Question Mérés a kapszulákhoz

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Üdvözlöm a hozzáértőket.

Szeretnék befektetni egy apró kapszulatöltő gépbe, de nem vagyok biztos benne, hogy hogyan mérjem fel, milyen kapszulákra van szükségem.

Jelenleg MDMA kristályokat veszek, finom porrá zúzom őket, és 200mg-ot mérlegelek, és egy 2-es méretű kapszulát töltök.
Ezt kézzel csinálom.
A termelés számomra apró volumenű, egyszerre csak 1 vagy 2 száz darabot kell készítenem.

Tehát a kérdésem a következő: hogyan határozhatom meg, hogy milyen méretű kapszulát használjak, ha azt akarom, hogy az MDMA egyenletesen oszoljon el az összes kapszulában?
Olvastam ezt a bejegyzést /threads/capsulation.387/ és sok jó információ van ott, de azt hiszem, tudnom kell a Powder Tapped Density-t, mint per:
ZBh0wa5CIG


Tehát, ha valaki tudja a tiszta MDMA csapolási sűrűségét (jól pezsgő 84% -ban, azt hiszem), akkor kérem, tudassa velem, hogy megvásárolhassam a megfelelő méretű kapszulákat adn kapszula prés, mivel a 2 méretű kapszulák nem töltődnek, így az adagolásom túl és egyenetlen lesz....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Szia, szerintem elég nehéz ilyen információt találni. Az ömlesztett sűrűségre gondolsz? Szerintem elég könnyű és jobb, ha maga méri meg.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lényegében csak azt szeretném tudni, hogy milyen méretű kapszulát kell használnom ahhoz, hogy 200 mg MDMA megbízhatóan kerüljön bele anélkül, hogy minden egyes adagot külön-külön megmérnék.

Ha megmérem magam, ki kell számolnom a tömörített 200 mg finom por MDMA térfogatát, majd megpróbálom ezt egy kapszulamérethez igazítani?

Úgy értem, már tudom, hogy a 2-es méret túl nagy, de menjek a 3-as vagy a 4-es méretre a 200mg édes ponthoz?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Valószínűleg túl sok a változó ahhoz, hogy némi szabványosítás nélkül univerzális választ adhassunk. A tényleges MDMA mennyisége ugyanabban a tételben az egymás után vett 200 mg-os, azonos térfogatú minta esetében is változni fog, hacsak nem golyós őrléssel finom, egyenletes eloszlású porrá őröljük. Ön a határvonalat a látszólag elég fontos, hogy még gondolkodik a por csapolt sűrűségéről a nem elég fontos ahhoz, hogy lemossa róla a safrolt, és golyós malom és keverje össze a megfelelő mennyiségű inaktív töltőanyaggal, hogy ez 200mg bármelyik kapszulában 200mg vagy annál nagyobb mennyiségben elférjen.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Inkább nem keverem össze semmivel. Kis kézzel készített tételek finomra őrölt (pestis és mozsár) pezsgőkristályok, szép fehér pelyhes por.

Kérem, magyarázza meg, hogy "nem számít, hogy lemosom róla a szafrolt, és golyósmalommal és a megfelelő mennyiségű inaktív töltőanyaggal keverem".
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tisztátalan és pezsgőszínű, ami általában azt jelenti, hogy nem reagált szafrol van benne, tehát miért nem mossa ki?

A megtisztított MDMA-jával golyósmalomban (kőgolyókkal vagy BB-vel) golyósmalomban (kőgolyós tumblerben) inaktív töltőanyaggal őrölheti meg. Kiszámolod, hogy mennyi töltőanyagot kell beletenni, hogy egy teljesen megtöltött kapszula bármilyen méretű, amit megcélzol, 200mg-ot vagy rendkívül közel ezt a mennyiséget tartalmazza.

Amire kíváncsi vagyok, hogy miért számít annyira, hogy 200mg és nem "nagyjából 200mg" 190 vagy 210 ennyire más? A 200mg egy önkényesen kiválasztott szám, csak azért, mert kerek. Túlbonyolítod a helyzetet, hogy kissé javítsd, amikor kevesebb erőfeszítéssel és gondolkodással lényegesen javíthatnál rajta.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Köszönöm.
Nem akarom kimosni, mivel elég jó minőségű, és nem akarok vele szórakozni és felhajtani a költségeimet.
Ami a 200mg-ot illeti, igen, ez egy önkényes szám, és csak azért akarom elérni, hogy ott / ott legyen, mert ez egy jó méretű adag bárki számára.
Azt hiszem, igazad van, és túlbonyolítom ezt, különösen figyelembe véve, hogy ezek nem viszonteladásra, tisztán a barátok számára.
Analitikus elmém van, és szeretem felfedezni, hogyan kell helyesen csinálni a dolgokat. Ha lenne egy laboratóriumom, akkor teljesen megmosnám a mosást.... Azt hittem, hogy a 84% körülbelül olyan tiszta, mint amennyire az MDMA-t meg lehet kapni (legalábbis ezt mondták nekem a GammaGoblin emberei...).
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Igen, bonyolítja a dolgokat. Aprítsd el az MDMA-t. Ha extra töltőanyagokat használsz, őrölj és keverj össze mindent. Vásárolja meg a legolcsóbb készítményeket kapszulában a drogériában. Távolíts el minden felesleget a kapszulákból, és próbáld meg beletenni az MDMA-t. Így határozd meg a kapszulák méretét. majd rendeld meg az üres kapszulákat az általad választott paramétereknek megfelelően.
 
Top