Az olvasztott metamfetamin kékre színeződik

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Észrevettem, hogy amikor a PSE porom megolvad, a por kékes színűvé válik. Most a metamfetamint egy üvegre történő olvadáspróbának vetettem alá, és az is kékes színűvé válik. Lehetséges, hogy még mindig sok nem reagált Pse van a termékemben ? Ha IGEN, mi lehet ennek az oka? rossz hőmérséklet???? főzési idő????
vagy van más szennyeződés?

Remélem valaki tud segíteni nekem a probléma megoldásában.
Köszönöm
Üdvözlettel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Milyen tablettákat használ?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Különböző típusokat használtam, és mindegyik kék lett az üvegen Azt hiszem, valamit rosszul csinálok a reakcióval vagy a tisztítással kapcsolatban
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Üdvözlöm, uram, tudja, hogyan lehet eltávolítani a klórfeniramin-malátot a pszeudoefedrin-hidroklorid tablettákból? Mindig ugyanolyan jól oldódik ugyanabban az oldószerben, mint a pszeudoefedrin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tehát a metilamin reagál az alkálifémekkel és az elektro-pozitív fémekkel, és kék " elektronok" képződnek, amelyeket a szolvált elektronok okoznak. Ez normális, és valószínűleg ez az, amit te látsz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Milyen reakciósorozatot használ?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Mit ért reakciósorozat alatt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Birch, Emde, Rp/I, Leukart, milyen csökkentés? Húszféleképpen lehet metamfetamint készíteni, te melyiket csinálod?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
A hipofoszforos útvonalat használom... vörös foszforral, jóddal, efedrinnel, foszforsavval...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nekem csak ez történt a redphos jód időzített felszabadulással pelyhes fehérből olyan sötétkékre vált, mint a tolltinta ok minőségi gyenge hozam ez a 90-es évek közepén történt
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
A hipofoszforos útvonalat használom a vörös foszforos jóddal ...
Milyen útvonalat használjak, hogy a minőség jobb legyen?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Sziasztok észrevettem egy témát a fórumon, ezért lenne egy kérdésem, milyen mennyiségeket használnak a jód és a vörös foszfor , és az orto sav , ?? Adja meg a mennyiségeket 1 kg efedrin felhasználásával????
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ő nem kap túl forró, hogy az útvonal rendben van nem vagyok benne biztos, hogy mi a kék soha nem igazán nézett bele cuz ez nem volt minőségi kérdés, bár a hő az én fő gyanúsítottam
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Milyen hőmérsékletet mondanál, hogy rendben van ez az útvonal???? 110-130 C-ot használok ehhez.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Az esetek 90%-ában fogadok a kutya kivonására a használt gyógyszerben található második anyagból. ez történt velem a rhinopronnal.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Én is a rhinoprontot használtam... a termék működik, de nem volt olyan tiszta, mint amilyet szeretnék...
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ki tudja, miért válik ez a Meth kékre/zöldre ?
 

Attachments

  • MkAOcGKxjQ.jpeg
    MkAOcGKxjQ.jpeg
    2.4 MB · Views: 70

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A történelem legkimerítőbb Meth Making üzenőfalának keresése szerint (, a Hive archívum) a "törp dope" a Histamine blockers; Loperamide, Chorphenimin, and loratadine Nem távolítják el a psuedoephedrine tablettákból ( esetleg még egész tabletta shake and bake) és a vas vagy a réz használata okozhat zöldes árnyalatúvá válást 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Hogyan tisztíthatom meg a Pillákat ebből ?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez egy nagyszerű kérdés. Én adnék neki egy vízmentes acetonos öblítést kezdeni . Ha ez nem működne, feloldanám forró IPA-ban, és másodszor futtatnám át a buchner-tölcséren. Kloroformban feloldanám és a buchner tölcséren átküldeném 3. és másodszor vízzel próbálnám meg (feloldva és a buchner tölcséren átfuttatva), mivel a víz a legolcsóbb oldószer. Úgy látom a klórfineramin és a loperamid oldódik vízben alkoholban és kloroformban, így az aceton az egyetlen.reményed és valószínűleg nem oldódik benne és a met sem. Szóval ez egy jó magyarázat arra, hogy miért van benne . A Loratsdine NEM oldódik vízben, így ez az egyetlen reményed, hacsak nincs MEK DMSO vagy valami más jó.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Köszönöm ezt a jó információt....én mindig acetonnal klírozom a termékemet és etanollal csinálok átkristályosítást....de még mindig kékül.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Általában elkezdek gépelni, és közvetlenül a return megnyomása előtt 3 percig kutatok, és a kutatás azt mondta, hogy a dolgok nem jönnek ki könnyen, aminek értelme volt, mert ha így lenne, akkor nem lenne benne
 
Top