Metamfetamin szintézis P2P-ből NaBH4 redukcióval. Közepes méretű.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Számos kísérlet után, amely a Methylamine HCL-t használja ezen a módszeren alapul, meg fogom osztani a legjobb módszert, amelyet találtam a metamfetamin freebase nagy léptékben történő megszerzéséhez:

  • 966 gr P2P
  • 14 liter metanol
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr Vízmentes nátrium-szulfát
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l desztillált víz
  • 7 liter DCM

- Töltsük meg a reaktort 14 l metil-alkohollal.
- Keverés mellett oldjuk fel a metilamin HCL-t.
- Állítsuk a reaktor hőmérsékletét 0 C-ra (nem a keverék hőmérsékletét) és adjuk hozzá a NaOH-t, a hőmérséklet emelkedni fog.
- Amint a hőmérséklet visszaáll 20C-ra, adjuk hozzá a P2P-t, a hőmérséklet emelkedni fog, 45 perc-1 óra alatt keverjük meg.
- Adjunk hozzá 252 g vízmentes nátrium-szulfátot.
- Amikor a keverék hőmérséklete elérte a 8C-ot, kezdjük el adagolva hozzáadni a NaBH4-et, de ne lépjük túl a 20C-ot.
- Miután az összes NaBH4-et hozzáadtuk, hagyjuk 20C alatt keverni kb. 2 órán keresztül, amíg a keverék nem hagyja abba a buborékosodást.
- Adjuk hozzá a vizet és folytassuk a keverést 5 percig.
- Adjuk hozzá a DCM-et, és 10 percig keverjük.
- Állítsa le a keverést, és hagyja, hogy a rétegek elváljanak egymástól
- Tartsuk meg az alsó réteget, és dobjuk el a felsőt (ezt a vizes fázist nem érdemes kivonni).
- Adjunk 200 g vízmentes nátrium-szulfátot a félretett réteghez, és keverjük össze.
- Szűrjük le Buchner-tölcsérben
- Pároljuk el a DCM-et
- Tiszta és bűzös metamfetamin-mentes bázist kapunk

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Hello! Van valami oka annak, hogy miért használ 17,6mol metilamin.hcl-t a 15,9 mol NaOH-val szemben? Egy másik kérdés: nem gondolja, hogy ez a szárítószer mennyisége egy kicsit kevés? Rengeteg víz keletkezik ebben a beállításban. Csak kíváncsi vagyok
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking, hogy csendes őszinte és Frank itt van, ha megpróbálta a terméket ez teszi erősség bölcs iits fucken szar yrs csinálsz egy terméket, de ez nem csinál semmit nem csak én 4 más emberek mondták ugyanazt a dolgot, miután a termék előállítása az elmúlt 20 évben fogom mondani neked minden Hacsak a reakciódban nincs fém, ne is foglalkozz vele. A fémek adják a termék erejét. Lítium, szuka, jód, hipofosz/rp, p2p, alumínium, amalgám. A reakciódnak ezek közül valamelyiknek kell lennie, különben csak időt, energiát és pénzt pazarolsz a szar gyártására.
Nem akarok senkit sem bántani, csak a tényeket közlöm, köszönöm btc bioss folytasd a jó munkát, megpróbálok találni egy másik módszert, amiben van fém, hogy ne dobjam ki ezt a p2p-t a vécén, mert ezek a módszerek fém nélkül túl sokaknak vannak.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Az MDMA szintézishez történik valami hasonló?
A PMK glicidátból kiindulva és NaBH4-gyel csökkentve lehet lees erős MDMA-t készíteni?
A piperonalból kiindulva és amalgámmal redukálva jobb lesz, vagy a PMK glicidátból kiindulva és amalgámmal redukálva?
kérem, a legjobb terméket akarom készíteni magamnak..belefáradtam a szar vásárlásba a fogyasztáshoz. yeasr ago..volt egy nagyon jó MD cucc...most szar szar szar...
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Köszönöm a válaszát, és támogatja nekem a tény, hogy a nátrium-borohidrid teszi szar sebességváltó egyszerű, mint hogy yrs ez egy redukálószer bit, hacsak a reakció valamilyen formában a fém a felejtsd el, hogy erős termék, és én állok, de amit én hiszem wth több mint 30yearx tapasztalat a játékban
És...
Egy másik dolog, esküszöm vásárolni, és az összes ember itt van, hogy elkezd szembe p2p szegénység csomag met nem tud és nem fog compeate met készült, de pszeudo vagy efedrin nyírfa útvonal és hypo útvonal egyszerű, mint hogy
Én tesztelni mindent, amit van, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nincs probléma és a minőség-ellenőrzés csak a legjobb terméket, és győződjön meg róla, hogy ez a legjobb termék, mielőtt elhagy engem nem akarom hallani baromság a termékem, így ezért kell tesztelni, mielőtt megy, így az emberek nem húzza ott szar Scans mondván, hogy a termék szar volt, és van rep tartani, és büszke arra, amit én termelek
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Furcsa módon az MDMA-val teljesen ellentétes, az MDMA összes szintéziséből, amit az MDMA-ból csináltam, a NaBH4 redukció hatásosabb terméket ad.
Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, mert nem tudom pontosan, de gyakorlatilag biztos vagyok benne, hogy az egész az enantiomerek felbontásáról szól, ebben az esetben az MDMA teljesen racém, nincs felbontás. Úgy tűnik (nem biztos, hogy csak a tapasztalat alapján), hogy a NaBH4 jó a jó racém termékek előállításához, de nem jó útvonal, ha később felbontást kell végezni, mint például a meth.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lehetetlen valamit megvitatni, ha a lényeg a személyes érzéseken alapuló "tények", mindenféle kémiai vagy tudományos érv nélkül.
Nagyon könnyű megérteni, hogy a tiszta MDMA tiszta MDMA és a tiszta D-Meth tiszta D-Meth, ha tiszta terméket kapunk, ez egy egyedi vegyület egyedi molekulaszerkezettel.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ha ezek a tiszta és izolált molekulák megvannak, nem számít, hogy milyen útvonalat használtál fémmel, fém nélkül, még mágikus technikákkal is... nem lesz semmi különbség, pontosan ugyanannak kell lennie.
Az erősséget csak a szennyeződések (a tiszta termék koncentrációja nem eléggé izolált) vagy az enantiomerek szétválasztása (ebben az esetben nem lesz a képen látható pontos molekula) változtathatja meg.
A kezedbe adhatok 10 mintát különböző úton előállított tiszta termékből, és soha nem fogod megtudni, hogy melyik útvonalat használták mindegyiknél, nem lesz megkülönböztethető.

Egyszerű példa: a tiszta technikai desztillált H2O tiszta H2O, nem fogod tudni, hogy milyen technikával nyerték, csak H2O-t kapsz.

Ezzel nem akarom megváltoztatni a véleményét vagy az érzéseit, amikor használja a terméket, csak elmagyarázom a kontrasztos és valós tényeket, amelyeket bárkinek bárhol meg lehet mutatni ugyanazokkal az eredményekkel.

Köszönöm.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Miért nem futtat egy TLC-t a két termékhez (pszeudo & NaBH4 - meth)? Ha ez ugyanaz a molekula, akkor talán a felbontás nem megfelelő. A pszeudo 100% D-met-et ad, a P2P-ből nehéz megközelíteni ezt a tisztaságot (és lehetetlen elérni).

Jó lenne ennek a kérdésnek a végére járni. Egyrészt ha ugyanaz a molekula (ahogy btcboss mondta), akkor ugyanolyan hatásosnak kellene lennie, másrészt biztos vagyok benne, hogy a hatáshiányról szóló beszámolók is igazak, szóval fontos kérdés, amit meg kell oldanunk. Nekem sajnos nincs hozzáférésem pszeudóhoz (és nem veszem a fáradtságot, hogy köhögéscsillapítóból kivonjam), de ha lenne, megpróbálnám ezt kideríteni.

Próbálta már valaki az Al/Hg termék hatékonyságát? Azért jobb az Al/Hg a P2P csökkentésére, mert egy fém is benne van?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az egyedi valódi magyarázat csak a felbontással lehetett kapcsolatban soha nem a kapott végleges anyaggal, Al/Hg-ot fogok csinálni és ellenőrizni.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Már tudom, hogy a válasz a p2p nem tudja befejezni a pszeudo vagy efedrin szintézis Egy az optikai tisztaság 90% a pszeudo és efedrin, ahol a p2p legmagasabb 74% és akkor az izomer faktor dmeth nincs felbontás baromság, hogy a pszeudo és efedrin teszi a p2p nem tud jönni ez olyan, mintha megy a harcban az egyik karodat a hátad mögött megkötözve a hátad mögött
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, a pszeudo/efedrinből származó meth optikai tisztasága 100% D-met (az efedrin és a pszeudoefedrin egymás izomerjei. A molekulának 2 sztereocentruma van, és az efedrin és pszeudoefedrin az egyik sztereocentrumban különbözik, a másik azonos, és ez utóbbi továbbra is jelen van a D-metben.

Nézd meg ezt a képet:

SAw5heyCLp


Nem meglepő módon csak a bal oldali molekulák rendelkeznek farmakológiai hatással, - efedrin és +pszeudoefedrin, ezek azok, amelyeket a gyógyszertárakban efedrin/pszeudoefedrin néven árulnak. A jobb oldaliaknak nincs hatásuk.
Ez a kettő csak a hidroxilcsoport helyzetében különbözik, amely a metamfetaminná való átalakuláskor H-ra redukálódik, így ugyanolyanok lesznek, azaz D-met (100% D izomer).

Vannak olyan felbontási technikák, amelyekkel a P2P-ből származó D/L metamfetamin racém keverékének felbontása a 90+ tisztaságot messze meghaladó tisztaságot érhet el, de ez nem olyan egyszerű.

Az eredeti kérdés a metamfetamin állítólagos hatástalanságára utal, amikor NaBH4-gyel redukálják.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Ellenőriztem a leuckart útvonalat a Meth és később a D-Meth borkősavval, és meg tudom erősíteni, hogy a NaBH4 útvonalnak van egy sajátossága (még nem tudom, mi), ez az útvonal olyan Meth-ot ad, amelyet nehezebb izolálni a D-Meth-et Nem tudom az okot, de erről a "D-Meth" a NaBH4 útvonalról kevésbé tűnik hatékony.
Még mindig nincs értelme számomra, de ez egy tény, amit magam ellenőriztem.
Meg kell próbálnom most hideg úton metanollal és metilaminnal, de ahelyett, hogy NaBH4-et használnék redukálószerként, alumínium amalgámot fogok használni, és frissíteni fogom.
Remélem ez az info segít.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A nátrium-borohidriddel meth-et csináltam, nem merültek fel problémák a d-borkősavval etil-alkoholban történő elválasztáskor. A D-izomer kikristályosodott, az L-izomer sűrű olaj formájában maradt az alkohol desztillálása után. Sajnos a forgási szöget nem mértem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Elnézést, ha a hozzászólásom nem volt elég egyértelmű, nem a felbontással vagy a kristályosítással kapcsolatos problémákra utaltam.
Én nagy mennyiségű meth dobni NaBH4 útvonal minden probléma nélkül a tavalyi év során, ez egy hatás kérdés.
Tudom, hogy a Meth az Meth valójában én írtam sokszor, hogy nem volt lehetséges, hogy nem lehet, hogy kellene szennyeződések kérdés vagy hasonló, de nem.
Úgy döntöttem, hogy ellenőrzöm, és ugyanabból a P2P tételből készítettem D-Meth-et NaBH4 útvonalon, mint mindig, és készítettem D-Meth-et Leuckart útvonalon is, mindkettő ugyanazzal a felbontási eljárással, tisztítással, kristályosítással...mindkettő azonosnak tűnik, a laborjelentés mindegyikről 96-97%-ot ad, de a hatás nem ugyanaz.
A NaBH4 útvonal hatása rövidebb és gyengébb, mint a Leuckart útvonalé, az egyedi kémiai magyarázat az izomer felbontása olyan okból, amit még mindig nem tudok (de tudni fogom, hahah), úgy tűnik, hogy kevésbé hatékony a NaBH4 útvonalból származó Meth-ban.
Furcsa helyzet számomra, mert a Meth az Meth, de nem tagadhatom a saját magam által ellenőrzött tényt.
Köszönöm.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nem jönnék ide, és nézni, mint egy idióta, ha amit állítok, nem igaz, még Hank mondta ezt korábban a téma meth azt feltételezzük, hogy a meth a molekula, de ez nem az a helyzet, ahogyan készül, van minden köze az eredmény a végén én nem vagyok tudós dió szeretem ti használni alapokat és egyszerűsíteni a dolgokat, így azt gondoltam, hogy az elmúlt 30years ez a szar, mi volt a legjobb termék voltam, hogyan készült a szintetizátor minden van fém bennük.
A valós világ álló pont az emberek azt állítják, a tudomány és így tovább. de én mondom mindenkinek p2p meth nem compeateb meth készült pseudo it efedrin Én dispize meth készült p2p és hívja a szegénység csomag meth és én már ott voltam a kezdetektől dobta a 90-es években a mai napig, így láttam a fejlődését met és senki nem mondhatja nekem másképp én már a futások a táblán
Miért gondoltad, hogy a met manapság szar, mert az egészet p2p-ből készítik, ilyen egyszerű, mióta a DEA megszüntette a pszeudo és efedrin használatát, a met szarrá vált.
Látom az összes importált termék jön Ausztráliába, ahonnan én jöttem, ez vagy ázsiai tea márkájú meth pl. arany tea zöld.tea stb. vagy mexikói termék néhány tétel Európából a közös nevezőre mindez p2p-ből készül és hogyan lehet kövérülni és elaludni a meth-en.hacsak én maje termék pszeudo az egyetlen alkalom, amikor én kap magas és ugyanez az importált termék én nem rögtön vásárolni nézi a terméket a sampking.when ez készült pszeudo én hívom a P2P met egy drága cigaretta, mert ez nem csinál semmit lehet szívni o.5 egy grammot, amit megeszel és elmész aludni wtf ez a baromság szoktam, de fél gramm valódi termék péntek este és kiabálni az egész szót abs még mindig hazajövök 2pont a zsebemben hétfőn, mint mondtam, hogyan lehet kövér és megy aludni gear, ha ez valódi termék ez nem fog megtörténni, mert a termék, amit kiadott ott manapság egy főzet nincs tlc vagy minőség ez minden a maximalizálásról szól dollárok az ázsiai és mexikói gyártók kapzsi söpredék ott csinálnak a semmiért és még mindig kell vágni a terméket n-iso
Az utolsó igazi metamfetamin 2007-ben volt, azóta különböző vágókkal és így tovább, és a legjobb metamfetamin és transz 4nethylamunirex termék Észak-Koreából jött, aztán elkezdtek 100 dolláros bankjegyeket hamisítani ahelyett, hogy metamfetamint gyártanának a nukleáris programjukhoz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Megjavítok néhány pszeudót és ellenőrzöm is, köszönöm az infót.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo útvonal pseduo de én fogom összehasonlítani hideg módszerrel, mint mindig, de ahelyett, hogy NaBH4 fogom használni alumínium amalgám redukálószer.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
A higany-kloriddal a forró módszert akartam csinálni az összeset egy lombikban egyenlő részek p2p és alumínium amalgám és reflux 2 órán keresztül, de ahelyett, hogy kivonjuk a szabad bázist, száraz naoh-t akartam adni az rx-hez az n külső gőz desztilláció az fb-n megmenti a vákuum desztillációt az fb elválasztása a naoh víztől egy szeptikus tölcsérben az fb felbontása l borkősavval Arra gondolok, hogy veszek d borkősavat és mindkét módon csinálom, hogy lássam, melyik jön ki jobban.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Helló srácok!

Megvan minden ami a p2p NaBHr4 redukciójához szükséges. csak ezt a kérdést akartam feltenni: A szintézis végén marad dcm+freebase, megszabadulhatok a dcm-től úgy, hogy elpárologtatom (lepárolom), majd a freebase-t acetonnal összekeverem és sósavat adok hozzá?7-es ph-ig, majd bepárolom, hogy hcl sót kapjak?Csak hcl van vízzel (sósavval) és nincs kénsavam jelenleg a hcl gázgenerátorhoz.Meg tudom csinálni úgy, ahogy leírtam?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Miért tűnik olyan nagynak a víz és az oldószer térfogata? Egy 100 literes reaktorban csak 1 kg-ot lehet előállítani? Hasonló reakciót végzek MDMA-val, és sokkal többet tudok előállítani.
 
Top