karibi forrásból származott. Halványsárga színű volt. Száraz volt, de az állaga olyan nedvesnek tűnt, mint a puha hó, csomókba lehetett nyomkodni. Száraz agyag állagú csomók voltak benne. Porszerű/szemcsés volt, de olyan is, mint a vaj - sajnálom, csak nehéz leírni, nem láttam még egyszer ilyet. A szarban még kis piszokszemcsék és szálas növényi száranyag is volt - a "nyersről" beszélünk. Most nem azt mondom, hogy nem lehetett hamisított, de komolyan kétlem.

Szóval játszadoztam vele, mint egy kíváncsi macska, aki vagyok. Úgy döntöttem, hogy egy kanálba dobok belőle egy kis vizet, és megfőzök egy követ. Szódabikarbóna nélkül. A szar egyenletesen olajosodott, és még gyorsabban villant egyből sziklává, eszembe se jutott, hogy megpróbáljam egy fillérrel csoportosítani, vagy valami hideggel sokkolni. Amúgy kicsit zavarban vagyok azzal kapcsolatban, amit ti mondtok a molekula megtöréséről/"olajosodásáról" a túlzott hővel. Ez történt, és egy része HCl-sóként maradt a vízben? Mert nem adtam hozzá bázist? Engem ez mindig is összezavart. Köszönöm szépen nektek, köszönöm szépen.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az a tény, hogy olajjá változott és elvált a víztől, egyértelmű bizonyíték arra, hogy báziskokainról van szó. A szennyeződés és a növényi anyag azt jelenti, hogy alapvetően ennek a terméknek kellett lennie. Hogy kinek a neve, az attól függ, hogy hol van.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hoppá, itt elbasztam... Megszagolhatod/lelövetheted. Vízben feloldódott. Ismertem olyan füstölőket, akiknek meg kellett főzniük, ha füstölni akartak. Nem volt AZTALAN koszos, inkább finomított, de itt-ott észrevehető szerves anyag volt benne. Szerintem a "halpikkely" valószínűleg a finomított, átkristályosított, préselt eredménye, ami ez volt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez biztosan bázis volt, bár, vagy keverve egy bázissal, 10% vagy jobb, ami a hcl súlya a kokainhoz képest. Nos, elvesztettem. NEKIK kellett főzniük, de neked nem. De te azt mondtad, hogy te főzted meg, alap nélkül, szóval... Egy személynek fel kellett volna melegítenie, hogy elszívhassa. De! Amikor elszívod, az első dolog, ami történik, az az, hogy felmelegíted... 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Hát én elvesztem. NEKIK kellett volna főzniük, de neked nem. De azt mondtad, hogy te főzted meg, alap nélkül, tehát... A Személynek fel kellett volna melegítenie, hogy megfüstölhesse. DE! Amikor füstölöd, az első dolog, ami történik, az az, hogy felmelegíted 🤔 " WOT?

Nekem is kb. ennyi értelme van. Mint mondtam, vízben feloldódott. Lehetett szippantani vagy lőni. Én feloldottam vízben, felmelegítettem és egyből kijött és egy pillanat alatt felrobbant alapanyag hozzáadása nélkül.
Nem tudtad elszívni anélkül, hogy megfőzted volna, ezt mondom. Én nem voltam benne a dohányzásban, de az ismerőseimnek, akik füstöltek, meg kellett főzni, mint bármely más port, általában egy kis szódát adva hozzá. Lehet, hogy bázissal keverték és nem tudtam - mi a helyzet a szulfátos formával?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Erre a szálra reagálva el kell mondanom, hogy pénteken kaptam ezt a sziklát (vagyis a feleségem vette nekem, és meglepett 🥰).
B5qNKmEhub

És az utolsó grammig lementem, és minden porcikáját krakká főztem, és keményebben fáklyáztam, mint valaha. Párszor megfőztem, szárazra futtattam a kanalat, ect. És úgy tűnik nem vesztettem említésre méltó mennyiséget, szóval biztos keményebb, mint gondoltam.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Hiányzik a cukros mama ;]
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szinte minden találatnál lecsengett az anyag. Furcsa, mert nem jobb, mint a szokásos, de szó szerint 9/10 volt yhe Jetsons repül el az űrhajón és fekete fickók beszélgetnek az ablakom előtt. Még mindig hallom az embereket. Természetesen el kellett szívnom egy kis cracket és metet, csak hogy a gyerekek 8n a buszon. 3 napja nem aludtam.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Szinte minden találatnál lecsengett az anyag. Furcsa, mert nem jobb, mint a szokásos, de szó szerint 9/10 volt yhe Jetsons repül el az űrhajón és fekete fickók beszélgetnek az ablakom előtt. Még mindig hallom az embereket. Természetesen el kellett szívnom egy kis cracket és metet, csak hogy a gyerekek 8n a buszon. 3 napja nem aludtam.
 
Top