Az olvasztott metamfetamin kékre színeződik

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Milyen tablettákat használ?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Különböző típusokat használtam, és mindegyik kék lett az üvegen Azt hiszem, valamit rosszul csinálok a reakcióval vagy a tisztítással kapcsolatban
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Üdvözlöm, uram, tudja, hogyan lehet eltávolítani a klórfeniramin-malátot a pszeudoefedrin-hidroklorid tablettákból? Mindig ugyanolyan jól oldódik ugyanabban az oldószerben, mint a pszeudoefedrin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A történelem legkimerítőbb Meth Making üzenőfalának keresése szerint (, a Hive archívum) a "törp dope" a Histamine blockers; Loperamide, Chorphenimin, and loratadine Nem távolítják el a psuedoephedrine tablettákból ( esetleg még egész tabletta shake and bake) és a vas vagy a réz használata okozhat zöldes árnyalatúvá válást 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Hogyan tisztíthatom meg a Pillákat ebből ?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Általában elkezdek gépelni, és közvetlenül a return megnyomása előtt 3 percig kutatok, és a kutatás azt mondta, hogy a dolgok nem jönnek ki könnyen, aminek értelme volt, mert ha így lenne, akkor nem lenne benne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A kaptárban azt mondják, hogy a tetraklór-etilén a megfelelő anyag
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
kutatást végzek, mióta elkezdtem ezt a tred...
De nem lesz kevesebb hatáserő a termékedben....ez csak egy kicsit csúnyább ízű...szóval ez egyfajta ``első világi probléma`` haha
Köszönöm a tippet ... a kutatásom a tetraklór-etilénre fogok összpontosítani.....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Üdvözlöm, uram, ugyanaz a problémám, mint önnek. Hogyan oldotta meg?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Helló, testvér! Ugyanazzal a problémával találkoztam, mint te. A metamfetamin mindig hagy valami kék/zöldet a leforrázás után, és a metamfetamin leforrázása olyan szagú, mint a gumiégetés. Én a jód-szubfoszforsavas módszert használtam, nem adtam hozzá vörös foszfort, és a reakcióidő 8-10 óra volt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Jöjjön eszembe, miután tanácskozás után néhány régi barátokkal ez csak akkor történne, ha kapnánk egy klaszter fasz egy másik tablettát hosszabbított kiadású bármi, amiben a toll van néha Claritin típusú dolgok Red hots generikus sok dolog szar a tengerentúlról fogalmunk sem volt, mi volt, de valahol ott volt a legsötétebb kék, amit valaha is láttam életemben ez a fajta elfelejtette a marketing témát AKA Smurf de az utolsó néhány találat olyan íze volt, mint az égő gumiabroncsok, szóval köszönöm mindenkinek a kutatást nem gondoltam erre a problémára sok éve nem gondoltam erre a problémára úgy érzem, hogy egyre közelebb vagyunk a megoldáshoz.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen szemben túl sokszor dohányzom, és ez nem ízletes, és még nem működik, mint kellene
Talán kapszula és enni nem próbáltam
határozottan kell tryy tryy füst eph után kivonat, ha megy blu
akkor megpróbálhatod eltávolítani és ellenőrizni gyorsan, majd eltávolítani a reakció után.
adj infót, ha eltávolítottad thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Én tényleg emlékszem mindenki beszél 1,1,1,1 tényleg látom a használatát magam, és én volt neki, hogy fékfolyadék és beszélni magamnak fuck, hogy a mérgező ass szar
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Én retardált vagyok, hogy a féktisztítóról beszélsz.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Sok tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Szándékosan csináltam, amikor fiatal és buta voltam. A kék (néha élénkzöld) repedés a hisztaminok miatt van, amelyek az efedrinnel együtt húzódnak, amikor vízzel húzza a tablettákat. Az Actifed (és a generikumok) kékre repednek vissza. A Histatabs (és a generikumok) zöldre törik vissza. Ezt elkerülheti, ha az efedrint toulénbe (vagy másba) húzza és elgázosítja.

Annak idején mindenki elgázosította a tablettákat, így én mindig vízzel húztam az efedrinemet, hogy a cuccom kiemelkedjen. Aztán megtudtam az egész "aláírás" hátrányát. lol.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Szia, most sok töltőanyag van a tablettákhoz. Néhányat közülük nagyon nehéz elkülöníteni. A maleinsav ugyanaz az anyag, mint az efedrin. Hogyan lehet őket szétválasztani?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tehát nem voltam olyan messze, és igen, a hátránya egy aláírás termék volt a probléma, köszönöm a bemenet én voltam a korszak csak egy víz húzza azok a napok egészen biztosan elmúltak
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Én személy szerint élveztem a kék vagy a jobb néha olyan kék volt, hogy úgy nézett ki, fekete és látni, hogy felhős felhő kék szár volt elég a beszélgetés a pótkocsi igen konkrét íz nem volt rossz, de mindig volt gyanús volt vagy hő vagy valamilyen hisztamin reakciót akárhogy is, hogy tényleg hozza vissza a 90-es évek számomra köszönöm a történetet
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
2010-ben Kanadában rengeteg metamfetamin keringett, amely megolvadva kékre színeződött. Nem egészen olyan intenzív, mint a fentebb látható képen, inkább tiszta jégkék volt. Úgy tűnik, a színt valami új összetevő okozta, amit a Reactine márkájú pszeudoefedrin tablettákhoz kezdtek hozzáadni. De azért jó volt a drog.
A te esetedben fémszennyezésnek tűnik, amit már láttam korábban is, de nem csak olvasztva. Érintkezett valamilyen fém eszközzel valamikor?
Az is lehet, hogy egy blokkoló volt a tablettákban, ami azért volt benne, hogy elrontsa a főztödet.

Az olajat lepároltad? Ha igen, akkor valószínűleg nem lenne ilyen problémád. Vissza kellene fordítanod szabadbázisúvá és lepárolnod. Mindent helyrehoz.
 
Top