Segítségre van szüksége a Pmk etil-glicidát MDMA szintézishez való felhasználásához?

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Üdvözlet mindenkinek

Most, hogy a sas olajat nehezebb beszerezni, pmk a következő legjobb dolog.

Kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek egy szintézise, amivel dolgozik cas: 28578-16-7

Ezt a viaszt sikerült átalakítanom olaj formára, ami 90%-os hozamot adott hcl, 37%-os sav és desztillált víz 3 órán át történő pörgetésével. azonban nem tudok továbblépni, mivel csak a sas-ból mdma-ba történő szintézis van meg.

Nagyra értékelném.

Egészségedre
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Írok egy pm-et! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jobb lenne, ha minden konzultációt nyilvánosan tartanának, hasznos lenne azok számára, akik hasonló információkat keresnek
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Meg tudná mutatni a PMK glicidátról és a keletkező olajról készült fényképeket? És milyen reagensek u van?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Nem fogok közvetlenül az eszközeimről fotókat küldeni, azonban valami közeli vagy pontos képet fogok küldeni.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

így néz ki a pmk glicidát, ha széttörik, de alapvetően sárga vagy sötétsárga világosbarna viaszos érzetű formában van, megkeményedve és formázva a tartályban, amiben szállítják.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glicidát+olaj&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Az olaj színe pontosan így fog kinézni. Sötét, de világos barna. Vizes, olajos állagú.

Nem ezektől a cégektől rendeltem
csak fényképes referenciaként használom.

A hcl és a desztillált víz, az etanol és a DCM oldószerként használatos.
 
Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok, nemrég kaptam az etil Pmk-glicidátot és im ott ragadtam, nem kapok belőle semmit, valami ötlet, hogy hogyan lehet ezt átalakítani ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u van HCl aq. sav? lombik és forró lemez, főzőpoharak és fecskendő, amire minimálisan szüksége van.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
köszönjük a választ. Rá tudtam jönni, hogyan lehet olajjá alakítani, de minden alkalommal nem kapok többet 1g-nál, ami elég frusztráló. Talán van más módja az etil pmk használatának? Mert korábban metil pmk-t használtam, és nem volt gond.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Mi ez a fajta? Van rá esély, hogy lúggal kell reagálnia, mielőtt savval átrendeződést végezne
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Helyes. A viasz 2 lépéses átalakítás.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Elmagyarázná a folyamatot? Ez nagy segítség lenne 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Először is be kell szereznie nátrium vagy pottázium sót. Ennek a reakciónak a neve: szappanosítás


Ezután ez a nátrium vagy pottázium só, amit adsz Következő reakció - savas hidrolízis és azt adod, amit akarsz.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Oh igen köszönöm szépen megcsináltam, és tökéletesen működik !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Hurrá :) Megcsináltad!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit!

Néhány hónappal ezelőtt megkért egy barátom, hogy próbáljak meg segíteni neki a PMK viaszából a prekurzor megkerülésére irányuló kísérletében. Célja az volt, hogy PMK-olajjá alakítsa át az MDMA szintézishez. A végtermék (MDMA moonrock) egy százalékát ígérték nekem, ha képes vagyok segíteni neki a PMK viasz olajjá alakításának módszerének felfedezésében, hogy folytatni tudja a termelést - van egy tisztességes méretű laboratóriuma, amely a prekurzor miatt megállt.

Volt egy nagyon homályos és nem egyértelmű használati utasítása, amelyet útmutatóként fogunk használni a viasz olajjá alakításának kikísérletezéséhez.

Tudtam, hogy a használati utasításából kulcsfontosságú részletek hiányoznak, amint elolvastam, de biztosak voltunk benne, hogy képesek leszünk megoldani a hiányzó darabokat.

2 sikertelen kísérlet után - sikeresen át tudtuk alakítani a viaszt PMK olajjá, amit aztán arra használt, hogy újraindítsa az MDMA termelését.

5KG viasszal kezdtük, és 60%-os hozamot értünk el, és 3L olajjal fejeztük be. Közel 3 kg MDMA-t állított elő azzal az olajjal, és én soha nem kaptam meg az ígért százalékos arányt, és ő már nem válaszolt a hívásaimra.

Soha nem írtam le a kísérleteink során használt támogató vegyületek pontos méreteit. Ő készítette el az összes mérést, amit ettől a fórumtól remélek megtanulni.

Nagyon rossz a rövid távú memóriám, de mindent megteszek, hogy megosszam, mit tanultam ebből a kísérletből.

Amennyire emlékszem, a módszer + vegyszerek + mérések, amelyeket használtunk, a következők voltak:

1) PMK viasz - 5kg / 5 liter (a szilárd viaszt folyékony formára melegítettük).
2) etanol - ?
3) desztillált víz - ?
4) Sósav - ? (lassan csepegtetve - gyors pörgés a reaktor edény belsejében 3-4 órán keresztül, miután a hcl befejezte a csepegtetést).
5) DCM oldószerként
6) 60°-on rotációs párologtatóba vittük, amíg a dcm teljesen el nem párolgott.

Eredmény: 3L PMK olaj (kellemes illatú, világos barnás-arany színű folyadék).

Remélem valaki tud fényt deríteni a problémámra :

Szeretném tudni, hogy milyen pontos méréseket használtunk, és bármilyen releváns információt, amit esetleg elfelejtettem, ami szükséges ahhoz, hogy sikeresen megismételjem a módszert a PMK viasz PMK olajjá alakításához az mdma előállításához.

Minden ezzel kapcsolatos tudást és segítséget nagyon megköszönök!

Elnézést kérek az ilyen hosszú hozzászólásért - köszönöm, hogy elolvasta, és várom a válaszokat.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Elég tisztességes. Új ezen a fórumon. Nagyra értékelem a választ, és ez elégnek kell lennie. Köszönöm.
 
Top