"OPSEC" Információkérés vagy a projektem validálása iránti kérelem

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Általánosságban nem találtam játékot az opsec-hez, ezért vettem a bátorságot, és ide tettem fel a témámat. Ha nem a megfelelő szekcióban vagyok, kérem, ossza meg velem.

Szeretném tudni, hogy van-e biztonságos és anonim módja az instagramon való értékesítésnek. A tervem egyszerű, úgy gondolom, hogy a legtöbb ember, akit elérünk a "DarkNet"-en, már eladja a saját termékeit, vagy keres valami konkrét dolgot, és általában van egy eladó a fejében.

Legalábbis én így látom. Ezért szeretnék a clearnetre menni, hogy nagy közönséget érhessek el. Ehhez azt hiszem, hogy ilyen dolgokat fogok csinálni:

Kezdjük a VPN (itt mullvad fizetett monero), majd változtassa meg a mac címét a wifi a szoftver TmacV6, használja LibreWolf böngésző, megy az Instagram, hozzon létre egy fiókot vagy mailben a proton vagy Tutanota vagy telefonon a JuicySMS.

Bármi tipp vagy akár panasz, hogy ez milyen hihetetlenül hülyeség?
Köszönöm az olvasást.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Talán ez segíthet néhány embernek"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Ez a link egy "HEISEMBERG" által készített szálra mutat, amely az anonimitásról szól különböző témákban, közösségi hálózatok, fizetési mód, vpn, crypto!

részemről ez nem oldja meg a problémámat, az instagram blokkolja a kapcsolatot a tor-ról, a vpn működik, de csak az első kapcsolatnál, és megkockáztatja, hogy nagyon gyorsan letiltják. Tudomásom szerint ha megtámadjuk a tiltást, akkor egy papírral ellátott szelfivel és a nickneveddel, személyi igazolványoddal vagy bármi mással kell igazolnunk. A megoldás amit én találtam, hogy a Reddit topicban a neve: r/roastme, photoshoppal felül lehet írni ezt az akadályt. A telefonszámon keresztüli regisztrációt még nem teszteltem. Ha van hír vagy sikeres, akkor felrakom a szálat.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Ha névtelenül szeretné használni az Instagramot, szüksége lesz rá. Virtualbox, whonix, android emulátor, vpn

Tor - vpn - instagram (android emulátoron keresztül).
De ha a fiókod blokkolja az instagramot, akkor nincs mit javítani.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jobbra van. Ha a VPN-kapcsolatot a TOR elé helyezi, az ISP nem látja. Ha a Tor után teszed. A weboldalak nem látják, hogy Tor-t használsz.

Én mindig használom a connctions a vpn majd tor, mert az utolsó csomópont a tor, a exitnode. THey lehet szimatolni a tevékenységét, és ez lehet LE ül és csak várakozik.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
frissítés:

Mindig is láttam valamiféle vitát a VPN-ek Torral együtt történő használatával kapcsolatban, mivel a VPN-ek összezavarhatják a Tor hagymás útválasztó rendszerét.

Néhány próbálkozás után sikerült bejelentkeznem az Instagramra, úgyhogy köszönöm!

(PS a kezdőknek, akik elég hülyék ahhoz, hogy alábecsüljék az instagram algoritmusát, mivel képes elolvasni a történetedet, és nagyon nagyon nagyon gyorsan megérti, hogy csak a történetbe tetted az árlistádat és a kínált termékeket).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Ha írsz nekem xmmp-en, részletesen felajánlom a segítségemet a fenyegetés forgatókönyvéhez.
PM nekem az információért
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

így a legjobb megoldás a 2 vpn használata?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Én mindenképpen a HEISENBERG által ajánlott felállítást használnám.
Ráadásul a holt cseppek biztosítanák a szállítási folyamatot, hogy ne lehessen visszakövetni Önhöz. Ha az Instagramon értékesítenék, akkor egy nagyvárosban helyezkednék el, és csak helyben halott cseppet.

Óriási óvatosságra lenne szükséged az áru átvételénél és leadásánál, mivel az Instagram eladók gyorsabban kerülhetnek a LE radarjára, mint a darkwebben lévő eladók.

Találj egy biztonságos módot a fizetések fogadására (Paysafe, banki átutalás, paypal) lopott/hamis bankszámlák hálózatán keresztül. Ugyanez vonatkozik a készpénzfelvételre, soha ne vegyél fel pénzt a nevedre, ne vegyél fel túl ofte
 
Top