A mefedron első szintézise DCM-en. + fotók.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Örömmel üdvözlöm Önt. Szóval, a jelentésem a mefedron szintéziséről. írjon hangulat nélkül, mert a végén a szintézis volt egy hiba. erről megtudja a cikk végén. és így minden rendben van.

Kaptam egy tesztelőt 4mmm-re.

Ez metilamint, bk4-et, acetont, diklórmetánt és savat tartalmazott.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



És így, első lépés. Nos, ez könnyű.
Öntsünk 100 gramm bk4-et a lombikunkba (nekem 1 literes lombikom volt).


1XT7pQlMok







Mérjünk ki kb. 350 ml dcm-t.

.
TmJq06RugI


miután a bk4 teljesen feloldódott a dcm-ben.

FEKvQae9OM


A metilamint adagolva adjuk hozzá, hogy a hőmérséklet ne emelkedjen a normál érték fölé. Tehát a metilamint kiöntjük, a lyukakat eltömjük és hőmérőt szerelünk be...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


a hőmérséklet az első perctől kezdve emelkedni kezdett. nagy!!!!
Aztán jönnek a legunalmasabb órák. Az én esetemben 2 óra 30 perc. (És ne feledd, hogy folyamatosan kevergesd és nézd a hőmérőt.)

miután letelt a megfelelő idő, tegyük a lombikunkat és várjuk meg, hogy a rétegek tisztán elváljanak.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


és így a rétegek elváltak, ahogy a képen is látható, jöhet az öblítés.

Elfelejtettem fényképet készíteni. Hát ez kurva bonyolult. 100-150 ml desztillált vizet adjunk hozzá, jól áztassuk be. a felső réteget a kidobásra (esetemben a kiadatásra) és így tovább, amíg a metilamin szaga el nem tűnik. nekem 4 mosás kellett hozzá.


Ez az, amit ki kell selejtezni. Adtam hozzá egy kis diklórmetánt és egy jó habverővel és ez lett belőle.
H7CqDBXFv8


Vegyük az alsó réteget és küldjük a főmasszába.....


savanyítási lépés


H9J4Uh6uSM

Ettől féltem a legjobban, és nem hiába mondom. itt a szintézisem és a végére értem. Nagyon lassan és óvatosan öntöttem a savas savat, minden alkalommal ellenőriztem az indikátor px. megnyomtam... ok, megint öntöttem a savat de már kevesebbet... megint vártam, ellenőriztem az indikátort és valamikor a következő pár csepp után a reakciómassza borostyán színű lett. Újra veszem az indikátort, mérem..... ó a francba!!! peroxidált!!!! kb. 0 vagy 1. szuka!!!!.

7WSjkNcwph



de ennyi volt emberek, ezen a ponton a szintézis befejeződött. szóval nagyon vigyázzatok a savanyítási szakaszban. köszönöm mindenkinek a figyelmet.
ha ez a cikk hasznos volt, kérem adjatok egy nagy like-ot és egy kommentet.

p.s.


és én is szeretném kifejezni köszönetemet az alkotók a fórum és a csapat. ez a fórum egy hely a tetején az első. egy egyedülálló oldal. és én kész vagyok, hogy segítsen a fejlődésében. és különösen megérdemlik a figyelmet a "C" és "U" srácok vagytok cool. köszönöm a bizalmat és a lehetőséget, hogy bizonyítani magukat, de megtörtént, ami történt. saját hibám. de tanulni a hibákból.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Bocsánat! Elfelejtettem megváltoztatni a betűket a szerkesztő a felhasználónév

és én is szeretném kifejezni hálámat az alkotók a fórum és a csapat. ez a fórum egy helyet a tetején az első. egy egyedi helyszínen. és én kész vagyok, hogy segítsen a fejlesztésében. és különösen megérdemlik a figyelmet @William Dampier és @Marvin "Popcorn" Sutton srácok vagytok cool. köszönöm a bizalmat és a lehetőséget, hogy bizonyítani magukat, de történt, ami történt. az én hibám. de tanulni a hibákból.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Tévedtem, emberek. Azt hiszem, még él. Három órával később.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Feltételezem, hogy a használt 2b4m nagyon piszkos volt.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Nem barátom, a bk4 volt a legtisztább. a probléma az én kapkodásom és tudatlanságom volt bizonyos szempontok tekintetében.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
a 2b4m sárga színű, a jelentése szennyeződések, és miután a meph még mindig sárga színű.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Mindenesetre, srácok, jól indultam, de végül eltört a konzervdoboz. Így az első szintézisem szarul sikerült.
Sajnálom. De hibázni fogunk, és legközelebb jobb lesz.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Szép munka!
Sokkal jobb, mint az első alkalommal:)
Igen, előfordul, hogy néhány nevetséges dolog elrontja a szintézist.
Amit túlsavasítottál, az nem kritikus. Viszont a szintézis protokollt egy kicsit megszegted. Persze lehetett volna javítani. De a tégely eltört....
Biztos vagyok benne, hogy legközelebb működni fog. A lényeg, hogy írj nekünk és kérdezz és mi adunk tanácsot.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
köszönöm. igen, a sietségem vezetett ilyen eredményre, egyetértek veled. legközelebbre kiegészítő felszerelést fogok vásárolni, mégpedig mágneses keverőt, mert 2,5 órán keresztül a kezemben kevergetni nem a legjobb dolog.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
A savanyításhoz:
Próbáld ki jéghideg HCI-vel és egy csepegtető tölcsérrel, 2 másodpercenként 1 csepp, használj mágneses keverőt, hogy az RM folyamatosan mozgásban maradjon, és tehetsz egy kis jéghideg dcm-t az IT-be, amikor kezd felmelegedni.
Nekem jól bevált.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mi a hozam ennél a módszernél?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nagyon félelmetes barátom! Örülök, hogy minden úgy alakul, ahogyan azt szánták. Nagyon klassz látni, hogy egy első próbálkozás sikerrel jár, ( többnyire ;] ) és egy kis szerencsehozó lökéssel. Milyen gyakran fordul elő, hogy egy jól képzett vegyésznek sikerül az első szintézis, nemhogy egy kevésbé tapasztaltnak? A hiba jó dolog lehet, ha nem kerül túl sokba. Legalábbis nagyszerű tanítómester. Próbáljon meg minél pontosabban és részletesebben dolgozni, és vezessen feljegyzéseket az eredményeiről, és idővel ez növelni fogja a megértését és a készségét, így a legjobb lehet a méh. Jó munkát! Köszönöm!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Jó ezt hallani, barátom. igen, néha a hibáink arra ösztönöznek bennünket, hogy még jobbak legyünk.
 
Top