Question Tanácsra van szüksége, csak most kezdte. Könyvek és tanulnivalók

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Üdvözlök mindenkit!

Végre elhatároztam magam és úgy döntöttem, hogy elkezdek kémia tanulni ( már most fáj a fejem)

Elmentem és felvettem a következőket
1) szerves kémia mint második nyelv (mind a 4 kiadás).
2) technikák a szerves kémiai laboratóriumhoz
3) udemy és egyéb különböző online tananyagokat.

Most a végcélom mindehhez az, hogy saját hatóanyagokat készítsek a tablettázáshoz
Mint a dextroamfetamin, oxikodon, hidrokodon és még néhány más, ami jelenleg nem jut eszembe.

Hiszek abban, hogy az ügyfeleknek pontosan azt kell kapniuk, amit maguknak rendelnek.

Ha ez nem válik be, azon gondolkodom, hogy visszamegyek a főiskolára gyógyszerészeti tudományok szakra.

Bármilyen segítséget nagyra értékelnék.

Próbálom racionalizálni az oktatásomat, így minden olyan téma vagy technika, amelyet az agyamba kell vésnem, nagy segítség lenne.

Köszönöm, hogy időt szakítanak a zsúfolt életükből, hogy segítsenek nekem.

P.S. Nem bánom, hogy kutatást végzek, és készen állok a munkára. Tehát talán egy linket vagy más könyveket, amelyek segítenek, kérem, ossza meg velem.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Tudom, hogy ez felesleges, és már felsorolt online tanítás, de im csak most kezdődik is, és oldalak, mint a psychonautwiki, a vespiary, és safrole életmentők 😅😅

én valójában találtam safrole a link könyvtár a bb maga, így azt javaslom, hogy nézd meg, mi más van. is mindig ellenőrizze referencia anyagok oldalakon bc gyakran vezetnek jobb helyekre!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Minél többféleképpen lehet tanulni, annál jobb. Beiratkoztam korrepetálásra, hogy a saját tempómban tanulhassak (saját tanulási programjaik vannak). Köszönöm a segítséget.
 
Top