Nitroetán Forrás

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Néhány évvel ezelőtt véletlenül belebotlottam ebbe az érdekes termékbe. Úgy néz ki, mint 16 oz (473 ml) egy kicsit admixturált nitroetán. Próbálta már valaki ezt lepárolni és nitroetánt kapni?
Cuccio Pro Step 6 púderes lakk mély rendszerű ecsettisztító utántöltő, 16 oz
RCJu5TVjwq
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
szükség van még további lépésekre, amíg biztonságosan használható a p2np szintézishez?
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Szépnek tűnik - egy másik termék, ami működik, és kb. 40% nitroetánt tartalmaz, az Acrifix 1S 0117, könnyen desztillálható belőle... Én egy 30cm-es oszlopot használtam és jól bevált.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
A legtöbb országban csak a kis üveg 14ml-es kiszerelésben kapható! De ha meg tudja szerezni a nagyobb 480ml és 900ml-es palackokat, akkor ez az út, miután lepárlás után 100%-ban működik a legtöbb szintézishez.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Valójában találtam egy üveggel a P2NP szintézisemhez. Már csak N-butilaminra van szükségem (ezzel van némi gondom).
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Használhat más aminokat is, például izobutil-amint, amely könnyen előállítható a valin a-aminosav dekarboxilálásával.
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
hexametilén-tetramin (urotropin, hexamin) használható a ciklohexilamin helyett az MDP2NP ?¡?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
nem, keresse az elsődleges alifás aminokat
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Köszönöm, azért kérdezem, mert ez...
"Oldjunk fel 140g (1 mól) hexametilén-tetramint (urotropin, hexamin) és 157,5g (1,05 mól) nátrium-jodidot (vagy 174g (1,05 mól) kálium-jodidot) 1000ml forró 95%-os etil-alkoholban (190 proof gabonaszesz). Ezután 243g brómszafrolt (1 mól) adunk hozzá, és az oldatot addig hagyjuk állni, amíg nem keletkezik csapadék. Ezután HCl-gázáramot vezetünk az elegybe, ahol a csapadék hidrolizálódik, feloldódik és ammónium-klorid csapadékot kap. Az ammónium-kloridot leszűrjük, és a szűrlet alkoholját csökkentett nyomáson történő desztillációval eltávolítjuk. Tisztítsuk meg a visszamaradt nyers amint a szabad bázis NaOH-oldattal (45 g NaOH 135 ml vízben) történő felszabadításával. Extraktáljuk ki az olajat éterrel (vagy toluolnal, metilén-kloriddal stb.), és HCl-gázzal alakítsuk vissza HCl-sóvá. Szűrjük le az éterből képződött kristályokat."
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Nem vagyok benne biztos, hogy volt-e régi formula vagy sem, de azon a palackon, amit ma is árulnak, még mindig az áll, hogy elsődleges összetevő a nitroetán, de ez 50/50 aceton és nitroetán. Használat előtt feltétlenül desztillálni kell. Valójában valószínűleg kétszer vagy háromszor, mert pontosan tudom, hogy az aceton problémákat okoz a szintézis során. Még mindig működik, csak tudd, hogy 8 oz vagy talán hét oz lesz abból, amit akarsz, a többit pedig add oda a barátnődnek, hogy használja a körmére.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ez a termék már korábban is érdekelt, és a kutatást követően olvastam, hogy 99% nitroetánt tartalmaz ( Biztonsági adatlap )
De olvastam valahol az interneten, hogy valaki kipróbálta, és azt mondta, hogy csak kis mennyiségű nitroetánt tartalmaz (azt hiszem 10%).
 
View previous replies…

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kíváncsi vagyok, hogy a "6. lépés" szót használták-e, és nem egy másik lépést ebben a termékcsaládban. AFAIK a 6. lépés az egyetlen, amely elsősorban nitroetán. A 8. lépés aceton és nitroetán.


"Cuccio Pro Powder Polish Dip System Step 8 Dipping Powder Remover"
Kémiai név tömegszázalékos CAS-szám.
ACETON 60-75% 67-64-1
NITROETÁN 25-40% 79-24-3
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
A "6. lépést" használták

HIGGS BOSSON fentebb azt mondta, hogy megvenné valakinek, hogy tesztelje, így hamarosan megtudjuk az eredményeket
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
A 6. lépés 50% aceton és 50% nitroetán . Tudom, hogy mit mond az SDS, de hazudik. Én desztilláltam első kézből volt legalább fele aceton jött át 55c vagy úgy. Aztán felugrott kb 120 C-ra és a többi átjött. Én is kb. nyolcszor desztilláltam újra és újra mert minden kis aceton szó szerint megakadályozza azt a reakciót amire mindenki használni akarja és egyszerűen nem kristályosodott utána bármi is történt. Már 114c-nél át kellett volna jönnie. Valami biztosan nem stimmel azzal a cuccal, és én nem szórakoznék vele. Van egy másik lehetőség is, ami szó szerint nem más, mint nitroetán....
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Igen, meg tudom erősíteni, hogy ez a termék működik.
Először desztillálja le, majd használja a szokásos módon.
Az egyetlen probléma az, hogy apró 14ml-es üvegekben jönnek, és valószínűleg a feledés homályába merülnek... szóval szerezd meg, amíg lehet...
Volt néhány 480ml-es üveg az Egyesült Királyságban, azt hiszem...
Sok szerencsét!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Találtam egy 32 fl ounce-os üveget az eBay-en néhány hónappal ezelőtt. :)
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Nemrég egy palackot bontottunk ki, és majdnem a fele az aceton forráspontjánál jött át, a többi pedig 120-nál...., ami egy kicsit magasabb, mint a 115 ish, amit a nitrónak kellene, de elég közel van hozzá. 7-szer bontották ki, hogy az összes aceton kijöjjön, és még mindig voltak problémák a p2np kristályosodásával. Készült ugyanazzal a cuccal, de váltott nitro ismert jó cucc és tökéletesen működik, így nem vagyok pozitív, hogy mi van ezekben a palackokban most...
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Igen! Szerezd meg, amíg lehet! termék hamarosan 'End Of Line' lesz.
 
Top