Segítségre van szüksége a Pmk etil-glicidát MDMA szintézishez való felhasználásához?

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Damn 90%-os hozam szilárd. Én 62% -ot kaptam 1:1 dh2o használatával, 10% naoh hozzáadásával, amíg a ph 8, 1 óra múlva adjunk hozzá conc hcl-t, amíg a co2 evoluton megszűnik, majd tartsuk 75c-nél 3 órán keresztül.

Milyen arányban használtad a h2o és a hcl arányát? Azon tűnődöm, hogy a beszállítóm szar vagy a receptem rossz. A régi pmk glyc segítségével 75%-ot tudtam elérni a fenti recept segítségével.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

az ön által említett recept nagyon hasonlónak tűnik ehhez....

glyc : dh2o : etoh 1:1:1 arányban 1 órán át keverve, majd hcl és reflux 3 órán át. Soha nem próbáltam ezt a receptet magam, így nem tudom a hozamokat.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Ugyanez a szintézis. Ugorjon át néhány lépést.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Biztos vagy az arányokban?

Ez biztosan a recept volt, amit követtünk - értékelem a válaszát.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ive soha nem próbáltam ki magam. im egyszerűen csak megosztja a receptet, amely szerintem hasonló ahhoz, amit youre kér. Im biztos, hogy vannak más receptek, amelyek különböző arányokat használnak, amit ki kell találnod, és meg kell nézned, melyik működik a legjobban neked. Én is megosztottam a receptemet, amely 62% -ot adott a viaszos szilárd anyagból, ami szerintem egyszerűbb, mint az etoh-t használó recept.

Le tudod írni a pmk-t? Szobahőmérsékleten szilárd? szín? sötétbarna világosbarna? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük a megosztást.

Igen a viasza szobahőmérsékleten, azt hiszem, a színe inkább a világosabb végén lenne a színbarna. Úgy néz ki, mint a megszilárdult méz.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Kapok egy mintát a CAS 285-16-7-ből, és ez egy sárgás folyadék, nem viasz:
4026. melléklet megtekintése

Tehát teszteled, hogy az arányok és ez működött?
glyc : dh2o : etoh 1:1:1 arányban 1 órán keresztül keverve, majd hcl és reflux 3 órán keresztül.
Milyen arányban HCL?
Köszönöm
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ezt a PMK viaszt használtam. Im nem biztos, hogy sikerült csatolnom egy fotót a PMK viaszról, amivel rendelkezem. Ez határozottan világosbarna - arany színű, és nagyon hasonlít arra, ahogy a szilárd, száraz méz néz ki egy üvegben. Az olaj, amit a viaszból nyertem, sötétbarna folyadék. A hozam 60%
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
az átalakítás során etanolt vagy etil-acetátot használnak?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Van valakinek szerencséje azzal, hogy jó olajat készítsen ebből az új pmk Kínából? Mindenki glicidátnak hívja, de már nem az, mivel Kína tavaly betiltotta az etil-glicidátot, most olyan terméket árulnak, ami 30 fokon melegítve mézszerű anyagnak tűnik, és krémfehér por, az etanolos formula sötét mézszerű olajat ad, lehűlés után megkeményedik. Lásd videó....remélem valaki tud erről és több infót árulni.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helló, én is új vagyok ezen a területen. Meg tudja valaki mondani nekem a legjobb módját annak, hogy a PMK poweder Európába jusson, és az MDMA gyártási költségét is? Köszönöm.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Por vagy olaj megszerzése egyszerű most, mert az új pmk nem szerepel semmilyen listán, így Kína jelenleg ups-szal küldi, de annak teljesen haszontalan Kína nem osztja meg a képletet is, így a helyes átalakítás először kulcsfontosságú.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
És mi a jó ár ezért? Ha valakinek van még jó tippje az MDMA-ról, itt vagy PM-ben, hálás leszek.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Ár Kínában most 160 usd ömlesztett 150 usd szállított, de nincs értelme vásárolni még, mert a kivonási képlet nem áll rendelkezésre, magam is próbálom kitalálni most egy hónapig vagy úgy.
 
Top