Segítségre van szükségem a bmk 5449-12-7 szabad bázisú A-olajra történő átalakításához

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Erre már magam is rájöttem, mert a sósavnak túlságosan alacsony a forráspontja. a hangyasavnak szintén túl alacsony a forráspontja.
ehhez az esethez minimum 140°c-ra van szükségünk, tehát akkor a foszforsav forráspontja 150°c kell.

Ezt értettem a rossz módszerek alatt, és ezek még mindig online vannak itt.
 

badbreak2

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nem szükséges a forráspont 150 ha nagy termelés csak főzzük, amíg a 120 ° C és számolja 6 óra Csak ami fontos, amit használsz 1 kg 5449-12-7 1 ,5L foszforsav 85% és 0,5 L víz minden egyes kg
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
GJUOtSxWnl


Tud valaki, aki tudja, kérem magyarázza meg ezt az utolsó lépést, mert nem találok választ. @HEISENBERG
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Olvassa el a teljes script of tolmy.its elég világos, azt hittem. szép egy u találni😉
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
neked sincs fogalmad, te idióta !
Különben nem kérdezted volna meg, hogy hol lehet ammónium-karbonátot vásárolni.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Pékáruellátó bolt .caled pékek ammónium
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@oscar412 az utolsó lépés nem működik nálam
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Hogyan kaptál 75%-os hozamot om akkor
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Értem. Tehát nem tudja a hidrolízist működésre bírni. Csak adjunk hozzá naoh-t és vizet, melegítsük 110-re 2 órán keresztül, majd extraháljuk dcm-vel, amikor kihűlt T0R.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Valaki tud valamit a cas 5449-12-7 reakcióról a nátrium-mészkővel ? A porok összemelegítése.....

A nátronmész fő összetevői a következők


Vagy ez egy hülye gondolat ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
és a hozam H2SO4 96% körül 65% és h20 körül kell forralni a 150 körül, különben több 96-ot adhatok hozzá.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Nem néhány pénz problémák én mindent előkészítettem most formamid tudtam kezdeni, de először kell még 1 laboratóriumi állvány és egy ks 35 gömbcsukló egy női ns 29 nehéz megtalálni. én nyomtatott egy, de nem tudom, nem akarom, hogy a végén @ úszni az olvadó gyanta és az összes szag, így nem tettem az átalakítás. és akkor a gőz desztillálni én csak 2 1 nyak lombik így először kell rögzíteni több üveg és akkor én post eredmények !!!
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
talán megyek oldschool gumival és csövek nem biztos még, de a hét végén akarom, hogy teljes az első teljes 3L lombik tudtam, vagy azt hiszem, nem tudok 1 kg a lombikba a sav és a H2o
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Valaki foglal itt előrehaladást ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
nem futkosok kokainnal, akkor haladok, ha az biztonságos
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Hogyan lehetséges, hogy amikor a DCM-mel extrahálom a végső folyadékot, nem látok két réteget, hanem csak egyet ?
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Még mindig segítségre van szüksége?

A kép az, amit A olajnak nevezünk.
 

Attachments

  • j93xo5by4h.jpeg
    j93xo5by4h.jpeg
    4.9 MB · Views: 318
View previous replies…

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Nem A befejező termék, amfetamin mentes alap, a kép Amit u látunk, az gőz desztilláció után forró vízzel mossuk. Szétválik és tiszta lesz.
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Lol, u úgy érti az elválasztó tölcsér. Nem tudom, milyen anyagból készült pontosan, kemény műanyagból, ha engem kérdezel. Sörkészítéshez használják.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nem úgy néz ki, mint az olaj vagy az emulzió, úgy néz ki, mintha valamit rosszul csináltál volna
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Jacked off And disposed in it
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
végleges folyékony úgy érted bmk vagy egy olaj mindkettő megoldja dcm vagy ott volt vízréteg is ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
mi a végső réteg ph ? ez a keton vagy az A-olaj, ha van az a olaj a dcm-ben mossa vízzel, majd elválasztja. majd adjunk hozzá savat, amíg alacsony ph és amin megy a vízbe keverés után. mint a biztonságos réteg dcm. és bázikusan a savas vizet Naoh oldattal. látnia kell egy felső réteget hagyja egy napig, és elválasztja.
 

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szia ive volt bmk olajok már régóta, és van egy blokkoló bennük kell aktiválni őket, vagy valami. De egyszerűbb a bmk por 5449 és az olajból A olajokat csinálni de hogyan u csinálni ezt
 

Sjeik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
18
Reaction score
7
Points
3
Ha helyesen alakítja át, akkor sárga/barnás színű olajat kap, attól függően, hogy milyen reagenseket használ. Ezt nevezzük b olajnak. Ha nem sikerül ezt megtenni, akkor egy sűrű olaj lesz, ami utána tejszerűvé válik. Tehát nagyon fontos, hogy a megfelelő módon alakítsa át, különben csak az idejét és a pénzét vesztegeti.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Van szabad glicidát vagy nátrium-glicidát. A nátriumsó jól oldódik vízben, és sósavban hidrolízisre használják, több kétségem van afelől, hogy az összes nátriumsó gyorsan reagál a dekarboxilációval, gyorsan vissza fog alakulni szabad glicidáttá. A szabad glicidát tökéletesen reagál tiszta foszforsavban, a reakció két fontos pontja a homogén keverék elérése, a másik árnyalat pedig a dekarboxilálási hőmérséklet.
 
Top